Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
15. nov 2008

ahoj 😉

tittika
15. nov 2008

ahoj miri,ty si nebola vo strvrtok pre vysledky?

tittika
15. nov 2008

"my" sme domka,drahy odisiel v utorok, vo strvtok sa vratil,bo mu zomrela babka ☹ zajtra poobede ide spat do belgicka ale podla mna tam bude max 2 tyzdne

mirip
15. nov 2008

nie nebola 😔 takže stáme neviem čo dalej a či je všetko ok, ale pro mojej smole sa tam určite niečo nájde 😕

tittika
15. nov 2008

uz bolo smoly dost 😠 ja este stale nemam menzes 😖 pred tym ked som brala antikoncepciu,po poslednej tabletke mi prisiel menzes max do 3 dni 😖 dnes je to tyzden co som mala poslednu tabl.strasne mi "žblnka" podbrusie cca 2 tyzdne 😕

mirip
15. nov 2008

ved uvidíš, pár dní a príde.........

mirip
15. nov 2008

ja som zase na tom tak, muž doma, ja doma, samy, ovulka........................a prd z toho 🙄

tittika
15. nov 2008

vydrzime este tychto par tyzdnov a bude vsetko OK 🙂

mirip
15. nov 2008

ved hej chceme aspon dva menzesy, teda ak budú výsledky vporiadku 😕 ak nie tak neviem kedy a o kolko týždňov....... 🙄

pink_lady
16. nov 2008

ahojte je tu niekto? 😅

scarlette
16. nov 2008

cau pink, ja som tu ale ty tu asi nie si 😒

babulka123
16. nov 2008

scarletka.. takze v utorok mam opu.. ja len ze keby si chcela vediet..

scarlette
16. nov 2008

babulka tak budem na teba mooooc mysliet, nech sa cela urodicka pekne odoberie 🙂

babulka123
16. nov 2008

scarletka dakujem. a velmi pozdravuj egy odomna..

scarlette
16. nov 2008

odovzdam

lenand
17. nov 2008

čavte kočky čo dnes porabate asi odychujete doma 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
17. nov 2008

ahojte je tu niekto? 😅

oddychujete ako ja? 😀 konstatujem ze statny sviatok by mohol byt kazdy pondelok, co na to poviete? 😵 😀

lenand dakujeme za viruskiky, mnam mnam 😵

inak mne pomaly konci mrcha a musim povedat ze cajiky asi pomahaju lebo tie bolesti boli milion krat slabsie teraz stacili mi v 2.den len rano dva panadoly ultra rapid a vecer jeden ibacik 🙂 dnes ma sice boli hlava ale to je tiez slabsie ako pocas inych mrch 😅

lenand
17. nov 2008

tak to je super že ti to tak zabera 🙂

nelly3
17. nov 2008

ahojte 🙂
pink super, ze cajiky pomohli. mne uz skoncila mrcha, ale mam posledne dni nejake krce 😠 no nevim z coho ( mozno fazulova polievka co som varila?) a o tyzden sa chystam na konzultaciu k dokymu, ale operacia ma asi neminie ach jo ☹

janis24
17. nov 2008

ahojteeee 😉
Aj mne uz mrcha pomaaaly konci a prijemne ma prekvapila, bolesti boli len prve dva dni aj to nie nejake extra, zvladla som to so siestimi ibacmi 😉 Akurat ma vzdy po nich boli hlava...

nelly aj my mame fazulovicu 😀

nelly3
17. nov 2008

my sme uz zjedli a take nejake krce mam, ale mozno to bolo z nej. a ty ako dalej?

janis24
17. nov 2008

asi hej, ta fazula tak vie pohnut creva 😉

No ja sa zajtra snad odhodlam zavolat do carka, lebo v piatok mam skolenie v BA, takze ked budem mat uz tu cestu, tak sa objednam, pekne mi to vyslo, kedze mrcha mi dosla skor, tak tam skocim a dozviem sa. Hoci sa priznam, ze som este nenazbierala dost sil a chuti riesit to, ale aspon budem vediet co dalej a zorganizujem si to az vtedy, ked sa odhodlam...
Som zvedava, ako ti dopadne navsteva dokiho, tak daj vediet potom, este to neni iste, mozno sa tej operacii aj vyhnes... 🙂

nelly3
17. nov 2008

no neverim tomu, sice onkomarkely boli o.k., ale to spinenie mam stale a doky povedal, ze to neotehotniem 😔 no neviem, ale nechcem ist na dalsiu laparotomiu 😠

janis24
17. nov 2008

to ti verim 😖 Ja tiez neviem ako to bude s tou mojou cystou, mam tych lapariek po krk 😠

miminap
17. nov 2008

janis, nelly 😉

miminap
17. nov 2008

jani, aku velku cystu mas? asi si pisala, ale neviem najst. byby, ja som uz zufala, 2 mrcha po neuspesnom IVF nechodi. ani len naznak. dnes som 37 DC. tak som radsej testla rano, lebo s mrchou ztacinam aj s Lucrinom 😖 ale nic, samoska. cistobile a jedna ciarka. tak zajtra asi budem musiet skocit na vyvolavacku a potom zasa na Lucrin.. a pribrala som tri kila za dva tyzdne. 😠

miminap
17. nov 2008

halo? asi uz tu nie ste.. 😔

janis24
17. nov 2008

ajoj mimi, nakolko ides brat Lucrin?
Ja neviem aka je velka, naposledy mala 2 cm, vraj nerastla pocas stimulky, ale mne rastu hlavne cez mrchu, takze uvidim... Bojim sa, lebo doki vravel, ze ked uz ma nad 3 cm, ze radsej vzdy navrhne laparku pred ivf, ale ja uz ju fakt nechcem... 😅

miminap
17. nov 2008

jani, moja cysta bola pred stimulkou 3 cm.a po stimulke,IVF a prvej mrche 5 cm. cely vajecnik ma teraz 8 cm. ale ja uz som bola 2 x na laprke a takto sa mi to zda ako zacarovany kruh. laparka liecba laparka stimulka liecba .. a dalsia laparka, ak liecba nezaberie. ja mam uz iba kusok praveho vajecnika. bojim sa, ze on pridem.. 😢

janis24
17. nov 2008

to je mi strasne luto, ale verim, ze lekari sa uz v takychto pripadoch omnoho viac snazia, aby cely ten kusok ponechali. Inak ten bludny kruh, to je fakt, teraz to aj ja tak cele vidim a sem tam ma to privadza do zufalstva, ze dokedy... 😔