Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
14. nov 2008

ahojte 😅

janis tak dajak, na onko kaslem 😀 vsak ked su raz zvysene podla mna len tak z nicoho nic neklesnu a keby mi povie ze sa este zvysili tak by ma to mohlo len zbytocne stresovat a takto neviem a mam pokoj 😅
inak ja som isla dnes rano k dr a v autobuse tiez ma tak zacalo necakane boliet brucho uplne som citila ze dostavam mrchu som myslela ze ma picne lebo tiez ziadne vlozky, tabletky 😅 a desila som sa ze to bude priserne trapne ze ako na neurologii tam sa clovek musi povyzliekat a teraz ze krvave gaťky 😅 ale nastastie dnes sa to zaobislo bez vyzliekania 😀 a aj tak vypadlo len par kvapiek 😎
janis ze ty o tyzden skor to mozno aj tym ze si po stimulke, hss a este aj taky stres to bol nie? aspon sa riadne precistis a mozes zacat od znova 😉

lenoc ja strasne rada chodim na turistiku v kazdom rocnom obdobi - aj v takomto tiez akurat pozeram ze kde tam v okoli martina vybehnut na ktory kopec 😉

lenand dakujem, chutia tie T-cka skvele 😵 A som strasne rada ze ste v poriadku, vies aj ked to tu nie vzdy vychadza holkam tak take pripady ako ty nam vlievaju nadeje, ze zienky? 😉 😵

lenocka3
14. nov 2008

jani ahoj 🙂
no, keby som nevedela, ze ti vybrali foliky, tak by som si myslela, ze sa nieco uhniezduje 😅

pink_lady
14. nov 2008

lenoc no ktovie ktovie ci tam daky folik nezabudli 😅

lenocka3
14. nov 2008

😅 tak to by bol gol 😵

janis24
14. nov 2008

jaaaj babulky nejaky sice zabludit mohol, ale nemala k nemu ako zabludit spermia, kedze najskor pocas stimulky sme mali snazilkovanie zakazane a potom pri tych bolestiach nebolo ani pomyslenia... 😅 Takze uz mesiac abstinujem 😉
Len dufam, ze to nebude plany poplach, ze to prestane, potom zase zacne, ach jaj. Lebo chcem zacat uzivat antiku a teraz neviem, ci mam ci nemam uz dnes zobrat...

pink_lady
14. nov 2008

janis ved pockaj do zajtra uvidis ci sa to rozbehne, antiku mozes zacat brat i na druhy alebo aj treti den 😉

lenocka3
14. nov 2008

🙂 no tak nic jani 🙂
este pol hodinku a pojdem domov. Nemozem sa dockat 😵

nelly3
14. nov 2008

ahojte 🙂
ako sa mate? mne konci mrcha, koncom mesiaca sa chystam k dokymu na konzultaciu ze co so mnou 😨

mirip
14. nov 2008

ahoj nellík, máš sa?

nelly3
14. nov 2008

da sa. vianoce sa blizia a mam 2 tyzdnovu dovcu 😵

mirip
14. nov 2008

ja takmer tri týždne 😎

nelly3
14. nov 2008

super a chystate sa niekam?

mirip
14. nov 2008

nie doma a som rada že budeme konečne spolu a venovať sa ničnerobeniu 😵

scarlette
14. nov 2008

caute babulky 😉

mirip
14. nov 2008

ahoj scar 😉

scarlette
14. nov 2008

ahoj miri, ako sa mas? idete s muzikom niekam na vikend?

babulka123
14. nov 2008

ahoj scarlettka .. ja som uz v stimulke.. mam 10 folikov na jednej a 4 foliky na druhej strane ... som taka vytesena ako nikde... po tom co som mala len 1 vajko pri 1 ivf to vyzera teraz omnoho lepsie.. a ty ako ??? co mas nove...

mirip
14. nov 2008

nie ostávame doma, ideme gratulovať bratovi má 35 som mu urobila darčekové koše, jeden so sladkám slaným atd. a jeden kozmetoka a kúpila kvet v črepníku akurát som dokončila svoje aranžérske umenie a som to dobalila, som so sebou spokojná 😀 a v pondelok ideme na nákup do madarska

scarlette
14. nov 2008

babulka gratulujem, to je krasna urodicka 😉
ja ak buduci piatok dostanem menzes zacinam s estrofemom tak uvidime ci sa krpci aj rozmrazia

jeeej miri ti zavidiiiim, ja musim este kupit darceky pre bracha, chcem mu kupit BlueTooth sadu k telefonu a nejake cd Trance, malteraz 30 😉

babulka123
14. nov 2008

scarlet, super, tak to sa tesim , to budeme tehulky spolu... perfis..

scarlette
14. nov 2008

babuli verme tomu a splni sanam to 🙂

babulka123
14. nov 2008

ja tomu nejako verim , som tak nestavena.. vysmiata, spokojna..

scarlette
14. nov 2008

ea tiez,dufam ze uz mi ziadne polena pod nohy v tomto smere padat nebudu 😅

mirip
14. nov 2008

no to dúfam aj ja v utorok idem teda napokon som sa rozhodla pre výsledky krvi 😖

scarlette
14. nov 2008

miri drzim palce, to su vysledky na co konkretne? viem ze si spominala ale nespominam si

babulka123
14. nov 2008

scarlet.. urcite.. inak nevies ako sa ma egy..

mirip
14. nov 2008

hladá sa ak je dovod prečo sa to stalo

scarlette
14. nov 2008

babulka ale vieeeem, cakajuuu babuuuuuuuuuuuuuu 😀

babulka123
14. nov 2008

supeeeeeer velmi sa tesimm tak ju potom velmi pozdravuj.. velmi sa z nej tesim..
ozaj bola som na navsteve u radky a mirka a maly je uuuuplne skvely {dufam ze vies koho myslim}

tittika
15. nov 2008

ahojte 🙂