Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
19. jan 2009

caf Nelly 🙂 dakujem.
laparotomia uz davno - 2003, laparoskopia 2007, no a teraz by som cystu nemala mat, podla mna "len loziska" aktivne a asi myom v maternici.
Inac - dokina dnes diktovala vsetko v latincine, este ze uterus v AVF viem, ze je v pohode, ale tym slovam za tym som vobec nerozumela, tak hadam je to ok...

nelly3
19. jan 2009

ozaj a co to zanmena ten uterus, to mam aj ja niekde v sprave pisane nieco takeho 😕

nelly3
19. jan 2009

a brala si teraz nieco alebo aj beries?

pink_lady
19. jan 2009

uterus je maternica nie?

pink_lady
19. jan 2009

ale viem urcite ze AVF je proste poloha ktora je pre maternicu spravna

lenocka3
19. jan 2009

ano - maternica je uterus - a diky pinky za doplnenie.
nelly - jasne, stale beriem duphaston na udrzanie tehu. Uz som dnes mala druhy krc, bud som taky bojko alebo ja neviem co, ale najradsej by som zajtra ostala doma...

pink_lady
19. jan 2009

AVF = anti-verzi-flexi, t.j. ze maternica (uterus) je spravne ulozena v malej panve 😅 😀 slava googlu 😀

lenocka3
19. jan 2009

a cosi hovorili o zadnej casti maternice... teraz neviem ci o babatku, ci o myome 😀
aaaaaaale co, vsetko dobre dopadne, ze? 😎
rano sme to povedali mojej mame a ta doteraz ani nechce povedat, ze som tehotna. Normalne stale len hovori, ze taka som rada, ze si...a nedokonci...
a kocky, to mam kedy povedat v praci nadriadenym, ze som tehu? 😕

lenocka3
19. jan 2009

pinkyyyyyyyy 😀

lenocka3
19. jan 2009

este zistujem, ze co je moje prave ovarium CL

lenocka3
19. jan 2009

hormón žltého telieska -ahaaaaaa jasne, tam bolo to moje vajicko malucke, co mi teraz taku radost urobilo 😀

pink_lady
19. jan 2009

lenoc no mojim nadriadenzm to povie moje brusko ked sa vyhupne 😉 pred chvilou sa ma akurat pytal sef ci nechcem ist na staz tento rok alebo ci to nechame na buduci, tak som zacala cosi koktat ze no vies ja teraz neviem co bude lebo musim riesit nejake vazne veci atd atd 🤐 ved babenko je vazna vec, nie? 😵

lenocka3
19. jan 2009

ved prave,
mna dnes stretol byvaly kolega... a ze stale nie si tehotna? strasne to odkladas... chcela som ho kopnut, ale nestal mi za to 😀 a hlavne pre to nie, ze jasne, ze som tehu 😀

lenand
19. jan 2009

lenočka ved ked možeš tak ostan doma ja som sa tiež pri prvom tehu pozorovala akažde pichnutie som sa bala aby sa nestalo nič zle a bola som tiež stale doma ked tak skoč k obvodnemu možno by ti dal on marodku kym pojdeš na gyndu

pink a babetko je ta najvažnejšia vec a najkrajšia 😵

lenocka3
19. jan 2009

ja viem leni 🙂
rozmyslam, ze ked ma bude boliet brusko, tak si zoberiem dovcu - vydrzim do buduceho tyzdna a potom sa spytam dokiny, ze co s tym.. 🙂
keby som zostala doma, tak to si viete predstavit ako lezim... vsetko by som upratovala 😀

pink_lady
19. jan 2009

no leni hovor mi o tom...myslim ze v sobotu ten velky krc som mala asi z toho ze som dostala upratovacio-praciu maniu, ale potom som sa vylakala a radsej uz budem opatrnejsia 🙂

lenocka3
19. jan 2009

no - a ja vlastne len sedim cely den... myslite, ze si tym nejak tlacim na brucho?

lenocka3
19. jan 2009

babyyyyyyy potvrdili mi tehu z krvi 😀 😵 😵

nelly3
19. jan 2009

jej super tak je to uz oficialne, a kolko si mala tie hodnoty?

lenand
19. jan 2009

to je super 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mna dnes napr strašne trha rana v pupku po laparke a dost to aspon u mna zavysi od počasia čo som to sledovala ked je tak škaredo mam častejšie krče ako ked je pekne a svieti slniečko a v pupku ma stale trha ked prší alebo ked je ako dnes odmek a zamračené ☹

lenocka nech ti tt už len pribuda a pink pekne za nou podat spravičku od dokyho 😵 😵 😵

lenocka3
19. jan 2009

😀 tak to netusim - len mi gratulovala a ze vsetko sedi podla mojho casovaneho styku... tak asi dost 😀

baby, furt ma to brusko pobolieva - nie silno, take jemne krciky. kolegyna hovori, ze z toho salatu, ktory som pojedla, ale neviem... asi zajtra ostanem doma... 😒

lenand
19. jan 2009

može byt že ti nesadol a z toho vzrušenia a čakania na vysledky

lenocka3
19. jan 2009

ja neviem.. vobec sa mi to nepaci, asi som sibnuta. Ale dva dni mi nebolo nic a dnes to boli trosku viac.... baby, dufam, ze nedostanem kramy 😢 😢 😢 😢 😢

lenocka3
19. jan 2009

...asi so mnou plieskaju hormony, co? 😒
😀

lenand
19. jan 2009

lenocka teraz sa budeš pozorovat ešte viac ako predtým uvidíš ale ked sa ti to nezda tak potom chod na pohotovost

nelly3
19. jan 2009

pinky kde si? jaj baby tak vam zavidim, ale v dobrom 🙂 velmi sa s vami tesim 😉

pink_lady
19. jan 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

to bola uvodna davka 😀 😀 😀 mame uz 4,23 mm 😀 😀 😀 a vraj sa uz aj "mrvi" - akoze mu bije srdiecko 😀 😵 😵 😵 😵 ...ani krv vraj ze netreba brat lebo ze to je jasne 😀 😀

ale musim vam povedat a to vam myslim doda nadeje - ze este tam sestricka vyhrabala vysledky onkomarkerov z oktobra a boli zvysene - dokonca viac ako pred rokom a pol ked mi zistili endo...takze loziska mam aktivne, dufam ze neublizia babatku, na kontrolu ideme o 2tt a ze uz dostanem aj tehu knizku 😀

a- pytala som sa dokiho ze viete bol silvester a tak no,,,ze ci to nemohlo uskodit a on sa zacal strasne smiat ze ale prd 😀 😀 😀 ze urcite par poharov sampanskeho nemohlo uskodit ja mu ze ale to bolo hodne viac ze este aj den pred testovanim a on ze nech som kludna, ze urcite nie 🙂

mirip
19. jan 2009

gratulujem

nelly3
19. jan 2009

jej pinky nemam slov, fakt sa deju ako som pisala zazraky 🙂 tento rok sa to musi podarit aj nam, asi budeme musiet zacat pit alkohol 😀

mirip
19. jan 2009

no nelly nie každý ho môže 😒