Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
19. mar 2008

Baby to ste mali ten decap. depot? To bola teda dobre draha injekcia? Ale vam to poistovna si preplacala...

si pamatam ked mi to davala sestricka u mojho byvaleho gyndosa-normalna maturita 😀 ani ju nevedela poskladat tak som jej povedala ze ked nevie pojdem s tym do CAR lebo dalsia by sa nam nechhcela vtedy platit... 😠 Ale po 10 min. to zvladla... 😀
Chudinka mala teda z toho riadne nervyaby to nepokazila 😨
to bola inak super sestricka ale doktor... 🤐

libeth
19. mar 2008

v oktobri 2006 som mala poslednu inj. a prisla dopomocne vo februari 07, ak si dobre pamatam 😉 Bola som uz na prasknutie 😀

petkapo
19. mar 2008

Coooooooooooooo????????????????? No to mi nehovor ani zo srandy! Ja mam sice len tri injekcie, ale aj tak....

Monika - ano, ja mam decapeptyl depot a veru stoji okolo 6500 korun.... Ale ja platim len 5 korun za recept 😎

libeth
19. mar 2008

monika, ano bola to matura 😅 ale mne o pichali v nemocnici a tam bola sestricka moc sikovna, a chvalabohu mi to preplacala poistovna cele 😉

petka, ale myslim, ze na kazdu inj. vplyvaju individualne. Ale na letaku je pisane, ze pride cca 80 dni po poslednej, ked si pamatam. A nechce sa mi to hladat teraz 😅

petkapo
19. mar 2008

Hej, z toho letaku si to pamatam, ale sa mi to videlo ako strasidelny preklep a ze tam malo byt 8 dni od poslednej.....
Kamoska brala Lucrin 6 mesiacov a mrcha prisla po asi 50 dnoch....
Ale pozeram teda, ze ty si sa riadne vytrapila.... ☹

lenocka3
19. mar 2008

moni - ty si za injekcie platila????? co? to kedy si ich mala?
babi - neboj, je to zevraj ok. ja som sice brala ine injekcie, ale krvacala som pri nich normalne. po poslednej injekcii nie a nie dostat az teraz 🙂. je to take indivindi, ako telo zareaguje. ja som ich brala uz druhykrat a ten prvykrat som ziadnu mrchu nemala vobec 😉

libeth
19. mar 2008

petka, co bolo bolo. Len dufam, ze viac nebudem musiet. Inak uz nato spominam 😎 akoze pohoda, ze mrcha nebola... 😀

monika3
autor
19. mar 2008

Lenocka ja som mala len jednu injekciu pred IVF , a potom isla hned stimulka dalsimi injekciami a to si platime samy...mozno nieco tam poistovna preplaca ale tento decap. som platila fest celu sumu...
hej bolo to okolo do tych 7000 tacov... 😲

nas to urcite vyslo dokopy cele aj na 40 000 a viac- ja som mala vacsie davky aj tych ostatnych injekcii tak dom potrebovala toho viacej...
ked sme uz do toho isli tak sme to ani nepreratavali

libeth
19. mar 2008

Baby pomoc, zacina mi dake ruzove cosi 😕 ja nechcem kramy na dovolenku, som len 20dc ☹ 😠 😢

ellianka
19. mar 2008

ahojte žienky 🙂

petkapo
19. mar 2008

Libi - 20 DC a ruzove cosi moze znamenat aj uhniezdovanie vajka 😉

libeth
19. mar 2008

petka, nema ake 😀
ale uz posledne dni mam zimnicu, som nervozna a boli ma podbrusko ☹ budu to kramy, potvory, ako budem lyzovat?

petkapo
19. mar 2008

Skoda 😒

libeth
19. mar 2008

ellianka, co to citam v raketackach? Mas hranicne hodnoty? Boze, keby to vyslo, to by bolo skvele 😵 Drzim palce vsetky co mam 😵

Tak babulky, dufam, ze mrcha nepride. 😒
Prajem vam krasne sviatky, pekne si to na chatkach uzite, vylozte nozky a nedajte sa nicim rusit, leda tak muzikom 😀
PaPa 😵

ellianka
19. mar 2008

libethka ďakujem 🙂
akosi sa neviem z toho spamätať, bol by to naozaj zázrak...keď som volala do Helíku, tak mi povedali, že vôbec tomu nemohli uveriť

lenocka3
19. mar 2008

moni - aha, ja som myslela, ze taku tu klasicku horm. liecbu ked zistili endo, ze si musela platit. Vsak by ma drblo, pred piatimi rokmi stal zoladex 7300 😕, teraz uz "len" 6 aj cosi 😅 😅 by som sa na to vykaslala 😔
libi - preco nemas ake? nerozumiem... nebola ovulka?

ellianka
19. mar 2008

krásne sviatky a nech mrchy neprídu 😉

lenocka3
19. mar 2008

ellianka - a kedy sa tomu bude moct dat verit? 😵

ellianka
19. mar 2008

budúci týždeň mám ísť na kontrolný test...tak dovtedy sa moc nechcem namotávať ale uvidíme 🙂
už len tá možnosť je nádherná

lenocka3
19. mar 2008

jeeeeeeeeee 🙂 kedy buduci tyzden? a prides nam povedat? 😵

babi30
19. mar 2008

🙂 všetkým prajem pekné sviatky 🙂

ellianka
19. mar 2008

v stredu 🙂
určite sa prídem podeliť, či už so smutnou alebo s veselou správou...

babi30
19. mar 2008

ellianka,držím palce

ellianka
19. mar 2008

babi, ďakujem 😵

mirip
19. mar 2008

Ahojte bievčatá je tu ešte niektorá alebo som prišla zase nskoro?????????????? Petkapo z tých injekcií si nič nerob a aj z toho že ti robí MS výkyvy. Napr. ja som brala zoladex 6mesiacov a menzes mi ani raz nevynechal dokonca sa uravil natolko že ho mám presne v 28DC maximálne 29DC. Síce ma babolinka bola riadne vyplašila, že ked mi chodil MS tak asi liečba nezabrala a vyplašila ma natolko, že som zapochybovala aj o mojom doktorovi a ked som sa ho na to že mám MS normálne pýtala 4X tak sa ma pýtal či mu nedôverujem alebo čo sa deje, že už mi 3X hovoril že každý ženský organizmus reaguje na liečbu inak

ellianka
19. mar 2008

ahoj mirip 🙂

mirip
19. mar 2008

Jéj konečne som tu nie sama 🙂 ako sa dnes mávaš?

ellianka
19. mar 2008

ujde to 😉 a ako sa darí tebe?

ellianka
19. mar 2008

vlastne ako som už písala vyšli mi hraničné výsledky, tak snáď sa nám zadarilo 😉

mirip
19. mar 2008

ja divne v pondelok mi doky pri výteoch a sone tak dotlačil že si všetko cítim aj teraz a už ani neviem či to je len tým alebo blížiacou sa ovul. alebo tými novými liekami lebo si al maternicu cítim a tie nové lieky sú na to aby zhrubla ako má ale jedno viem určite ešte stále no už nie tak často mám kedy tedy aj doružova na toaletáku ale už to nie je také ako tesne po vyšetrení už si pripadám ako hypochonder ale na všetko už začínam kašlať