Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
5. jan 2009

ahojte 🙂
ako citam, tak vsetky cakame mrchu 😀 ja pozajtra, ked mam ist do prace tak preco nie 😠 - no a vcera som musela ist na zubnu pohotovost lebo ma uz dlhsi cas povolievala stolicka niektora zadna a zo soboty na nedelu som nemohla ani spat a ani tabletka mi nezaberala, tak mi ju vyvrtali a musim ist k svojej zubarke, ale hlavne, ze ma to uz neboli 🙂 inac by sme nemuseli dostat vsak to by bolo supeeer, ale mna uz pobolieva brucho a tak ☹

janis24
5. jan 2009

pink, nelly 😉
no, ja cakam az 11., ale podla pocitov v bruchu by som sa necudovala, keby prisla aj skor...
nelly tak s tym zubom to mame podobne, tiem ma cez vikend jeden hnusak riadne rozbolel, ale nejak to preslo nastastie, ale toho zubara aj tak nemozem dlho odkladat 😲 😅 😀
Inac ako bolo na lyzovacke? My sme sa mali super, a teraz tu v kuse snezi, tak asi behneme na vecerne este dnes 😉

nelly3
5. jan 2009

na lyźovacke bolo super, uz ani neviem, ze bola, nejako to rychlo ubehlo 🙂 isla by som si aj ja zalyzovat niekam, chodis aj do rakuska? s manzelom sme zvazovali, este sme tam neboli

janis24
5. jan 2009

my sme boli asi pred mesiacom v Semmeringu, este ked tu nebol sneh, je to tam uzasne, ale pre nas len tak jednorazovo, lebo aj peniazky treba na to, a dost... 😅

nelly3
5. jan 2009

ved aj my zvazujeme na jeden den a co sa tyka cien, ked sme boli teraz v jasnej tak ine palky 😠 a ked si to moj manzel porovnaval ked bol tento rok v taliansku, tak ceny skoro podobne ako u nas a ovella lepsie sluzby a tak.

janis24
5. jan 2009

hej to je pravda, my sme boli na Raci a hruuuza, len ide aj o benzin a ubytko a tak a kedze tam mame svokrovcov, tak o to je to lacnejsie... Ale Taliansko je jendoznacne najsuper, tam sme chodili po tri roky a neviem si to vynachvalit 😉

pink_lady
5. jan 2009

babule 😀 ja som mala dnes predposlednu jazdu 😀 😀 😀 😀 to vam je ina pecka na tom snehu 😀 😀 😀 v piatok mam skusky tak drzte palce 😵

nelly neopakuj ze mrchu pozajtra 😠 😀 ale babyyyy ja neeejdem do roboty 😀 😀 😀 totiz musim ist surne v stredu rano doktorovi lebo kvoli brm skole, daco mi zle vyplnil a ze by ma vyhodili v piatok zo skusok...tak uz si asi vezmem dovcu az do konca tyzdna 😅 lebo som volala s veducim teraz a ze ani on tam tento tyzden nebude este takze ... 😀 😀 😀

co sa tyka lyzovacky my sme neboli aj ked furt chystame, odlozili sme to teraz, ze po mojich skuskach a vyplate, chceme vybehnut do toho Semmeringu pocula som aj ine referencie ze je tam super takze na otocku tiez 😅 😵

scarlette
5. jan 2009

no babuleako vas citam tak vsetky na mrchu cakate... ja som to stastie mala/nemala, mne dosla svinucha 1.1 asi aby som si lahko zapamatala...

pink na snehu sa jazdi super len zalezi ake mas auto a gumy... to spravi strasne vela

mirip
5. jan 2009

scar sa mýliš, ja na menzes nečakám ja ho mám mne mal prísť tiež 1.1. ale kedže som mala ovulku až 16-17DC a nie 13-14dc ako mávam, tentoraz si ovulka dala načas, tak sa mi aj menzes posunul a prišiel v sbotu večer, takže 1Dc bol v nedelu, čiže mám menzes aj ja, nečakám ho 😉

scarlette
5. jan 2009

miri tak sme dve 😅

mirip
5. jan 2009

vidíš aká som dobrá kamoška aj krámy má spolu s tebou 😅

scarlette
5. jan 2009

vsak esteze tak... by som ti potom dala keby sme sa nezosynchronizovali 😀

mirip
5. jan 2009

no možno aj otehotnieme spolu, my už začíname tak uvidíme..

