Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

csilla76
9. dec 2008

Ahojte 🙂 len na skok som tu 😉 zajtra idem do CAR-ka na kontrolu,prosim velmi drzte palce aby bola dostatocna reakcia na gonal..ja tak velmi bojim.... 😅 dnes mi muzik pichol 7 davku,citim niekedy vacsmi niekedy pomenej vajecniky..tak uvidim co na to zajtra doki.

rano hned idem este na predoperacne,mam vybavene u kamaratky doktorky ktora je internistka-tak po telefone dohodnute ze zajtra mam prist 😉

drzim vsetkym palce,aby sme sa dockali toho vytuzeného uzlicka 😵

dobru nocku zajtra sa ohlasim co mam nove.

janis24
10. dec 2008

bre ranko 😉
csillka, myslim na teba, urcite budes reagovat dobre, to by v tom bol cert keby nie 😉 😀 Tesim sa na spravicky. Mimochodom, pekna nova fotecka 🙂

pink_lady
10. dec 2008

dobre rano 🙂

csillka drzim palce urcite to dopadne dobre, ty si bojovnicika, zasluzis si to 😵 😉 mas inak peknu fotku 😵
janis a ty ako mas? 😎

ja mam v sebe 2*400 ibacik 😔

janis24
10. dec 2008

pinky cau, no neuveris ale ja som si prave tiez dala na ranajky jeden 400 ibac 😀 😀 Uz mi pomaaaaly zacali take mini krce, dnes alebo zajtra uz by som mala dostat mrchu... Ale zatial v poho, dufam, ze to aj tak bude pokracovat 😉 Lenze teraz musim tabletky vysadit, lebo buducu mrchu pojdem na HP.

pink_lady
10. dec 2008

janis takze sme mali rovnake ranajky? 😅 😀 no ked ono to je skor do placu ako do smiechu ale co narobime 😔 ja neviem co mam s tou mrchou, iba v ten stvrtok ci piatok to bolo zo mna vypadlo par kvapiek a odvtedy nic, tak cakam a cakam a cakam ...a uz som do dnes nezvladla, lebo som par noci uz nespala - boli ma vsetko od hlavy, cez oci, chbrticu az po krce v bruchu. Ale tak to je klasika pred mrchou 😠
a ake tabletky to musis vysadit? ibac ci antiku?

janis24
10. dec 2008

antiku, aby tie vysledky boli spolahlive. To je fakt hruza, mesiac beriem, potom hned vysadim, potom na dalsi mesiac zase nasadim, moje telo sa asi zblazni z toho, ale co narobim...
To ta hlava a chrbtica ta tiez boli z mrchy? Fuha, mas pravdu, sranda to neni, ale furt upadat do depky nam nepomoze...

scarlette
10. dec 2008

kocky citam ze ste mali vyzivne ranajky

lenocka3
10. dec 2008

bre ranko kocky 🙂
tak dobru chut 😀 ja mam uz tri dni mini-krciky, takze mrsina dojde 😠 zatial sa ale nepridavam k tym skvostnym ranajkam, co ste mali 😀 ja az tak za tyzden 😀 😀 😢
csillaaa - cakame na super spravicky 😵 😵
jani, scar, pinky 😉

lenocka3
10. dec 2008

a aby som nebola lepsia: tak ja som v noci nemohla zaspat, tak ma strasne zacali boliet krize... ja som sa natahovala v sobotu s tazkymi vecami a to ma bolia odvetdy. Este cez den v pohode, ale po celom dni, ked si lahnem... som sa krutila ako taky cervik v posteli. 😒

pink_lady
10. dec 2008

caute scar, lenocka 🙂

scar - fakt supervyzivne 😀 😀

janis jo, z mrchy - vraj ☹ 😠

pink_lady
10. dec 2008

leni 😔 tak si vyspata asi ako ja 😖

scarlette
10. dec 2008

pink ale ja za vami moc nezaostavam, tiez som si rano dala najprv lieky a potom len jogurtovy napoj 😅 vedla mna si pekne vylihuju na stole mandariky a tak cakam kym sa oteplia, lebo boli v chladnicke

lenand
10. dec 2008

čavte kočky ja som dnes doma oliverko ma nadchu tak som s nim ostala doma

ako sa mate scar už si volala ako sa maju bojovníci bola by som velmi rada keby si sa pridala ku mne a potom csilla a za nou aj ostatné kočky 😵

