Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

csilla76
21. jan 2009

Ahojte 🙂 lenocka gratulujem,super ako sa to v novom roku rozbieha 😵

idem za chvilku do mesta potrebujem cosi vybavit a nakupit. 😉 ako sa mávate? 🙂 pozdravujem vsetky 🙂

pink_lady
21. jan 2009

dobre ranko!
csilka akurat som pred chvilkou na teba myslela ze ako sa mas? 😉

lenocka vsak mam normalne vycitky ze ty zarezavas a ja som doma ako zdechlinka 😖 dnes som musela ist rano na krv tak nalacno jasne no ale viete ako to je ked sa tehula nenaranajkuje ...boooozinku 😝

pink_lady
21. jan 2009

Inak Csilka špeci davka pre teba: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵

aaa aj ostatnym:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

csilla76
21. jan 2009

dakujem pinky,aj ty sa pekne s bobacikom opatruj 🙂 idem sa uz chystat,potom poobede kuknem este.zatial pááá 😵

pink_lady
21. jan 2009

csilka vybav co potrebujes, paa

lenand
21. jan 2009

čavte kočky
pink ty len pekne odychuj a rychlo sa uzdrav 🙂

janis24
21. jan 2009

cafte holky 😉

lenocka3
21. jan 2009

🙂 cafteee
pinky - no, vsak mne nic fakt nie je.. 😵
scillka - dakujeemeeeee 🙂
jani ahoj 🙂 mrsina-nemrsina svinucha uz skoncila? 😠

pink_lady
21. jan 2009

lenand diky 🙂
janis caf 😀

janis24
21. jan 2009

leni hej, skoncila a som zase chora, uz stvrty raz za dva mesiace, uz ma to nebavi... 😖 Jaj ako rada by som teraz radsej riesila vase krasne problemy 😉

lenand
21. jan 2009

janis ved za chvilku sa pridaš k nam ved teraz je to tu tak zavírené že to musi výjst aj keby čo bolo 😉

lenocka3
21. jan 2009

aaaaa...mne zmazalo spravu.
Jani- a obvodny doki nic nehovori? nemas nejakeho bacila cudneho, ktoremu sa u teba lubi? 😠

janis24
21. jan 2009

no obvodny je moja babina 😀 Ja tam moc nechodim, ked som chora, mamina mi vzdy donesie z nemocky co potrebujem, teraz uz som brala dvoje atb a nic nepomohlo. Asi by som mala ist na nejaky vyter z hrdla, len sa tam neviem dostat kvoli robote, mam toho vela...Snad to prejde... 🙂

lenand duuuufam 😵

lenocka3
21. jan 2009

jj - podla mna by ten vyter pomohol - mozno mas nejako stafylo-ci streptokoka a zbytocne sa trapis pri atb, ktore ho neznicia... ☹
A aj u vas uz zliezol sneh? Tu konecne - uz su po nom len stopy 🙂 ja som taka rada, nemam rada sneh.
Sice Jani, ty sa asi netesis, ze? 😀 ty lyzo-maniak 😀

monika3
autor
21. jan 2009

Ahojte kocky...
juj Janis tak dufam ze si doma a liecis sa...teraz je aj dost take chripkove obdobie...

A Lenocka sneh uz ani u nas nie je a mne sa tak paci ked je taka biela zima 🙂

Lenand Pinky 🙂 🙂 🙂

nelly3
21. jan 2009

ahojte 🙂
ja mam tiez nadchu, ale snad to uz pomaly prechadza, menzes je nejaky divny, vcera som krvacala a dneska tam pomenej. pekne budem mat rozhadzany cyklus 😠
tehulky sa opatrujte 🙂

janis24
21. jan 2009

monik, nelly 😉
nie som doma, zarezavam...
Lenoc pomaaly zlieza, ale este je ho tu stale dost, nejak mi to nevadi, lebo bud. tyzden ideme do Zdiaru lyzovat a tam je stale 70 centakov 😀

lenocka3
21. jan 2009

caf moni, nelly 🙂
hadam sa ti cyklus rychlo da do poriadku 🙂
baby, keby uz bola jar - taky marec april by mi stacil. Nech uz zacnu stromceky kvitnut 😵 a nesmyka sa na cestach 🙂 nech je hlavne dlho svetlo vonku a nech uz tak pekne vonia vzduch.
Som nenarocna, co? 😵

nelly3
21. jan 2009

jej super aj my sa chystame do toho rakuska, este sme tam neboli tak sa nam bude snad pacit.

nelly3
21. jan 2009

lenocka to by som aj ja brala, ja tak nemam rada toto pocasie, tmu, take depresivne 😠

lenocka3
21. jan 2009

jj - presne tak nelly.
jani 😀 tak nic 😀
prave som prisla na to, ze toho roku nejdem do Egypta v juni 😅 hm. A nevadi, pojdeme buduci rok 🙂

lenand
21. jan 2009

tak jar ba som brala aj ja oliverko vkuse repta ked ho obliekam do školky že už sa nechce tolko obliekat a kedy už bude nosit šiltovku a botasky a chce sa už chodit bicyklovat a to každe rano ked ideme do školky kým bol ešte snech a robili snehuliaka a podobne bolo dobre a teraz sa to všetko topí a je všade voda tak už sa mu to nepači

lenocka3
21. jan 2009

😀 😀 no pekne, co nas to caka 😀 😀

lenand
21. jan 2009

tak to maš pravdu dnešne deti su poriadne šidielka a na všetko maju odpoved ked oliver vystraja a sa ho spitam kedy už bude počuvat tak mi odpovie že ked už bude mat doma bračeka tak už bude počuvat a prečo už nejdem do nemocnice pre bračeka ved už mam velke brucho 😀 moj oliver je dost ukecane dieta

pink_lady
21. jan 2009

viete cooo? 😀 😀 😀 v tychto minutach je presne rok co ma previezli zo saly na pooperacku 😀 😀 😀

janis24
21. jan 2009

Vidis pink kto by to bol povedal vtedy, ze takto o rok sa budes konecne vytesovat z tej malej fazulky v brusku? 😵 Super 😉
nelly uzite si to a daj potom vediet, ako sa vam pacilo, na kolko tam idete?

monika3
autor
21. jan 2009

no som si pekne oddychla doobeda a vy ozaj asi pilne pracujete...tak nech Vam ten cas rychlo ubieha 😉

Pinky rok veru...vtedy ste boli spolu tusim so Scarlett na tom rovnako 😉

nelly3
21. jan 2009

janis len na jeden den 🙂
pinky a v pondelok bude 5 rokov co som bola na laparotomii.

monika3
autor
21. jan 2009

no baby ja mam od poslednej laparotomie asi pol roka...to mame nepekne vyrocia 😝

Nely aj segra ide na jeden lyzovat do Rakuska, uz asi mozno aj bola- urcite to bude stat za to 😉

janis24
21. jan 2009

no veru... Ja som mala teraz 9. januara dva roky od prvej laparky, ked som sa dozvedela, ze mam tu hnusnu hnusobu endo 😠
monik ale to tt ti vyslo vcelku rychlo od poslednej lpt, takze aspon to 😉