Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
2. sep 2008

babulky dakujem len som sa celkom vcera na wc prelakla ze aha mrcha 😅

janis24
2. sep 2008

scar a ako sa citis? bolesti ziadne?
ahoj monik 😉

monika3
autor
2. sep 2008

janis ahojoooooooooooj 🙂

idem este co to porobit a potom paaaaaaaaadim 😉

scarlette
2. sep 2008

jani zatial len tlaky, vcera to vyrisili dva pohariky slivovicky a dnes preventivne rano jeden ibac 😀
inak vcera ked mi dosla ma to dost prekvapilo ja doma len asi zo 5tamponov a to je vsetko a kedze uz nebyvame priamo v ba a bracho sa chystal na navstevu tak som ho poslala mi kupit tampony 😀 ani svojej frajerke take veci nekupuje tak som ho musela uuuuuplne do bodky navigovat 😀 😀 😀

lenocka3
2. sep 2008

🙂 presne tak - prvy polrok bol startovaci 😀 😀 suhlasiiiiim 😀

pink_lady
2. sep 2008

baby vy pisete teda rychlostou, ved to sa neda stihat citat 😀 ale tak to je supr aspon tu nem mrtvo 😀 😀

lenocka3
2. sep 2008

pinky 😀 si to zakrikla 😀
ja som este na chvilku mrkla, ze co nove, lebo akosi nestiiiiham....
este tristvrte hodku a idem dom, dufam, ze to zmakam 🙂
tak papapa kocky zajtra 🙂

miminap
2. sep 2008

panabeka, to fakt nestiham zasnut, c sa tu deje. lenka, blahozelam. to je fantazia. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 idem kuknut aj do toho albumu aby som sa na vlastne oci presvedcila. okej, babule, teraz sa zda, ze tento rok so ziadostami o IVF nejako nerobia prietahy, ja som tiez mala vybavene ani nie za mesiac a zajtra mi uz moj drahy manzel ide pichnut prvy decapeptyl. dnes som bola v lekarni pre lieh, gazove tampony, antibakterialne mydlo a nejake vitaminy aj pre draheho, nech sa aj on pricini, ked uz to vyzera, ze pride aj na odber spermii coskoro. 😎 vsak nebudem len ja tklacit do seba ten babyplan. inak, to je svanda, baby, ze pre zeny existuje vitaminov do bludu a pre skvalitnenie spermiogramu nic poriadne.. 😖 no.. kazdopadne, som zvedava, ako rano zvladneme tu injekciu.. :o/ ale uz sa to bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. dufam, ze tehucunami prevalcuje aj mna. drzim Jani aj Scar prsteky v centrach,je to fasa pocit, ked uz clovek drzi v ruke vsetky tie lieky, co maju pomoct k tomu ruzovemu batozku.. ach jaj- no nic.. idem ja. nikdy tu nikoho nezastihnem.. ☹ pa, moje..

scarlette
2. sep 2008

mini ja som tu 🙂
tvrdnem v robote a tak si kratim cas 😀

miminap
2. sep 2008

panabeka, co robis v praci?

miminap
2. sep 2008

ja som mala doteraz synovca. dnes som si otestovala mamkovanie. musela ist pre neho do skolky, zobrat ho von, potom nakrmit a zabavat az doteraz. uf, baby, to bude fuska 😉 ale aj tak o nicom inom nesnivame, nie?

scarlette
2. sep 2008

mini mam sluzbu do deviatej, uz pracujem len tento mesiac a potom budem mat pokoj,
inak po ET budes tie dva tyzdne doma alebo budes chodit rovno do prace? ja mam pracu trochu psych.narocnu a este aj ta smennost tak zvazujem ze budem doma

miminap
2. sep 2008

fiha, dajako mi vymazalo posledny prispevok. no pisala som ti, ze aksa dopracujem az k ET, tak asi ostanem doma. ja v praci len sedim pri pc, ale zatial neviem termin et a keby to malo byt v case, ed budeme nebodaj finisovat rozpocty alebo robit uzavierky, tak stresovat sa veru nejdem 😠 za rto mi ziadna praca na svete nestoji.

