Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
5. aug 2008

petkapo super tak ja si zopár ukradnem začinam mat plodé dni tak sa zíjdu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petkapo
5. aug 2008

Lenand, tak chytaj chytaj a poriadne snazilkujte!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenand
5. aug 2008

už som aj mužikový oznámila že mu teraz nedám pokoj tak nech sa nato pripraví žiadne vyhovorky že je unavení 😉

scarlette
5. aug 2008

petka aj ja ti gratulujem kedze uz je to oficialne 🙂

scarlette
5. aug 2008

inak dnes sme podpisali ziadost na IVF 🙂

mirip
5. aug 2008

Ahoj scar, to je super, same dobré správy dnes 😉

scarlette
5. aug 2008

mirip ahoj,
aj ja sa tesim a ako mala, inak mame povolene aj prirodzene snazilkovanie a lekar nam aj hovoril ze by bol rad keby sa nam podarilo vyfuknut kseft caru 😀

libeth
5. aug 2008

ahojte babulky 😵 ja len na skok...

petka, GRATULUJEM este raz a krasne si aj zanas tehulkovo vychutnavaj 😵 😵 😵 😵 😵

eli, zajtra budem nateba velmi silno mysliet 😉 😵

lenand, no veru pekne krasne muzika dnes straz, nech virusiky dlho necakaju 😀

scar, juj keby vam to vyslo krasne prirodzene, bola by som velmi rada, mooooc ti to prajem. 😵 😉

scarlette
5. aug 2008

libi dakujem 🙂 a uz som aj pas zmenila 🙂 🙂

libeth
5. aug 2008

scar, skvele len tak dalej dalsie policko je uz len tt 😀 tak veselo dotoho 😵 Ja cakam na mrchu a pevne verim, ze dalsi cyklus bude aj ovu a trosku posnazilkujeme aj my 😅

scarlette
5. aug 2008

libi tak aj tebe drzim palce,
nam lekar hovoril ze nez dojde menzes tak ovu kludne moze byt tak nemusime cakat, takze pri najlepsom si uzijem dalsich 9 mesiacov bez mrchy xixi

a kolky DC si?

petkapo
5. aug 2008

Dakujem dievcata!

Scar - dufam, ze si si nachytala virusikov do zasoby a ze coskoro zasa budes menit pas 🙂

Dievcata....dufam, ze sa vam vsetkym cim skor zadari. Hadam nebudem kocikovat sama! 😵

scarlette
5. aug 2008

petka nestihla som, prisla som neskoro a vsetko bolo spapkane ☹

libeth
5. aug 2008

scar, ja som dnes len 23dc, ale kedze nebola ovu tak to bude cyklus dlhy 😅 a mam sa naco tesit, ale mozno sa to trosku umudry a pride tak ako ma. Kazdopadne ja verim v dalsi cyklus 😵

scarlette
5. aug 2008

libi tak ja budem na teba intenziiiiivne mysliet ok? 🙂

mirip
5. aug 2008

ahoj libi super že ste tu 😉

libeth
5. aug 2008

ok scar, 😀 bolo by fajn, keby mi vysla ovu na dovolenku, no nie? To by sa dovolenkovalo hned s lepsim pocitom, ze? 😀 😎

mirip
5. aug 2008

libi si 23DC? moc moc drží prsty nech si aj ty tehula aj scar aj všetky čo sem chodíme 😎

libeth
5. aug 2008

ahoj mirip, no to je jasne, ze si to prajeme 😵 ved o tom to je.
ja ale tento cyklus urcite nie, nechavam to na vas babulky ja cakam na mrsinku nech mozem znovu zacat. Len dufam, ze tent cyklus nepotiahnem az do 40 dc, ako posledne... to bolo o nervy 😀

lenand
5. aug 2008

mirip a ty ako došla madam mrcha 😠

mirip
5. aug 2008

ešte nie, uvidíme ako dalej stále mám pocit že každú chvílu sa má spustiť ale ja som mávala aj 45DCyklus tak uvidíme.........

lenand
5. aug 2008

a ahoj kočky zdravím vás všetky 🙂

scarlette
5. aug 2008

libi ju musis vyvolavat ako duchov 😉
lenand ahoj 🙂
mirip a chces aby dosla alebo ju radsej necakas?

mirip
5. aug 2008

samozrejme že aby neprišla ako každá čo sme tu....aj ked ideme budúci týždeň na dovolenku a ak by ..hádam dovča problém nebude, my si len na dovči oddýchneme, lebo ked človek žije na dedine tak sa vždy nejaká robota nájde či už v dome alebo v záhrade a oddych niekde pri mori nie je na zahodenie........

scarlette
5. aug 2008

jaj tak uz chape, lebo som necitala stranky spatne tak som nebola v obraze 😉 tak radsej pozatvaraj vsetky dvere a okna aby neprisla mrchana 😉

mirip
5. aug 2008

budem sa snažiť a ked zaklope ju pošlem kade lahšie 😎

scarlette
5. aug 2008

tak vypni aj zvoncek pre istotu 😎 😀

miminap
5. aug 2008

ahojte babule. sa stale miname. ja v robote nema pristup na forum 😠 nafigu.. a ked pridem tak uz tu nik nie je.
petka, to je fantazia, ved som to vravela, proster musis byt tehu 😎 hotova vec.
mirip dovolenku pri mori ti zaaaaaaaaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.. ja teraz fachcim v robote o stosest, ked chcem ist od utorka do toho belgicka..
scarlette, a od kedy zacnes brat lieky? ak mate uz zmluvu, tak uz asi lieky mas, ci? nam lekar povedal, aby sme uz od momentu, ked budem brat lieky radsej neskusali..

mirip
5. aug 2008

ahoj mini, neoáš čo, ja to mm divné som alergik a bývam chorá ako pes od sept. do nov. a potom od marca do mája /roztoče/ a je zaujímavé že ked idem na dovču k moru tak na jeseň mi nič nie je............doky-alergolog mi povedala že to može byť tým že tam bola zmena ovzdušia, vlhšie, vlani sme napr. neboli nikde kvoli tomu že som bola v júli na laparo a by som sa velmi nemohla kúpať a som bola chorá ako pes do vianoc....... 😒

freyadee
5. aug 2008

ahoj miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip 😉 uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!