Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
22. dec 2008

ono vraj nie len od stupňa endo nezáleží ale aj od toho ode boli teda ked sa našli ložiská

bleelka
22. dec 2008

to je mi luto, to som nevedela, ale je to naozaj uspech, ze si vobec otehotnela, tam je velmi velka sanca, ze otehotnies znova a uvidis, ze aj donosis... kamoska tiez prve potratila a dnes som drzala na rukach jej dvojdnoveho synceka 😵 drzim silno palceky, myslim, ze si na dobrej ceste 😉

scarlette
22. dec 2008

mirip dik za napovedu nevedela som si spomenut na koncove pismenka nicku karamelinky 😅

katrin21
22. dec 2008

ja som v inej teme citala, ze jedna baba zacala chodit na injekcie po LSK a ze po piatej injekcii sa jej zdalo, ze sa jej cosi hybe v bruchu a bola v piatom mesiaci.. a to mala po LSK vraj len jeden styk na 8den cyklu......

Inak, mne dr,Hudec vysvetlil, ze mi tp pichli tyzden po operacii, teda este pred tym nez som mala dostat mrchu, lebo sa tym rychlejsie odstavia vajecniky... a asi sa predide aj takymto veciam... neviem, ale mala by som asi strach o babo, keby som bola tehu a brala injekcie.... ale nastastie to vtedy dopadlo dobre...

Ja som bleeka tiez chcela rychlo len otehotniet, ale viacerí dokinovia mi to neoporucali , hoci som mala " len" cystu vo vajecniku a nejake male loziska v malej panve, kt vypalili... takze neviem.... ale beriem to len na tri mesiace.... takze taky kompromis medzi bratím a nebratím.... hadam bude stacit

mirip
22. dec 2008

no to sa ešte uvidí, ešte čakáme na snaženie aj ked ako vravia doktori žena môže otehotnieť znovu ako podstúpila kyret hned ako jej príde prvý normálny menzes, lebo tým dáva telo znamenie že je pripravené a zregenerované po zákroku ale že po psychicekj stránke kým sa dá doporiadku sa má čakať dlhšie od troch do 6mesiacov po......mne doktor povedal že tri mesiace, ale myslím ž to čakanie psychike nie pomôže ale škodí, lebo to ide na nervy.....

bleelka
22. dec 2008

mirip podla mna nestracajte cas a chodte na to hned 🙂 uvidis, ze to dobre dopadne 🙂 drzim palce

mirip
22. dec 2008

veru veru, niekedy povedal že dva tri mesiace sa treba pokúšať a ked nič tak treba ísť na injekcie.........ja som povedala doktorovi že chcem začať hned, mne nepovedal že aká stuleň endo mám, len že bolo jedno ložisko na močovom mechúre a dve tri maličké na močových cestách a že vaješníky a vajcovody ok a inak aj maternica má správny tvar......a zvnútra maternica čistá, lebo mne robili hned aj hysteroskopiu pri jednej narkóze, ale to viem že ked som sa pýtala na umelé sa ma pýtal či som lenivá sa snažiť.......že ide tzo aj prirodzene a že podla toho čo videl vo vnútri máme byť trpezliví a vyjde to aj prirodzene......

bleelka
22. dec 2008

mirip, no to su skvele spravy! tak hor sa do toho, ono kazdy lekar ma na tie pauzy iny nazor, mne tiez po operacii povedali, ze hned po prepusteni mozme ist na to a moj gynods pri vybere stehov, ze este mame tyzden cakat minimalne, ze som po operacii, ze az na dalsi cyklus, takze on navrhol pauzu, dokonca niektorym babam radili pauzu az 3 mesiace po laparke, tak si vyber, podla mna ak sa citis fyzicky ok, mozte ist hned na to 🙂 ja by som urcite nestracala cas...

janis24
23. dec 2008

caute kocky, ste tu toho popisali vcera 😉
csillka super, tak nech sa bojovnici pekne prilepia a nepustia najblizsich 9 mesiacov 😵 Ozaj, a dvojicky by si chcela ci radsej jedno?

