Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
13. mar 2008

ja som pocas liečby mala iba strasne navalí tepla a depku ale nato aby sme vsetky boly este toho roku tehu si aj ja dam jeden 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

janis24
13. mar 2008

cau petka, no tych ucinkov je fakt cela kopa, mne odvtedy vypadavaju vlasy, som cela vyhadzana, na tvari aj na chrbte (moj drahy ani nehovorim, toho to chyta este viac 😀 😀 ), sem tam sa hlava zatoci, sem tam je mi na grc 😅 😀 Ono celkovo je vidno, ze sa trocha straca ta povodna zenskost (az na lenocku, ktorej to pripominali prsia 😀 😀 ), ked nam chybaju tie nase hormoniky. Ale take drobnosti si predsa nebudem vsimat no nie??? 😉 😀

baby tak vecer sa stretneme na vyplachu zaludka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petkapo
13. mar 2008

Janis - to ti vazne vypadavaju vlasy? To je dost drsne ☹ Ja som co sa vlasov tyka postrehla len to, ze mi na nich nedrzi ziaden uces. Vyhadzana som tiez vsade, najhorsie na tvari + uplne hnusny VRED na ZADKU 😖 . Prsia mi zmizli uplne. A co sa tyka zarastania.....tak to je len pre silne povahy 😒 ☹

Uz sa tesim ked budem znova ZENA! Teraz si skor pripadam ako fuzata pani Maria 😀 😀

lenocka3
13. mar 2008

babenky, vy ste zlate 🙂 dakujem za gratulacie a povzbudenia 😀
janis - no presne ako pises, aj mne sa vyhadzal cez liecbu chrbat a zredli mi vlasy... ale tie vlasy len pri prvej liecbe, teraz nastastie nie.
petkapo - mne sa vyhadzovala dva mesiace hrcka za uchom, ako uzlina... tiez ma nebolela, ale ma pekne vyplasila... mne sa az kolegyna smiala, ze preboha, s tebou to nie je normalne 😀
Libi - a aj ja ti blahozelam ku skuske! 😎 my sme to vedeli, ze to zvladnes, sikulka 😉 😉

a neviete niekto, ci femigard kupim aj normalne v lekarni, ci sa da len objednat cez web? 😅

janis24
13. mar 2008

ved sa spytaj v lekarni, ja fakt neviem 😉

monika3
autor
13. mar 2008

lenocka femigard kupis v lekarni, poze na stranke femigardu tam su lekarne kde ho maju... 🙂

lenocka3
13. mar 2008

😉 no jo, ked mne sa nechcelo ten moj kufrik dvihat a ist do lekarne 🤐 som ĺenosko dnes 😅 nic sa mi nechce... vonku je totalne aprilove pocasie, pred chvilou snezilo, potom svietilo slnko a teraz prsi....

libeth
13. mar 2008

dakujem babulky, ste zlateeeeeeee 😵
sme s kolegynou robili jarnu vyzdobu, a zajtra pokracujeme, sme nestihli vsetko nakupit 😀

petka, to s tou Mariou 😀 😀 😀 inak, nerada to priznavam s tym som mala tiez problem 😔

monika3
autor
13. mar 2008

lenocka u nas neprsi ani nesnezi, ale fuka taky neprijemny vietor... 😕

Jarnu vyzdobu by som si uz tiez mohla zacat domko robit 🙂

lenocka3
13. mar 2008

libi+petka.... takisto jednoducho Maria 😖 vdakabohu za sikovne kozmeticky...
moni- no ani nehovor.... my sme zatial oddialili plany vycestovat na neurcito /lebo som nevedela, kedy dostanem 😀 / a zacali sme robit na chalupe po starych rodicoch /hned vedla nej chceme stavat novu chalupu/, a tiez vsade okolo mna sama jarna vyzdoba a aj ja by som chcela. Len ked teraz na nu nie je cas ☹ Ale najradsej by som skupila vsetky narcisy a prvosienky a neviem co a napchala to do bytu 🙂 Len za mesiac a pol sa stahujeme, tak tam zase nechcem zvlacat veci, nech toho nie je este o vagon viac 🙂

monika3
autor
13. mar 2008

Leni aj my si za Ba staviame mensiu chalupku, vedla starej....tak asi vy budete mat nieco podobne... 😀

a teraz sa budete stahovat do noveho bytiku?