scarlette
5. jan 2009

no my este len ideme spisat ziadost dufam, idem tento tyzden k lekarovi tak budem mudrejsia... zatial si budem uzivat manzelika 🤐

miminap
5. jan 2009

ahoj daaaaaaaamy. 😵 dlho predlho som tu nebola. trochu mi ten neuspesny IVF zamiesal karty a vobec.. mala som kopec toho, same skolenia, a zaver roka bola hektika. kazdy den vas citam, stale, ale akosi som sa nikdy nevedela zapojit..lebo.. som v takom nijakom medzistadiu. beriem teraz Lucrin, bude to zatial treti v stredu, ale len dva budu akoze "platne", lebo ten prvy nevystihol spravnu fazu menzesu a o par dni som dostala dalsi. doktor bol nestastny. kazdopadne.. som paradne v prechode, az ma z toho ide vychytit, hoci mi dal aj Livial na zmiernenie priznakov, normalka to nefunguje, v noci sa budim na navaly, bolieva ma hlava, mam depky a priberam co tyzden to kila. fajneeeeeeeeeeeeee.. 😖 neviem, co budem robit. ale aby ste na nehresili, ze len pesimisticky pisem.. nuz, kupili sme si nove auticko s manzelom. kupil combika a vyhlasil, ze tam sa nam kociar pre dvojicky vtrepe aj s velkou batozinou na rodinnu dovolenku. 😎 aj sme ho hned otestovali, pred vianocami sme sa vydali do rakuska na lyzovacku. spominam to, lebo ste sa dnes o tom bavili a mozem vam baby jednu vec povedat: ODPORUCAM!!!!!!!!!!!! ked si tozratate, tie sluzby..v podstate na slovensku vyhodite peniaze za to, ze pol dna prestojite v rade na vleku a o svahoch radsej pomlcim, lebo to sa neda ani porovnat. takze sme si dovcu uzili. aj ked.. ved viete ako je to.. stale si v duchu hovorim, coho vsetkeho by som sa zriekla, keby.. no co uz. cysta moja rastie aj tak do krasy a ja ani nedufam, ze ta liecba ma nejaky zmysel. takze.. babulky.. zacnem trosku z ineho konca.. poradte mi, kde zacat, ked sa chcem uchadzat o adopciu. myslim, ze janis spominala, ze sa na to asi tiez da, neviem, vy mate zistene, kde a ako urobit prvy krok? poradte, ak viete..
drzim vam palce, aby ste to nikdy nemuseli riesit, ale ja sa na to asi uz idem dat.

bleelka
6. jan 2009

janis a ostatne, viete mi povedat v ktore dni cyklu sa robi hormonalny profil? citala som niekde, ze sa to robi 2-krat do mesiaca, neviete presnejsie? vdaka

rikuska21
6. jan 2009

Ahojte babulky, tak teraz sa ozyvam skor ako po mesiaci, bola som lyzovat na orave, no strasna zima ale lyzovacka super,
No noveho roka vam prajem kazdej aspon jeden uzlicek a zvlast zdravim Janisku a mirip a dakujem za blahopriania ktore mi prisli.

do prahy na to geneticke vysetrenie podrobmne sa chystame 16. a uvidime co nam povedia,

Asi uz niaktore viete, ze nam nevysiel prvy termin, IUI lebo to vychydzalo predsne na vianoce a oni vtedy nerobia, ale zaciname uz teraz hned na druhy den mrchy a ta by mala prist uz vo stvrtok, takze sa pridavam do klubu, 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,

Som si vas vsetky precitala a plno novych info no tak sa zatial majte a snazilkuje dalej

scarlette
6. jan 2009

bleelka tak ja ti neporadim, mne ho robili este nez mi po liecbe prisla mrcha, bolo to cca mesiac po poslednej injekcii...
rikuska a kde na orawe ste boli? tam rada lyzujem 🙂

janis24
7. jan 2009

cafte kocky 😉
rikuska ahoj, dufam, ze si oddychnuta a hor sa na uspesne IUI 😵 Tak sme boli chvilu blizko seba, ty na Orave, ja na Kysuciach 😉

bleelka HP staci robit aj raz, robi sa to 2.-4. den menzesu, najlepsie hned druhy, ale nie vzdy to vyjde, napr. ked dostanes cez vikend a tak...Malo by to poskytnut vsetky potrebne info. Niekedy vyzaduju este aj druhy raz, ale neviem preco, to sa robi niekedy v strede cyklu, ale to by ti mal doki povedat presne kedy to od teba chce, lebo asi bude chciet nieco konkretne...

miminap ahoooj! Konecne si sa ukazala 😉 To je mi luto, ze tu liecbu neznasas najlepsie, tak dufam, ze ti to rychlo ubehne...Inak co sa tyka tej adopcie, monika uz to ma dokonca aj za sebou, takze ona ti mozno poradi lepsie, my sa na to chystame az po pripadnom neuspesnom 2. IVFku v marci, ale kazdopadne zacat treba na miestnom UPSVaRe, tak si vyziadas ziadost, ktoru vypises a oni ti uz vsetko ostatne povedia a mali by ta nasmerovat dalej. Vlastne na nete si tiez mozes najst vsetko, co potrebujes vediet, je tam dost paierovaciek, ale da sa to zvladnut 😉

pink_lady
7. jan 2009

ahojte kocky 😉

tak ja este do konca tyzdna dovolenkujem 😅 😀

mimi drzim palce nech ta liecba nema tolke vedlajsie ucinky 😉 a nech to hlavne pomoze 😉