scar fakt ta obdivujem, ale nakoniec som si uvedomila, ze mozno aj ja by som sa bala takto pred sviatkami testnut, aby som ich "nahodou" nemala pokazene, radsej este chvilku nevedomosti...Ale verim, ze ty keby si testla, mala by si ich o to radostnejsie, lebo u teba je to proste iste 😉 😀

bleelka tusim mas troska obavy ohladom prirodzeneho otehotnenia... 😉 Ja viem, ono to cloveka troska postrasi, ked pride do tejto temy, ale nikde neni napisane, ze to nie je mozne. Mozno ze vela z nas, keby sme sa zopar rokov snazili prirodzene, ze by to vyslo, lenze ide aj o to, ze sa nam nechce tolko cakat a rolu tam hra aj strach, ze endo sa bude rozsirovat a sanca tym padom znizovat, tak preto sme tu skoro vsetky v CARkach. Ale ty pokial tomu veris a mas dostatok energie, nie je nic lepsie, hor sa do toho! 🙂

csilla76
23. dec 2008

ahojte 🙂 dakujem vam za podporu,verim ze sa bobacikom bude pacit a pekne sa uhniezdia.som tu len na skok,bo muzik mi nedovoli vysedavat pred pc,musim lezkat 😉

chcem vám vsetkym popriat krasne spokojne vianocne sviatky,vela radosti,stastia a aby sme sa vsetky dockali nasho vytuzeného ruzového uzlicka 😵

janis mas krasne nove foto,ako vidim svadobna 🙂 ja by som brala uz aj dvojicky,strasne sa mi pacia,ale keby ze bude len jedno tak aj tomu by som sa vedela naramne tesit 😵

bleelka
23. dec 2008

janis, dakujem za povzbudenie a samozrejme budeme minimalne pol roka skusat prirodzene a potom zacneme riesit co dalej, ale snad nebude treba 😉 mna len nalakalo, ze som pocula o nejakych latkach, ktore endometrioza produkuje co zabranuju otehotneniu, tak som chcela pocut skusenosti ci to plati aj v praxi.... prajem vam vsetkym krasne sviatky a do noveho roka babatka do brusiek 😵

pink_lady
23. dec 2008

ahojte 😵
csilka tak gratulujem a velmi silno myslim na teba a zelam ti uplne uplne najviac ako viem aby sa bobacokovia udrzali minimalne tych 9 mesiacov 😵 a verim ze sa to podari, ved je cas vianocny cas zazrakov 😵 😵 😵

a ostatnym: Krasne a stastne vianoce a v novom roku vela lasky a pokoja ...a pre kazdu z nas ten vytuzeny ružovy placuci vonavy batoztek 😵 😵 😵 😵

libeth
23. dec 2008

Ahojte babulky 🙂

chcem vam popriat krasne vianocne sviatky, pohodu a pokoj aka by mala na vianoce byt.

Pisem vam ale aj preto, ze mam spravy od Moniky. Monika je v nemocnici, bo zacala krvacat, ja vsak verim, ze mimi je silne a drzat sa bude u svojej maminky a vsetko dobre dopadne. Moc vas pozdravuje, a praje krasne sviatky. Snad bude coskoro lezkat domka, ale zatial musi byt tam. Drzte jej / im palceky 😵

Majte sa kraaaaaasne holky, a tie co mate dovolenku, alebo uz lyzujete tak si to krasne uzite 😉 a csillka a scarletre, vam moooooooooc drzim palce aby to vyslo. 😵 😵 😵

lenand
23. dec 2008

kočky prajem vam štastné a veselé vianoce a hlavne bohatého ježiška 😵
k nam už prišiel ježiško aj dnes boli sme s mužikom na sono babetko sa ma fajn je nadherne pekne sme ho videli a už vieme aj čo sa nam narodí 🙂kuk moj profil a ešte vam posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
24. dec 2008

lenand tak gratulujem k chlapovi 😉 😀

libi odkaz monike ze na nu myslime a ze posielame energiu malickemu nech sa udrzi 😉 😵

babulina
25. dec 2008

ahojte, vsetko naj ku sviatkom, dufam ze su plne radosti a pokoja. nam ninka zase trochu podrastla, mame uz cez 8mesiacov, takze mame doma uz velku slecnu a poctivo nam lesti parkety, majte sa krasne 🙂

