Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

csilla76
7. nov 2008

tak to neviem....inac jedna moja znama ma 14cm cystu,teraz berie injekcie aby sa jej to vstrebalo alebo ju upozornil doki ze moze aj prasknut -tak ma okamzite vyhladat lekara..ked bude citit silny tlak na pravej strane...ked jej to neodide tak ju budu operovat

mirip
7. nov 2008

je fakt že pred laparo som mávala menzes aj 8dní a samá krv po liečbe ma zaskočilo to špinenie, že dva -tri dni krv a potom už len spinenie hnedé a pomaly slablo a za dva dni bolo preč aj to, tak fakt neviem ale sa určite opýtam dokyho ak nezabudnem, ono ja si premslím vopred čo chcem vedieť potom tam prídem on hodí na mna ten sexi kukuč a sa pousmieva a ja sa zabudnem na všetko opýtať a potom sa doma jedujem že som sa na nič nespýtala.........akle párkrát sa už zadarilo sa spýtať

nelly3
7. nov 2008

no ja si mylsim, ze to spinenie nie je v pohode, to ja sa uz potom asi tak 2 roky cisitm 😀
mirip u teba je to ine, ty sa pravdepodobne este docistievas
pink: aj pracujes? som ta uz davno nevidela v jedalni 😉

mirip
7. nov 2008

asi hej ale čo ten hnedý výtok na konci menzesu lebo už končí no nechápem 😕

nelly3
7. nov 2008

uvidis po druhej mrche alebo sa opytak dokyho. baby ma napadlo, ze moj manzelik nebol este nikdy na spermiograme a keby sa chcel dat vysetrit tak potrebuje nejake odporucanie od lekara alebo ako? 😨

mirip
7. nov 2008

moj bol na spermiograme dvakrát, no takýto menzes mám odvtedy ako som dobrala zoladex, 2max. tri dni krv a potom už len takéto čistenie..........som tomu nechápala lebo predtým pred liečbou som mávala 7-8dnový a silný ako šlak, a odvtedy taký slabší a kradší len teraz je dlbý ešte 6ty deň a ešte neskončil inak aj ten hnedý mi už ustupuje......takže asi končí 😕

pink_lady
7. nov 2008

nelly 😀 ked ja uz nestiham pomaly ani chodit na obedy 😝 😠 😀

nelly3
7. nov 2008

moc to neprehanaj s pracou 😀

pink_lady
7. nov 2008

ty si ako moj kolega 😀 😀 😀

nelly3
7. nov 2008

😀
a co ten spermiogram? poradte mi buduce tehulky 😉

pink_lady
7. nov 2008

nelly netreba odporucenie, ale potom sa za to plati cca 500 skk 😉

nelly3
7. nov 2008

to neva a kde sa to da urobit? v CAR ?

pink_lady
7. nov 2008

u hociktoreho urologa a aj u niektorych gynekologov 😉

mirip
7. nov 2008

no my sme neplatili len dostal muž výmenní lístok a predtým by mal mať tvoj muž aspon 5_6dní absťák , príde tam, urobí si dobe rukou do nádobky a oni sa na nich myslím potápačov pozré v nejakej komore tz nejakú lampu teda ich pohyblivosť.....toť vsjo

nelly3
7. nov 2008

u gynekologov? vies aj kde v tt?

pink_lady
7. nov 2008

sa mi vidi ze torobia na poliklinike tak dole teda aspon kedysi sa to robilo tam neviem ako teraz

nelly3
7. nov 2008

u gynekologa? 🙂 musim si zavolat a opytat sa

csilla76
7. nov 2008

aj mojmu muzikovi teraz robil spermiogram moj gyndos,platili sme 300sk....a bolo to tak ako opisala mirip

scarlette
7. nov 2008

mirip mojmu kazali v care 2 dni abstinovat a ze to staci

pink_lady
7. nov 2008

hej nelly tak dole je nejaka sukromna gynekologia, v nazve ma nieco ruzove...

inak moj bol bez odporucenia na prehliadke zaplatil 1000 sk a potom ked bol na spg tak 200 (to mal zlavu za to ze bol na prehliadke)

sue13
7. nov 2008

Ahojte babulky 🙂
Ako sa mavate??? 🙂 My zajtra zaciname 3.trimester, uz mi robi problem aj snurky zaviazat 😅
Posielam Vam tehu virusky....
TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT
TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT
TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT
TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT 😵 TTTTT

mirip
7. nov 2008

nelly moj bol u urologa u nás aj tam to robia a zadara 😉
sue ahoj ked tak pozerám na tvoje tt ja by som bola v 18-19tt 😔

csilla76
7. nov 2008

jéj super krasne ti pribudaju tt 🙂 dakujeme za virusiky,si uchmatnem zopar 😵

nelly3
7. nov 2008

sue ale to leti a mas pekny kocik 🙂

sue13
7. nov 2008

Veru uchmatnite si, velmi Vam to prajem 😉
Mirip nemysli na to, teraz musis mysliet na to co bude dalej.... Isto sa to podari, uvidis 🙂
Treba hlavne verit. A ja verim ze aj vy budete mat coskoro stale žáhu, bolesti krizov, navaly horka, hroznu naladovost a veeela kil naviac ako ja teraz 😀

pink_lady
7. nov 2008

nelly pozeram to nemozem to najst na nete ale vidi sa mi ze to je nieco ruzove alebo srdiecko :D alebo srdiecko a ruzove maju navleky a oblecenie doktori tam *(to maju urcite) je to dole pod tym mostom 😉

sue ahoj

nelly3
7. nov 2008

a nie je to gyncentrum?

sue13
7. nov 2008

Nelly dakujem 🙂

nelly3
7. nov 2008

a uz mate vybrate meno?

katrin21
7. nov 2008

mirip: ja
si sa pytala na to spinenie... no ja mam take odjakziva.. nejake 4 dni krv , z toho dva dni viac , dva dni menej a potom este take 3-4 dni tiez take spinenie... je to uplne normalne.. proste krv uz odchadza pomalsie, tak kym z teba vyjde nie je cerstva... nesuvisi to z endo... absolutne. 🙂 takze klidek 🙂))