scarlette
2. sep 2008

ja verim ze sa k nemu dopracujeme obe a na konci to bude len velka pozitivita 😀

lenand
3. sep 2008

dobre ranko 🙂

tak prvý pracovní den mam zasebou 😀 prišla som unavená a doma už všetci spinkali 😔

lenocka3
3. sep 2008

dobre ranko kocky 🙂
Leni - ako? 😵
no mne sa dnes celu noc snivalo, ze cakam dvojky 🙂 dokonca mi uz aj voda odtiekla a isla som rodit 😀 😀 a rano som sa nemohla prebrat, pretoze som bola v tom, ze musim lezat na chrbte, nie na boku, aby som babatkam neublizila 😵 normalne som to brucho obrovitanske citila 😀 - uz aby bolo 😅

lenand
3. sep 2008

lenočka sny sa aj plnia tak tie dvojky možno aj výjdu 😵

inač mne je trošku zle stale okolo obeda ale inač pohoda dnes sa chystam zavolat dokymu že kedy možem prist 🙂

lenocka3
3. sep 2008

potom podaj info, budeme vsetky cakat 🙂 uz teraz ti byva trosku zle? fiha - ale je to prijemne, co? 😀 /cierny humor/

lenand
3. sep 2008

akde je naša mirip včera mala ist k dokymu a neozvala sa ☹

ja nevraciam iba mi pride tak nevolno predtým som to pri oliverkovy nemala

lenocka3
3. sep 2008

neviem, kde je miri... hadam sa ukaze 😨
mozno ma len vela robotky, kedze je zaciatok skolskeho roku 😅

lenand
3. sep 2008

idem si trošku lahnut lebo sa mi oči zatvaraju 😔

scarlette
3. sep 2008

ahojte,
ja som uplnu zabudla ze miri isla vcera k lekarovi,
no som zvedava co nam napise.

btw uz mam pichnutu prvu inf 😀

janis24
3. sep 2008

ahojte 😉
lenand ty ides kedy dokimu? Ja som taka zvedava... 😨 😀
Potvrdzujem vela roboty na zac. sk. roku, taky chaos ste este nevideli, neviem ci sa mam smiat alebo plakat 😅 😀

lenocka3
3. sep 2008

jani, scar 🙂
scar - a kde si si to pichla a ako a bolelo? 😨
jani - ti verim. Radsej sa ani svojej kamoske-ucitelke neozyvam, zase bude mat o par sedivych vlasov viac za tento mesiac.... to su zazitky, ked mi rozprava..., no ale co ti budem hovorit, ze? 😕

janis24
3. sep 2008

asi tak leni 😉
scar 😉 Sama si si pichala? Ja sa v tomto spolieham na maminu, sak uz ma nejake tie inj. odpichane, lebo sama by som to nedokazala a draheho sice strasne lubim, ale ihlu mu do ruky nedam ani za nic... 😀 😀 😀

lenocka3
3. sep 2008

...mne moj povedal, ze mi ich pichne - ze jemu to problem nerobi.... tak som ho vysmiala - ze mne to robi problem a budem pri tom pistat 😀 asi si najmem zdravotnu sestru 😅 😅

scarlette
3. sep 2008

kocky nechala som si pichnut u nich, picha sa to do zadku a tam si to nebudem predsa pichat sama,,,
a ani ja drahemu nezverim ihlu do ruk 😀

lenocka3
3. sep 2008

scar - a to sa inde pichnut neda?

scarlette
3. sep 2008

no mne povedali ze sa ten preparat picha do zadku, ale je mi to v principe jedno tak ci tak som kazdy den v ba

janis24
3. sep 2008

tak to mas fajn, ja by som musela kvoli tomu cestovat 100 km a to sa kvoli jednej injekcii fakt neoplati... 😉 Aj tak to bude zaberak, ked tam budem chodit kazdy den alebo kazdy druhy den na sono kvoli kontrole vajok, neviem si to predstavit, drahy ma bude muset vozit, cize aj on bude pytat priepustky, ani neviem, na kolko priepustok mame narok 😨