Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
29. jan 2009

alenijako, nuda samá nuda....už len zajtra ale to budem len od 7mej do 11tej tak bývam v piatky ked som na doobeda a potom idem s mužom do NR

mirip
29. jan 2009

idem jesť a o chvílu som spať tak nezdrhni ok? nech tu potom netrpím samomluvou 😀

ty ako neskúsila si testnúť? ked sa už dejú v tejto téme zázraky........

mna to láka zajtra ale asi sa na to vybodnem, krámy aj tak prídu, som realista.....

scarlette
29. jan 2009

tak to je dobre ze tak kratko,,,mna zajtra caka ucenie od deviatej do jednej...

mirip
29. jan 2009

si učitelka alebo chodíš do školy?

mirip
29. jan 2009

ved aj ty to máš tak ako ja len 4 hodiny

scarlette
29. jan 2009

no hej ale rano hodina do ba v zapche a ked skoncim ucenie idem si po auto potom po segru a ku kamoske sa ostrihat 🙂

mirip
29. jan 2009

ja idem na melír a sa strihať v sobotu 😵 a si nepovedala, si hovorila že učiť, si učitelka alebo ešte študuješ

scarlette
29. jan 2009

jaaaj jedcen prispevok som necitala, neskusala som, zatial sme dohodnuty s lekarom tak ze ak do nedele nepride mrcha tak mamprist na rano do CARka, ... ale inak dala somdnes muzovi kupit test a ak nic tak skusim v sobotu rano testnut ale neverim tomu...

mirip
29. jan 2009

aj ja mám jeden test, ma to láka urobiť ho zajtra ráno alebo v sobotu, nedelu alebo v pondelok a muž mi nechce dovoliť, že bude zase sklamaná s / mám si počkať až kým nezačne meškať, tak aj ked mám nutkanie tak si radšej počkám a ten test použijem až ked budú // 😵

scarlette
29. jan 2009

miri no oprasujem si vedomosti v jednom kurze,,, chce robit podvojne uctovnictvo ale zistila som ze som skoro nic nezabudla a len to oprasim a bude super 😉

melir chcem aj ja len este neviem ako to skombinujem, zatial sa chcem dat razantnejsie ostrihat

mirip
29. jan 2009

aha, takže kurz 😵

no ja si idem dorobiť tentoraz som mala dlhú pauzu od septembra, inak si dávam robiť v septembri pred zač. šk. roku, potom začiatkom decembra ako pred vanocami potom február, potom pred velkou nocou a už na leto nie lebo by mi ho slnko vytiahlo a bola by som skôr z ryšavým ako blond melírom 😵

scarlette
29. jan 2009

ja sommavala svetly a cokoladovy melir a bolo tovzdy suprove...

mirip
29. jan 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

scarlette
29. jan 2009

miri aky mavas cyklus?

mirip
29. jan 2009

30dnový ale teraz po kyrete neviem prvý bol 32dnový, druhý 30dnový tretí 32dnový tak ani neviem ked sa na to pozerám by mal byť teraz 30dnový ale ako sa menzes rozhodne neviem.........

scarlette
29. jan 2009

a dnes si 27DC?

mirip
29. jan 2009

nie 26 prečo?

scarlette
29. jan 2009

tak som si spominala ze si vravela 27 len som si to nezapamatala cele🙂
ma napadlo ze ci nestestneme v sobotu spolu ak dovtedy nic 😉

mirip
29. jan 2009

27my bude zajtra a je piatok a ked som testovala a našla //bol tiež piatok a 27DC, máš IP

scarlette
29. jan 2009

tak potom mi napis sms, ja sa zajtra dostanem k netu az vecer...aj tymas IP

mirip
29. jan 2009

no ja nebudem zrejme testovať vôbec, mám nutkanie ale to si vyhovorím sama a sa nebudem stresovať

scarlette
29. jan 2009

miri takdrzim palce aby ti odhodlanie vydrzalo a nech najdeme co najskor to co chceme

mirip
29. jan 2009

ved hej kto vie ako dlho to bude zase........ 😒

mirip
29. jan 2009

no odhodlanie vydrží, lebo zajtra idem do roboty s mužom, v sobotu a v nedelu sme spolu a on ma vždy odhovorí, tak ak by som neodolala tak v pondelok najskôr

scarlette
29. jan 2009

no budem cakat co mi napises 😉

bleelka
29. jan 2009

baby drzim vam palce aby boli // 😵

lenand
31. jan 2009

čavte posuvam vas 🙂

scarlette
31. jan 2009

no kocky zajtra zacinam pichat lieciky tak uvidime co sa urodi 😉

lenand
31. jan 2009

scarlette v pondelok tu pošlem všetky tehulky nech si nachytaš vyrusiky

scarlette
31. jan 2009

leni dikes 🙂