lenocka3
13. mar 2008

nie moni - ideme z bytu do chalupy, ktoru teraz robime. je to ako dvojizbak, len chceme byt blizsie k stavbe, kedze to chceme v manzelovom rodisku cca 8 km od mesta 🙂

pink_lady
13. mar 2008

Ahojte babule, chcela by som sa spytat - vo viac prispevkoch som citala nieco o nejakych kvapkach - ake to beriete? Ako sa volaju? Na co to je? pomaha to od bolesti? alebo na co to je?
myslela som ze po operacii sa vsetko zlepsi a dnes som sa uz na ulici rozrevala, ja uz nevladzem - stale bolesti, hlavne pri chodzi...po mrche som mala v brusku pocit ze je to tam O.K. Vydrzalo to asi 3 dni 😠 Zas ten scenar co pred mesiacom. Na poste som dnes odpadla, ale k doktorovi uz nechcem ist. 😠 Preto ked citam o kvapkach co beriete - napadlo mi ci by mi nemohlo pomoct to. Z cajov mi je uz tiez zle 😝

janis24
13. mar 2008

cauko pink, tebe to este neskoncilo??? Ja ta nechcem strasit, ale toto mi nepripada moc normalne, pochybujem ze tomu pomozu nejake kvapky, lebo podla mna su to este stale pooperacne komplikacie...A vobec nehovor, ze uz nechces ist k dokimu, praveze by si to mala konzultovat este s niekym inym. A co ti vlastne povedali, ked ta ten druhy raz pustali z nemocnice?

pink_lady
13. mar 2008

janis - ked som odchadzala z nemocnie tak mi len doktor co tam bol povedal ze hned do postele a v pondelok k svojmu doktorovi 😔 to som bola, vyjedla som dvoje antibiotika, povedal mi, ze po operacii sa tam rozvinul zapal a infekcia. Teraz v pondelok mi robil sono, povedal, ze sa ten vajecnik zmensil, na druhom mam cystu ci folikul. Tak mi hnusne rypol na takom strasne bolavom mieste do toho praveho (operovaneho) a tym sa to asi odpichlo. Najprv som myslela ci to aj slepak nie je, lebo mi bolo spatne dost v pondelok - ale slepak to nie je, uz tu bolest poznam ...Pred mesiacom to bola rovnaka bolest a chirurgovia slepak vylucili. Este je mozne ze to ovulacia. No co ja viem. Uz som z toho dobre mimo 😠 😠 😠 Aspon ze teplotu nemam 😖

janis24
13. mar 2008

no pink lezat by si urcite mala, este minimalne tyzden, ale poctivo, nech to ma cas v klude sa zahojit 😉 A to sa nevedel rozhodnut, ci je to cysta alebo folikul???? Lebo to je teda trocha rozdiel... 😅 A tebe neodporucili tu liecbu?

pink_lady
13. mar 2008

v nasej nemocnici neodporucaju liecbu, mne ale dal, ale len tabletkovu...tu vsak este nebolo kedy nasadit, a v pondelok aj tak usudil ze mi musi dat inu, lebo ze prilis reagujem na lieky... tak uz ratam dni do mrchy, snad sa to potom upravi 😎

janis24
14. mar 2008

ranecko 😉 Piatok, juchuuuu 😀

libeth
14. mar 2008

krasne piatkove ranko prajem 😵

korusa, dufam ze mrcha este neprisla 😵 a ze ani nepride. Drzim palceky 😀 😵

lenand
14. mar 2008

pekne ranko prajem aj unas svieti slniecka 🙂 a konecne piatok 😀

ellianka
14. mar 2008

krásne ránko babulky 🙂

monika3
autor
14. mar 2008

ahojteeeeeeeee 😉

ja uz Vam zelam asi pekny den, rano uz je asi daleko 😎

ellianka
14. mar 2008

😀

monika3
autor
14. mar 2008

Elianka aj mne je veselo. uz je piatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
14. mar 2008

zdieľame rovnakú náladu 😀

ellianka
14. mar 2008

moni, spomínala si, že už máš 2IVF za sebou. ako to bolo s mrchou po IVF, meškala?

monika3
autor
14. mar 2008

Eli mne prisla hned po vysadeni utrogestanu..ale uz pred tym som mala niake naznaky slabe ked som isla druhykrat na krvny test... ☹

ellianka
14. mar 2008

jaj blbo som sa spýtala 😅 prepáč
ja som začala krvácať na 8deň po ET a potom sa to spustilo ale teraz čakám ďalšiu v novom cykle a už 5 dní nič

monika3
autor
14. mar 2008

ale ked som bola na KET tak uz na dalsi den som mala niake spinenie...to som vedela zo to nevyslo,
keby ma manzel neprinutil ist na krvny test urcite by som nesla
A ty si kedy bola na IVF? teraz?

ellianka
14. mar 2008

už tomu budú dva mesiace