Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
17. júl 2008

cau mirip 😉

lenand
17. júl 2008

pink a čo dovelenka už si niečo hladala alebo to nechavaš na last minute
moj mužik včera prišiel domou s tým že vraj aby sme išli do chodvatska na len tak že si tam najdeme ubytovanie že kamaratou brat tak ide ale ja neviem on ma už 18ročneho syna tak je to ine ale mi ideme s našim olinom ma 3,5 a dalši ma 1,5 a majmladši pol roka tak radšej chcem mat dopredu niečo zabezpečené

lenand
17. júl 2008

pin neviem presne zajtra idem k dokymu a dohodnem sa snim vravel že možem aj 6 týždnou s tím to marodovat 😉

lenand
17. júl 2008

stratilo sa mi k takže nie pin ale pink

pink_lady
17. júl 2008

no asi bude z toho len last minute 😀 aj ked sa to posledne dni intenzivne riesi ... 😀 mna to taha skor do talianska ako chorvatska...vsak uvidime co z toho bude 😅
a ano pokial mate male deti to neni moc dobre hentak ist na "blink" to by soms a tiez bala, to podla mna treba mat dopredu zajednane, lebo ak idu dospely tak ok ked sa nenajde ubytovanie, prespis v stane alebo hocikde ale s detimi treba mat klud a vsekto co treba 😉

lenand
17. júl 2008

mi sme tiež uvažovali nad talianskom už sme boli raz cela partia v bibione
ale to sme ešte nemali deti ono naš oliver je najstarši 🙂 ale možno na buduci rok teraz sa dohodli na chorvatsku

mirip
17. júl 2008

ooooooooo jéééééééééj riešite dovolenky 😎 my musíme ešte pár dní počkať, ale v chorvátsku aj taliansku som bola a neviem niekto si pochvaluje čisté more v chorvátsku no mne sa viac jadran páčil z druhej strany z talianska, piesková, nádherne upravená pláž, no super, jediné more kde sme sa nebáli ísť bosí do mora, jemný piesok, žiadne kamene, no nádhera.......... 😎 😎 😎 😎 😎

pink_lady
17. júl 2008

mirip a kde ste to v taliansku konkretne boli? lebo mne tu ista osoba tvrdi, s ktorou tam mam ist, ze v taliansku je spinave more 😀 tak nech vyhram, daj typ 😀

lenand o rok uz budete 4 😉 😵 😀

lenand
17. júl 2008

tak mi sme boli prehlasovaní lebo ideme 3 rodiny a oni chceli ist do chorvatska ale nevadí možno na buduci rok pojeme do talianska trošku to postriedame
bol navrh aj bulharsko ale to sa zamjetlo lebo ja by som tam autom a ani autobusom nešla s detmi ani nahodou a letecky čo kamoška našla tak dost draho

pink_lady
17. júl 2008

chcela som ist do obchodu a tak strasne sa rozlialo -akoby poriadana prietrz 😖 🙄

ellianka
17. júl 2008

krásny dníček bubuľky 🙂
pozerám, že stále riešite dovolenky...dobrá témička 😉 hoci tú našu sme odložili na budúci rok a teraz len tak pobrázdime okolie, ak nám počasie dovolí...za dva týždne mám termín laparo a aj keď som sa na ňu "tešila", teraz keď je to čierne na bielom mám zmiešané pocity. poznáte to 😖 posledné tri dni sa však u mňa výraznejšie prejavuje endo a občas mám pocit, že je to len zlý sen...kiežby bol. ale dosť melanchólie 🤐
naši známi chodia každý rok na sicíliu a more je vraj úžasné. my sme zatiaľ boli v taliansku len raz a more bolo fakt hrozne špinavé.
pink, lenand, mirip, janis 😵

ellianka
17. júl 2008

pink 🙂 nádherná fotečka...veľmi ti to ako mamičke pristane 😵

pink_lady
17. júl 2008

Len co z toho elli ked nou nikdy nebudem 😢 😢 😢

tu laparo zvladnes, neboj 😉

ellianka
17. júl 2008

pink, nad tým ani nerozmýšlaj...jasné, že budeš a hotovo 🤐
hmm...keby pieklo slnko, myslela by som si, že máš úpal...ale takto, rýchlo zahoď starosti za hlavu. nezabúdaj, pozitívne myslenie 🙂 😉

ellianka
17. júl 2008

mňa tiež občas prepadnú takéto myšlienky ale len sa tým hodím do depky a nahnevám manžela 😔
a to pozitívne myslenie niečo do seba má...mnoho žienok na koníku píše, že keď sa konečne na všetko vybodli, zahodili starosti za hlavu, vybrali sa na dovolenku, prestali na všetko myslieť...motyka strelila a dnes sú už tehuľky alebo maminky. verím, že všetko dobre dopadne a potom monika bude musieť otvoriť novú témičku 🙂 veď sme sa dohodli 😀

dúfam, že laparo zvládnem len mi je ľúto vaječníka ☹

lenand
17. júl 2008

pink mi sme boli v bibione a more nebolo až take hrozné ale bolo to asi tak 6 rokou dozadu

pink a žiadne take reči že nou nikdy nebudeš ved ked to nepojde prirodzene tak sa da aj umele skusit pozri na sue 😉

elli neboj laparka dopadne dobre i ked tie pocity poznam ale budeme na teba mysliet a uvidíš bude to o.k

pink tak to by bolo super 4 😵

lenand
17. júl 2008

elli tak to maš pravdu mne sa to tiež prví krat tak podarilo mala som ist po liečbe na kontrolnu laparku a mužik mal ist s kolenom na plastiku tak sme sa akosi na to viac menej zamerali a šup bola som tehu ked som to mužikoví oznamila bol 2,5týždna po operacií 😉

ellianka
17. júl 2008

leni, ani nevieš ako ma tých pár riadkov od teba veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii potešilo, ďakujem 😵 🙂

lenand
17. júl 2008

som rada ved musime držat spolu 😵 🙂

ellianka
17. júl 2008

jasné. tá vzájomná podpora je úžasná 😵 😉
aj môj manžel by si strašne želal aby to prišlo náhle prirodzene a je až obdivuhodné, ako sa vôbec nevzdáva 🙂

mirip
17. júl 2008

Pink my sme boli v prímorskom meste Marotta

pink_lady
17. júl 2008

baby tak dakujem ale este by som potrebovala dnes pat faciek, neviem co ma to dnes chytilo 😀 😔 asi to hlupe pocasie a kopa deti okolo - stale pribudaju tehu kamosky ...nie ze by som im to nepriala, ale... 😔

lenand
17. júl 2008

pink tak sadni na vlak ja ta prefackam skočime na kavu a bude ti fajn 😀

pink_lady
17. júl 2008

lenand keby si blizsie hned ideeem 😀

ellianka
17. júl 2008

ja by som sa k vám hneď pridala aj bez tých faciek 😀

pink_lady
17. júl 2008

elli a ty si odkial? 😉

ellianka
17. júl 2008

žilina

pink_lady
17. júl 2008

tak to my sme len hodinku od seba 😅

ellianka
17. júl 2008

a ty si odkiaľ?

lenand
17. júl 2008

elli ved to len pink chce prefackat ty bi si prišla na kavičku mam mamku cukrarku pečie fantastické kolačiky tak aj na koláčik a možno aj dobre vínko ale snina a žilina su dost daleko ☹