Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

miminap
11. jún 2008

uf.. tak ja mam vseobecnu..nuz.. tak sa nachystam aspon na tyzden. 😨 musim manzelovi vtlct do hlavy, ako zapne pracu, chichi.. keby to bolo na dlhsie. 😎 a potom ste babule este boli doma na pn, ci ako?

renka1801
11. jún 2008

ahojte , ja som tiež bola na laparke mam všeobecnu a bola som ako písala yasminx. 3 dni .Určite ešte PN.

miminap
11. jún 2008

teda,myslela som pracku samoska.. 😉

yasminx
12. jún 2008

mirip, mininap - ja som bola už 2-krát na laparoskopii a vždy som tam bola 3 dni. A mám posťovňu všeobecnú. A ako píše aj renka bola som po tom ešte samozrejme na PN.

lenand
12. jún 2008

miminap ono to asi zavisí aj od nemocnice ja som po prvej laparke lezala 7dni a teraz este neviem ale vravel mi primar ze aj na 4az5 den ma mozno pusti tak uvidim radsej nauc muzika postat pracku aj ja svojho musim 😉

lenand
12. jún 2008

po laparke som mala aj ja PN

janis24
12. jún 2008

ahojte, tak ja som bola tiez dva krat a obidva razy som tam stravila dohromady 4 dni, necele, a to tak, ze v podelok ma prijali, v utorok laparka a stvrtok rano som sla domov, ale bude to aj o tom, ako organizmus znasa ten zakrok, ci mate teploty, ci vladzete chodit, ci mate nevolnosti po narkoze, mna nastastie nic z toho nepostretlo napriek tomu, ze tie zakroky neboli az take jednoduche, na operacke som bola skoro 2 hodiny, pricom mi povedali, ze to bude asi pol hodka... 😅 Hnusoby cysty 😠 😀

lenocka3
12. jún 2008

ahojte kocky,
tak ja som bola na laparke tiez ako hovori vacsina - jeden ma prijali, druhy kukli do bruska, treti som rano o siedmej isla domov - samozrejme manza dosiela pre mna. Potom som bola 2 dni doma na dovolenke + vikend a sup do robotky - aj so stichmi 🙂 a v pohode. Pri laparotomii ma nechali 5 dni v nemocnici a potom 3 tyzdne na PN..
mimi - fakt sa nemusis bat 🙂 a mne pri laparke ani klystir nedali - dali mi na vecer cipok /to som samozrejme zvladla sama/ a rano som si dala dalsi cipok a bolo 😉

lenocka3
12. jún 2008

mimi - a to mam tiez vseobecnu - takze urcite nedrzi najdlhsie 😉

janis24
12. jún 2008

aj ja mam vseobecnu... Myslite ze to zavisi od poistovne? Mne sa nezda...Skor od zvykov a skusenosti v danej nemocnici 😉

lenand
12. jún 2008

ja si tiez myslim ze to zavisi aj od nemocnice u nas urcute nepustaju hned na druhy den po laparke ja som prvy krat lezala 7 dni a nemala som ziadne tazkosti ani teplotu

lenand
12. jún 2008

aj teraz v pondelok 23.6 nastupujem a v utorok ma budu operovat a budem rada ked ma v piatok pustia 😒 ak nie tak az v pondelok 😒

janis24
12. jún 2008

Lenand a kam das Oliho? Ci manzelik sa postara? 🙂

petkapo
12. jún 2008

Caute 🙂

Lenand - ides na second look a na zistovanie priechodnosti? Drzim palec 😉

lenand
12. jún 2008

oliverko ide s mojimi rodicmi na chalupu tam to bude lepsie znasat ako keby bol doma je namna dost naviazany
mne uz pred 4 rokmi zistili ze mi endo upchava vajecniky a robyli mi aj prefuk a teraz idem zas mozno sa mi znova podarí ostat tehu ako vtedy 🙂 uvidime

pink_lady
12. jún 2008

ahojte kocendy
tak ja mam uz po obhajobe aj prvej casti, zajtra dalsia cast.
pisali ste o poistovniach - tak ked som ja lezala, sr.hovorila, ze dovera ma podmienku,najskor 48 hodin po zakroku pustit, vseobecna - to je vraj jedno, celkovo to zavisi od stavu pacientky.

