Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
17. dec 2008

no, zajtra idem zase na tanecky, tak hadam to prezijem, pekne popohynam a pohnu sa 🙂 Ale mozno dostanem uz dnes.... som mala ovu 12 DC... obycajne mam 14 DC..., tak by mohla prist o dva dni skorsie, nech mam tie sviatky zarucene bez bolesti 😀

pink_lady
17. dec 2008

lenoc tak to mas super ked mas mrchu presne 14 dni po ovu 😉 ja mam presne 21 dni po ovu 😀 ja som cela nejaka divna, 😔 uz na 6.DC mam foliky vyse 30 mm 😕

pink_lady
17. dec 2008

booozinku furt pisem ze ja ja ja 😀

janis24
17. dec 2008

pink nehaaapem, ako ze ty ty ty? 😀

lenocka3
17. dec 2008

pinky...no, zvycajne je to zhruba tak +-2 dni hore dole..

pink_lady
17. dec 2008

janis no ked zacinam vetu tak ja ...ja ... 😀

pink_lady
17. dec 2008

boze ludia uz len 48 hodiiiiiiiin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

janis24
17. dec 2008

ty sa maaas pink, ja este aj pondelok a utorok... 😅 Uz fakt nevladzem, potrebujem ten oddych ako sol, mam taaaku hlavu 😲

lenocka3
17. dec 2008

...aj ja pondelok, aj utorok, aj medzi sviatkami, dokonca aj na Silvestra ☹ ☹ ☹
co je to oddych? 😅

janis24
17. dec 2008

no ved hej, silvester je normalny pracovny den, tak co by sme chceli... 😅 Ale to uz som si vzala dovcu a do roboty ma nedotiahnu ani parom volov 😀

monika3
autor
17. dec 2008

Ahoojte babenky 🙂
joj ja by som Vam hned dopriala kopec oddychu a volna... 😉
moj manzelik ma od piatku dovolenku tak sa tesim aspon nebudem doma sama a mame v plane kopec navstev a urcite nieco vymyslime a podnikneme.... 🙂

katrin21
17. dec 2008

jaaaj, baby, som tu zase az teraz,.. no ja mam dovolkenku od piatku az do 8.1 !! hurááá

pink_lady
17. dec 2008

uf baby to vazne ze niektore idete medzi sviatkami do roboty? 😕 😕 leni to kde robis? 😕 😕

monicka a ako sa mas? ako sa citis ako tehulka? ake to je 😵

janis24
17. dec 2008

no pink tomu ver, ze ideme 😅
monik neboj, my si ten oddych doprajeme, az budeme tehule, vsak leni? 😉 😀

monika3
autor
17. dec 2008

Urcite Janis ano...to bude veeeela oddychu 🙂

Pinky mam sa v podstate OK, obcas som fakt velmi unavena a par krat som vracala ale myslim ze to nie je najhorsie.... 😉 Akurat v case ked som mala mat MS co chvalabohu nechodila som mala bolesti brucha ako ked ju mam...to trvalo aj tyzden, ale uz je to nastastie prec 🙂

katrin21
17. dec 2008

booze, to aj ja som jeden rok musela medzi sviatkami do roboty... robila som u jedneho taliana v kacli a robila cela firma, a tusim som mala este aj export . tedla vypravit kamion, vyratat kalkulacie... vsetko... tam som skoro nikdy nemohla mat volno.. len v aguste celozavodnu.... ale zas mna ta robota neskutocne bavila, nevadio mi to, iba obcas, ale robota bola skvela..
Teraz zarobim 2x tolko, ale kazde rano sa nutim vstat z postele, co sa mi nechce a robota ma tak nebavi... na druhej strane mam nie len 20 dni dovci, ale este 5 podla kolektivnej zmluvy a dalsie 4 kedze mam dieta do 15rokov, tiez pre odbory... takze super po tejto stranke si vychutnava,, ze mam skoro 30 dni volna.... super.

Inak k teme endo.... volala som prave dokymu, co ma operoval, ze ci mi loziska , co nasiel vypalil, lebo z prepustacej spravy to nebolo jasne....Vola sa Hudec ako jeden z mala v nemocnici ma aj svoju ambulanciu a pacientky 2dni v tyzdni..
No a povedal mi, ze odstranil vypalil vsetko, ze on nikdy nic nenechava( inak sam chudak porodnik co denne vidi tehotne... nemohol mat dlhe roky so zenou dieta, min. 10.,.a teraz ma asi 1,5 ročneho chlapca... 😉 .)
Takze povedal, ze je to OK, vsetko prec... a som sa ho pytala, aka je sanca na otehotnenie- prirodzene .