rikus i na teba myslim nech ti tie vysetrenia dobre dopadnu 😉

janis, scar, bleelka, ....... 😵

mne mala prist mrcha v noci a nedosla ani sa necitim nejak mrchovsky, ziadne PMS, iba obcas ma zaboli v bruchu ale nie tak ako pred mrchou skor kdesi v maternici, a ako keby som mala svalovicu a trochu cudny pocit mam v zaludku, tak uvidim ci sa dama dnes spusti alebo si da par dni nacas 😀

janis24
7. jan 2009

cau pink, to je zaujimave, ze pises, ze mrcha mala prist v noci, ja by som si to takto nacasovat nemohla 😕 😀
Aaale sak aj keby chvilu pockala, nic sa nestane, ci? 😅 Napr. tak na 9 mesiacov.... Ja sa tiez bojim, co ma caka, kedze mam vysadenu antiku, ibace mam nachystane, tak budeme zase spolu brekfeastovat, co ty na to? 😀

pink_lady
7. jan 2009

no 😀 jasne ze to sa neda nacasovat ale to hypoteza, kedze posledna dosla v priblizne rovnaku hodinu ako ta pred tym...beriem to tak ze dnesny den by sa mala pani dostavit 😅 ale ako hovoris, keby necha na seba pockat 9 mesiacov, iste by som sa nenahnevala 😅 akurat mam obavu, ze kedze bolo silvestra a tak...aby si to potom hned nevypytalo flasu konaku po narodeni 😅
este ze si mi to pripomenula, musim si doplnit zasoby lentiliek 😔 predpokladam ze zajtra uz budeme spolu ranajkovat 😔

janis24
7. jan 2009

no hovor mi o tom alkohole 😀
Ja dufam, ze este zajtra nie, cakam az tak cez vikend...

mirip
7. jan 2009

ahojte dievčatá, tu to teda ožilo 🙂 už makáte? ja až zajtra od 11tej, ale velmi sa neteším že mám doobeda volno, musím k zubárovi 😢 😢 😢 😢

pink_lady
7. jan 2009

janis 😀 😀 😀

aha to som si s niekym pomylila co tu pisal ze v stredu je v ocakavani 😅 no kedze ja nemam ani naznak mrchy /mne zacina cirkus tyzden dopredu/ tak je dost mozne ze to pride aj mne cez vikend...aaaa...ved mozno dojde aj dnes a uplne bez bolesti ... 😅 ...snivajte s namiiiii 😀 😀 😀 😀

pink_lady
7. jan 2009

mirip ahoj to ti toho zubara nezavidim teda 😢 kadzipadne drz sa tam 😉 ja som bola v septemrbi an prehliadke po asi 5 rokoch a triasla som sa ako osika 😀 😀 nastastie, mam zuby v poriadku 😅

mirip
7. jan 2009

ved aj ja mám zuby vporiadku žiaden kaz, ale mám zdurenú uzlinu pri sánke a najskôr si aj infektolog myslel že to je pre tú boreliozu a sm dostala antibiltiká po ktorých sa mala dať spať a byť ok ale stále tam je, no kedže som mala tri týždne atb na boreliozu, doky mi vtedy povedal že mám prísť len ak sa zvačší, ale ak je zdurená kvoli borelioze tak pri tých ATb čo som brala má zmyznúť a ak nezmyzne mám ísť k zubárovi. pred Vianocami som bola a zubár mi povedal že po Vianociach mám prísť pojdem na RTG, lebo m podozrenie na poslednú stoličku alebo ešte neprerezaný zub múdrosti, že to ani bolieť zub nemusí stačí ked je hnisavý vačok pri koreni a hnis sa trúsi do krvného obehu....tak som zvedavá ktrý to je z tých zubov a zárove%n sa bojím lebo ked aj oba by to boli, musí ísť ten čo to robí von ☹

mirip
7. jan 2009

ozaj naše tehulky nejak na nás "kašlú" sue, monicka, cykita všetky sa kdekade rozbehali po koníku a sem už ani len tie tehupuvance nehodia........................

pink_lady
7. jan 2009

no mirip tak drzim palce a uzlinu posli do haja 😠 😀 viem pri borelioze sa zvacsuju uzliny to je normalne... skus si daco davat na precistenie krvy a lymfy ono tym uzlinam chvilu aj trva pokial sa zase zmobilizuju a zvacsene mozu byt samo osebe i pri znizenej imunite 😎

mirip
7. jan 2009

viem, povedal mi to infektolog ale boreliou som ho dokopala aby dal ATB na preliečenia a po trojtýždňovej liečbe ATB mala byť uzlina v normále tak ma poslal k zubárovi a ten mal jasé stanovisko, to je zo zubu, že niekedy aj neprerezané zuby múdrosti robia viac šarapaty ako tie čo sú vonku a ešte aj jedna stolička je podozrivo akože ok ale je nejak tmavšia ako bola predtým, tak už si aj sama sebe hovorím, radšej nech je to zub ako borelioza, aj brat mal takto uzlinu ako pasť zo zubu a že po vytrhnutí a injekcii od zubára mu do troch dní opuch odišiel, no nech je ako chce len dúfam že nebudem v kresle sedieť tri hodiny a že ma dostatočne napichá injekciami aby som necítila bolesť až tak