janis24
12. jún 2008

pinky super ze uz mas viac ako polku za sebou, a vies uz aj vysledky? Zagratulujem ti az zajtra, ked uz bude po vsetkom ok? To si budes urcite viac cenit... 😉 😀 Ides sa este ucit ci uz kasles na to?

pink_lady
12. jún 2008

baby pisala som z vlaku az teraz som prisla domov 😀 😀 😀
janis, uz na ucenie z vysoka 😀 😀 😀 dvakrat som si to presla, poslednych 5 otazok vo vlaku, stacilo, chce sa mi akurat spat 😀 😀 😀
momentalne sa nevladzem hybat vyplienila som chladnicku - jedno cez druhe 😀 😀 😀

pink_lady
12. jún 2008

aaa...vysledky uz vieme 😀 😀

lenand
12. jún 2008

pink tak prezrat ja ti verím ty si sikulka a samozrejme si spravila 🙂 a zajtra to tiez zvladnes 😉

ellianka
12. jún 2008

no pink podľa tých úsmevom sú výsledky jasné 😀 😀 😀 tak nech to zajtra bude v takej náladičke pokračovať, držím palce 🙂

lenand
12. jún 2008

pink drzim prsteky 😵 🙂 😉

yasminx
13. jún 2008

Dobré ránko snažilky 😉
prajem Vám krásny a ničím nerušený deň 😵

Včera mi tesne pred autom preletel bocian. Zase bocian. Kvôli tomuto som musela aj pribrzdiť 😀 To už je za posledné tri týždne asi 10. 😀
Oni si fakt robia so mňa srandu 😀 😀 😀

mirip
13. jún 2008

Ó, som druhá, to nie je zlé 😀 Prajem vám pekný deň. Yasminx no to vyzerá nádejne takéto znamenie, ja nezažívam žiadne ani sa mi o bocianoch nesníva ani nič podobné. Ved mne sa ani nestíha v noci snívať ked hned vstávam do roboty. 😀 No dúfam, že aj bez znamení sa dočkáme a nebudeme čakať dalšie 3roky 😔 😔 Dnes dobeda sa chystám k dokymu, tak držte palce, už som tam viac ako na hod. klavíra, tam som chodila 1X do týždňa a sem každý deň

yasminx
13. jún 2008

mirip - jasné, že sa dočkáme 😀 a už čoskoro 😉 A u doktora držím palce 😵

lenand
13. jún 2008

ahojte dnes si idem po kartu k obvodnemu a od pondelka zacinam s predoperacnymi vysetreniami
pink mas nove foto pristane ti to babenko 😉 😵

monika3
autor
13. jún 2008

ahooojte 🙂

konecne piatok tak tesim na zajtra - asi spravime niaky vylet niekde na Liptov nech vypadneme z nasho bratislavskeho smogu 😀

pink_lady
13. jún 2008

ahojte tak uz mame po 😀 😀 😀 😀

janis24
13. jún 2008

ahojte! 🙂
pink parada,si sikulka, ale sa cloveku ulavi vsak? Respektive mne to zo zaciatku vobec nedochadzalo, asi az tak na treti den, lebo dva dni v kuse som spala... 😀 😀 Daj potom vediet vysledky... 😉

monik uzi si to, cerstvy vzduch buducim tehulkam len a len prospeje 😉 Len aby neprsalo, lebo cez vikend hlasili...

mirip drzim palce, som zvedava ako dopadnes, tak co najskor sa ozvi...

ellianka
13. jún 2008

ahojte babuľky 🙂

pink 😉 gratulujeeem
mirip, držím palce a potom daj vedieť čo a ako? 🙂
moni 😵 tak to pôjdete okolo nás...no hlásia cez víkend preháňky aj sa ochladilo...ja plánujem precvičiť kondičku, tak tiež niekam vyrazíme