Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
18. okt 2008

miri ja som tu 🙂 a mna do tej tabulky nepridas?:(

mirip
18. okt 2008

jasné pinky daj info do IP 😀 ked už sexovať ešte nemôžem tak sa aspon zabavím s tabulkou ale........už sa chystám, akonáhle prídu výsledky z krvi a ak budú ok a dúfam že budú ide sa snažilkovať 😀 aj ked to určite nevyjde to by musela byť sakra náhoda ked som prvýkrát otehotnela po troch rokoch s odsledovaným cyklom a teraz by som na prvý šup a len tak ale aspon budeme mať dobrý pocit že sme nepresr.......... dva mesiace len tak 😔

mirip
18. okt 2008

už mi začína aj zašibávať z tých krvných vyšetrení že mi dal robiť aj protilátky na spermie že som si začala hladať ako sa prejavuje na internete a te tam aj príklad že po.....to štípe, no mna aj hej párkrát ale to asi záleží aj na strave čo mangel asi papká a asi by som neotehotnela keby som tvorila protilátky na spermie no nie, aaaaaaaaaale už mi naozaj šibe 😠 🙄

mirip
18. okt 2008

čakám a čakám a čakám už aj miesto mám vyhradené pre teba si number one v tabulke 😵

mirip
18. okt 2008

čakám čakám a pinky nikde 😎

mirip
18. okt 2008

ešte stále čakám a čakám a nikde nikoho 😖

mirip
18. okt 2008

kde ste všetky 😖 halooooooooooooooo

mirip
18. okt 2008

hm, tak už nečakám, pinky si tam ale len tak napolovucu, ok padám spať brú noc

tittika
19. okt 2008

no toto 😨 kde ste 🙂

mirip
19. okt 2008

ja som tu 😒 ale už asi sama

tittika
19. okt 2008

nie 😵

mirip
19. okt 2008

ahoj čo nového titti, mna zase chytajú depky, kto vie dokedy ale asi do dalšieho tehu sa to bude striedať......a to msa ešte načakám 😒 inak dnes taká nuda, normálne novodbý sex muž na posteli notebook na kolenách ja na posteli a notebook na kolenách

tittika
19. okt 2008

ahoj miri,aj ja sa nudim,poobde sme sa boli troska poautickovat sturovo-esztergom a spat cez madarsko to psio 😒 aj my sme obaja pri pc 😀

tittika
19. okt 2008

kedy budes mat krvne vysledky?

nelly3
19. okt 2008

ahojte:
u nas napodobne, ja na pocitaci a manzelik v posteli s notebookom 🙂

mirip
19. okt 2008

takže sex cez internet? no my taký akurát môžeme mať.....mám teraz ovulku a ma poráža 😢 že ešte dve ovulky takto preserieme je to tak strašne dlhá doba....

nelly3
19. okt 2008

no my sme cely vikend boli skoro doma, mam doma pacienta (manzela) a to viete ked je chlap chory no hruza 😠 , uz aj na mna nieco lezie, boli ma hlava 😖

tittika
19. okt 2008

ahoj nelly 🙂 a ja ze som na tom "sama" s takym pc maniakom 😀

rikuska21
19. okt 2008

Ahojte nie len vy ste pri pc ale aj ja. Tiez nemozeme 😝 lebo moja polovicka musi abstinovat a vo stvtok ide dat matros do carku.

Mirip, teraz som si ta citala aj na Trombofilii. No mame toho pozehnane, idem do sprchy a sup spat.

nelly3
19. okt 2008

on si pozera pracovne maily lebo ostava doma pacient moj 🙂 a ty ako?

tittika
19. okt 2008

neviem uz ci som vam pisala ale koncom roka sa mi zacina podla numerologickeho vypoctu jedna neviem aka (karmicka??) cast zivota a zacina sa nova (plodna )od mojich narodiek 8.dec az do roku 2011 😀

nelly3
19. okt 2008

jej to je super 🙂

tittika
19. okt 2008

no uvidime 😀 velmi tomu neverim 😅

nelly3
19. okt 2008

pozerala som do tabulky a ty beries antikoncepciu? na endo?

mirip
19. okt 2008

no mna dnes chytili zase depky, rikuš ja ešte nemám nič zistené, to bude až o mesiac všetky výsledky ale len zhánam info čo ak, mi lepí čo tam zistia že je niečo v krvi a preto bol missem, a aj to že zase čakať tolké roky 😔 ak vôbec bude na čo čakať 😢

tittika
19. okt 2008

keby to stacilo 😖

nelly3
19. okt 2008

mirip hlavu hore, musis tomu verit, aj ja verim, ze raz sa to podari. 🙂

mirip
19. okt 2008

teda len zhánam čo ak sú mutoácie, už mi šibe ja viem ale nechápem prečo mi doky dal robiť aj odber na protilátky na spermie, ved ked by som tvorila tak sa prirodzene nedá otehotnieť no nie? no som dnes úplne hotová, ma chytilo že čo ak niečo v krvi zistia alebo baby už nokdy nebude..........no skrátka poriadne ale poriadne depky 😔

tittika
19. okt 2008

vsetko bude v poriadku miri 🙂 a ziadne "tolke roky" nebudu