POvedal, ze bez liecby ( min .3 mesiace) je to tak 5-10% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iba!!!!!!!!!!!
Ze po liecbe sa tato sanca NIEKOLKONASOBNE ZVYSUJE ! A ja mu verim, lebo je to dobry odbornik, ak ako clovek je ludsky a sam vie, ake to je nemoct mat dieta......

Takze moje vahanie, kolko injekcii zobrat ( lebo som zacala rozmyslat, ze sa na tu tretiu uz vybodnem) je jasne vyriesene.. DOberiem to, aj tu tretiu..... a potom povedal, ze do 8-10 tyzdnov by som mala dostat mrchu.. ( 4 tyzdne ucinkuje injekcia, dalcie 4 nez prebehne cyklus a moze sa oneskorit...) A vravel, ze je to OK, ked mi ju pichli tyzden po operacii a nie 2. den cyklu, lebo ze to je preto, aby uz cely ten cyklus, co ma prist bol ovlpyvnený a nerobila sa vystelka - endometrium.... ze to je nejaká lutealna liecba ci co....
Takze mam takeho novinky.... Tak dufam, ze ta sanca sa zvysi aspon na 5O%...... musi !!!!!!!!!!!§§

pink_lady
17. dec 2008

katrin normalne som zosmutnela ze mam len 5-10% sancu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ale: to mas len 20 dni dovolenky? 😕 😕 😕 vsak to neni ani polovica co mam ja 😕 😕

monika tak to je uzasne 😵 a tečka nam kedy posles? 😅

lenocka3
17. dec 2008

kocky, jaka dovolenka ze viac ako 20 dni???? ja mam 20 dni a dost 😒 nic viac. aj to mam este teraz zostatok 7 dni..ziadna doplnkova - to kde robite? v statnej sprave? 😀 tam maju viac dovce ako sa narobia 😀 /robim si srandu, nechcem nikoho urazit 😉/
a jasne, ze robim aj cez sviatky 😀 kde sa nerobi?
som manazer v IT priemysle... tu sa to melie furt... tak ja teda budem robit to co pinky 😀 pinky, co robis, ked mas tolko dovce???

monika3
autor
17. dec 2008

Babule akekolvek male percento je sanca 🙂

tak teda Pinky fukam na Vas ten ooobrovsky T virus nech zaleti ku kazdej
z Vas....fuuuuuuuuuuuuuu ..........tttttttttttttttttttttttt..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...moja radost bude o mnoho vacsia ak budete nakazane 🙂

no idem sa rychtovat k lekarke, mam to teraz tak vselijak, Pn a dovolenka....no vselijako pokombinovane 😀

lenocka3
17. dec 2008

monicka ahoj 🙂 a neprehanaj s navstevami, oddychuj 🙂 😵 😵 nech navstevy vsetky pridu ku vam 😀
alebo mas pravdu 😀 potom by si sa viac narobila, kym upraces po navsteve 😀

lenocka3
17. dec 2008

mOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJe t-ckaaaaaaaaa 😵 😵 😵
ham ham ham

monika3
autor
17. dec 2008

Lenocka to ma nieco doseba ze sa viac narobim ak navsetva pride k nam 😀 😀 😀 ????

lenocka3
17. dec 2008

😀 to veru ma 😀 😀 😀 z vlastnej skusenoti 😀

monika3
autor
17. dec 2008

ja v tom teda tiez vidim velikansky rozdiel 😀 😀 😀

pink_lady
17. dec 2008

lenoc no pod k nam robit 😀 mam sice 45 dni dovci ale roboty vyse hlavy,a je s tym aj zbytocna ostara ☹
Monik dakujeme za davku 😉
Inak sedim vo vlaku a asi sa tu zadusim a povraciam lebo je tu ujo co asi rok sa neumyval ☹

bleelka
17. dec 2008

ahojte, to tu nikto od marca neprispel? pripajam sa, som par dni po laparke kvoli cyste na vajecniku a odporucili do pol roka otehotniet a ak nie, znova laparka... ale chceme mimco, tak snad to coskoro vyjde.

lenocka3
17. dec 2008

fuuuuuuu 🙂 pinky....
bleeelka - aky marec? 😀

pink_lady
17. dec 2008

bleeka - aky marec? 😲

lenocka3
17. dec 2008

bleelka asi nieco zle precitala 🙂

csilla76
17. dec 2008

Ahojte 🙂 tak uz sme domka 😉

mám ziskanych 7 oocytov,budu oplodnené ICSI zajtra mám volat po 16hod.

dost krvácam a boli ma nehorazne vajecniky,ale dr.povedal ze ono to ustupi.