scarlette
10. dec 2008

leni este som nevolala, povedala som si ze vydrzim do pol jedenastej 😅

lenand
10. dec 2008

tak vydržime s tebou ale potom nam rýchlo napíš 😵

oliverko mal teraz narodeniny v sobotu a ja sedím pri pc a on si nanosil už všetkych drakou a dinosavrou do obyvačky teraz to u nás fiči dostal ich neurekom a vedu medzi sebou suboje 😀

pink_lady
10. dec 2008

ahoj lenand, iha takze oliverko je mikulas 😵
scar uz je o 3 minuty pol, tak volaj a pis vysledok frisko, lebo o 11 mame poradu, nemohla by som sa sustredit 😀

lenand
10. dec 2008

no to je nas najkrajší mikulašsky darček 🙂 😵

pink_lady
10. dec 2008

scaar halooo

scarlette
10. dec 2008

nooo tak jeden drobec rozmrazenie neprezil a jeden ano, cize zajtra doobeda 😀

lenand
10. dec 2008

tak ti zajtra držim pršteky a nech sa poriadne zahrizne 😵 a najblichších 9 mesiacou nepustí 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
10. dec 2008

jej scar tak sa tesim aspon tomu jednemu a oidkaz mu nech zajtra riadne zabojuje 😠 😵 😀

scarlette
10. dec 2008

dikes kocky

nelly3
10. dec 2008

ahojte 🙂
o chvilku idem na obedik, ja menzes o.k. v sobotu som si dala jeden nurofenik 400 a v nedelu prisla tak 3 x po 400 a v pondelok 1 a uz v pohodicke. da sa to vydrzat. zase som zacala cajikovat a tu antikoncepciu si nasadim az v januari po dovolenke, nechcem spinit ci krvacat ked ideme lyzovat a uzivat si to 😀
scarlette tesim 🙂 inac ak ju budem musiet ist na UO tak si dam vlozit len jedno 😉 to sa moze vsak?

pink_lady
10. dec 2008

nelly - nasa dovolenka krasna vianocna 😅 😀 to je asi jedna z mala veci z ktorych som tu happy 😀 uiz odratavam dni 😅

janis24
10. dec 2008

scar super, takze uz len od zajtra drobcovi dohovarat, aby sa pekne usalasil 😵
nelly ahoj, moze sa to, hoci vacsinou lekari odporucaju vlozit dve, lebo ta sanca je omnoho vyssia potom, takze sa priprav na to, ze ta budu prehovarat, ale konecne rozhodnutie je na tebe 😉
lenand, lenoc 🙂

lenocka3
10. dec 2008

Leni 🙂 T-cka???? 😀 skoro kazda uz mame dnesne ibace za sebou, ale T-cka este nie 😀
scaar - supeeer 😵 velmi sa tesim s tebou a budem zajtra na teba mysliet a drzat palce aj na nohach 🙂
nelly - nooooo.... sa tak vehementne branis dvom 😀 - aby sa ti nepodarili prirodzene dvojicky 😀 😀, to vies, to tak byva 😀 😵

scarlette
10. dec 2008

nely samozrejme ze mozes aj jedno len odporucam aby si sa na to informovala v carku kam pojdes, totiz nikde mrazia naraz po dve tri embrijka a potom ich musia aj vsetky rozmrazit, oni sa uchovavaju v takej sklenenej tubicke ci tak nejak

scarlette
10. dec 2008

babule inak vsetkym vam este raz dakujem,
leni a k dvojkam, ja som sa aj celkom tesila ze by mohli byt dvojky ale aj z toho jedneho tu vzdy ta moznost je, len by sa podobali ako vajce vajcu 😀

csilla76
10. dec 2008

Ahoooooooooooooooojte 🙂 tak sa hlásim ako som slubila 😉

mám 6 peknych folikov dostatocnej velkosti 🙂 este mi doki predpisal 2 amp.merionalu aby som pichala spolu s gonalom,este aby sa zvysil pocet vajok 🙂 nehorazne ma bolia vajecniky,pracuju ostosest.ale vydrzim vsetko,som silná.

dalsia ko v piatok a pravdepodobne buduci tyzden odber aj prenos.

scar blahozelám k bobaciku,zelám aby sa pekne uhniezdilo na 9 mesiacov 🙂

scarlette
10. dec 2008

csilka supeeeer, takze urodicka je a hlavne aby to takto krasne pokracovalo 🙂