csilla76
25. dec 2008

ahojte zelám vsetkym krasne pohodove spokojne vianoce a aby sa nam naplnili tuzby 🙂

babulina dakujeme ze si dala vediet o vas,zelám vela zdravicka a radosti s ninkou 🙂

monika velmi na teba myslim,drzkajte sa s drobcom potom nam daj vediet 😉

scar tak ako uz si testikovala??ja som dnes 4 den od ET mam sa ok,akurat akoby som mala prsia naliate,neda sa ich ani dotknut 😅

scarlette
25. dec 2008

ahojte kocky,
libi odkaz monike nech sa drzi,
csilka ano testla som a bolo to negativne, co uz

csilla76
25. dec 2008

scar je mi to luto,ale krvicka je istejsia tak uvidis vtedy presne co povedia.este nie je nic stratene,drzim palce

scarlette
25. dec 2008

dakujem, tiez cakam na krvicku a budem si na istom, zatial si nic z toho nerobim

mirip
25. dec 2008

ahojte dievčatá ☹ 😢

katrin21
25. dec 2008

ahojte babky... pekne vianoce.. ja mam nejake crevne problemy, tak som si akurat dala stamperlik... hadam pomoze...
Inak, neviem, ci je to z injekcii, ale nemozem dobre spavat... uz nad ranom sa budim " vyspata", pritom som ako zbity pes.... a je mi teplo !! cim dalej je to horsie, dokonca aj v noci sa budim na teplo-.-. otrasne cosi... uz nech je koniec januara a vsetko to skonci...

dcrenka mi dnes odisla k ocinovi, boli sme este vyskusat na lade korcule, zatial len tak opatrne.... ale pojde to.
Najviac sa tesila z cesacej hlavy...

Jaaaj, ja sa zas vytesujem, ze je volno.... obcas sem mrknem , tak vas budem citat... pa pa.

csilla76
25. dec 2008

katrin mas krasnu velku dcerku-slecnu 😵 pekne fotky ozaj 🙂

nelly3
25. dec 2008

ahojte herecky 🙂
aj vy ste take prejedene ako ja? 😀 no budem musiet po novom roku nejako zacat chudnut 😀
scarlette krvicka prinesie dobre spravicky uvidis 😉
csilla ty kedy testujes?
mirip a ty si preco taka smutnucka? hmmm?
inac velmi dobre sme sa mali na lyzovacke, normalne ma to chytilo, som moc dobre nevedela lyzovat, ale uz to celkom ide. co porabate vsetky? 😵

csilla76
25. dec 2008

nelly veru ze stym jedlom je to uz tak..asi sa kazdy prejeda 😀 ja by som vkuse jedla 😀

ako sviatkujete nelly? 🙂 ja mam ist na krv 2.1,tak uvidime ci predtym testnem alebo radsej pockam na krvicku 😉

nelly3
25. dec 2008

sviatkujeme tak, ze okrem prejedania sa kukame tv, surfujeme a chodime po navstevach 😀 a tak sa zase prejedame 😀 jej to uz bude o chvilku, tkaze moooc drzim palceky 🙂 ja od januara idem na antikoncepciu na 3 mesiace a potom sa uvidi, mozno car 😉

csilla76
25. dec 2008

nelly aj u nas je to tak podobne 🙂 dakujem za palceky,ved uvidime ako dopadneme 😉

aj tebe drzim palce na novy rok 🙂

nelly3
25. dec 2008

diky 🙂

katrin21
25. dec 2008

csilla: dakujem za dcerenku 🙂
je fakt velka, aj ked z darcekov sa stale tesi ako 3 rocna 😀 , teda hlavne z hraciek 🙂

ale bodlo by to babatko, lebo cas leti a za par rokov bude .len lietat s kamoskami.- a treba mat doma este nieco ma maznanie 😀 😉

mirip
25. dec 2008

ahojte, aale nelly ma chytil smútok svokra nám oznámila jobovú správu že mužova sestra čaká druhé a dnes aj krvtná mama oznámila že krstná čaká tiež druhé........ tak mi to prišlo lúto 😔