Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
11. jún 2008

Petka ... hej hej rada davam vytesenych smilikov 🙂 🙂 🙂 🙂

veru baby najlepsie by uz bolo tehu a ziadne ockovanie...

yasminx
11. jún 2008

petkapo - ešte neviem ktorú vakcínu, počkám na výsledky a potom si dám poradiť od lekára 🙂

janis - v tom období sa naozaj nedoporučuje otehotnieť? 😨 to som nevedela 😒

pink_lady
11. jún 2008

ahojte 😵
no ja uz som po limite, mna uz nezaockuju ☹ 😀 tak ozaj len cakat ze vyvinu vakciny i pre nas starsie 😀 😀 😀
petkapo - nemala by si ist k dokinovi radsej? 😕 co ak ide nieco ine - napr. slepak.... 😕 😕 😕

babulky tak ma uz chyta nerv 😀 😀 😀 takto zajtra sa uz budem vykecavat resp zakoktavat...😕 drzte mi palec prosim ...tak paaaa idem sa ucit 😕 😔

petkapo
11. jún 2008

Fuuha, to som ani ja nevedela, ze sa nemoze vtedy otehotniet ☹ Skoda 😢

Pink - skusim uz nejako dozit do pondelka a potom idem na vyvolavacku..... Ak by sa to zhorsilo cez vikend, tak pohotovost to isti....
ZAJTRA TI VEEEEEEEEEEEEEEEEELMMI DRZIM PALCE!!!!!!!!!!!!! Zvladnes to! 😎

yasminx
11. jún 2008

petkapo - joooj 😕 mala by si ísť k doktorovi...nečakaj...nech sa ešte niečo horšie nepritrafí 😒

petkapo
11. jún 2008

Yasminx - naposledy ked som tam bola (minuly tyzden v stredu) tak som sa doktorke stazovala, ze mam bolesti, som strasne nervozna, nemozem spat a ona nic. Ze mam cakat ☹ Tak pochybujem, ze by so mnou teraz nieco urobila 😒

monika3
autor
11. jún 2008

Petka jasne treba ist k dokimu 😉 A najlepsie este dnes... 😒

scarlette
11. jún 2008

ahojte kocky,
trosku som Vas citala a tak vsetkz sa tu pekne drzte ja sem tak dva tyzdne nebudem mat cas vobec nakuknut.
Nevzdavajte boj s endo a dufam ze nad nou vsetky vyhrame 😉

yasminx
11. jún 2008

petkapo - a to čo je za doktora a sestričku 😠 veď keď už máš neznesitelné bolesti a nezaberá už ani žiadny liek, tak prečo Ti nedajú tu injekciu. Treba tam asi narobiť humbuk. 😠 To si predsa nemôžu dovoliť nedať Ti ju, keď si to organizmus výslovne žiada.
Nedaj sa odbiť...choď k lekárovi... Ulaví sa Ti. 😔

petkapo
11. jún 2008

Ked ja som taky typ cloveka, co sa hanbi chodit k doktorovi, lebo si mysli, ze jeho problemy su malicherne v porovnani s problemami ostatnych ludi....ak viete co tym myslim..... 😖

sue13
11. jún 2008

Babulky tak ja Vam posielam virusky 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Som Vám to predsa slubila 😉

petkapo
11. jún 2008

Sue - tak ja som si trosku nachytala 🙂

janis24
11. jún 2008

vdaka sue 😉 😀

petka ako keby si mi hovorila z duse, som presne taka ista, ja sa bojim dokimu aj zavolat, lebo mam stale pocit, ze niekoho obtazujem, takze si vzdy musim opakovat, ze oni su tu pre nas... 😅

no o tom, ze sa nema otehotniet pocas ockovania som citala myslim ze vo volnej diskusii bola taka tema...

pink, taaak drzim palceky, urcite to zvladnes 😉

yasminx
11. jún 2008

sue - vďaka 😵 zopár som si ich aj ja uchmatla 😀

petkapo - neblázni, choď k tomu lekárovi, veď ide o Tvoje zdravie 😔

petkapo
11. jún 2008

Janis - ja mam este v cerstvej pamati ako som bola tento rok v januari u chirurga s tym, ze mam strasne bolesti v bruchu a aj trosku krvacam a on ma vysmial, ze ved predsa pri menstruacii MUSI boliet brucho. A ja mu hovorim, ze pan doktor, ja velmi dobre viem ake su menstruacne bolesti a toto ma boli uplne inak. VYSMIAL MA (aj so sestrickou), predpisal mi algifenove kvapky na menstruacne krce a poslal ma domov!!!! Hanbila som sa ako pes a normalne som sa na chodbe rozplakala. Na druhy den som uz lezala na operacke - krvacanie do brusnej dutiny - mimomaternicove teho. Keby som si den predtym bola u neho dupla, nech ma berie na sono, mohlo sa na to prist skor. Moj muz bol taky zurivy, ze som si myslela, ze toho chirurga pojde zabit.
Takze tak to je s ''obtazovanim'' u doktora. Keby som si aspon niecim bola ista, tak sa pojdem hadat, ale takto.... 😖

yasminx
11. jún 2008

petkapo - tak to je smutná skúsenosť. Zase musím podotknúť. "To čo je za lekára a sestričku." 😠 Tvoj manžel mu mal veru pritankovať 😠

ellianka
11. jún 2008

Príjemný dníček babuľky 😉 🙂

Yasminx, krásna správička...držím palce, aby to takto úspešne pokračovalo až do tlkotu malého srdiečka 😵
Petkapo 😕 lekári sú tu pre nás...bohužiaľ niektorí na to radi zabúdajú. ak je tvoja lekárka benevolentná k tvojmu stavu...ja by som určite išla na pohotovosť. je smutné, že máš takú nepríjemnú skúsenosť za sebou 😔 ale zároveň je to dôvod, prečo konať...určite zober so sebou manžela 😉 pri takýchto stavoch a bolestiach je rozhodujúca každá hodina a do pondelka je teda riadne dlhá doba.

yasminx
11. jún 2008

ellianka - ďakujem 😵
A ozaj...ako dlho si čakala, kým Ti doručili ten Femigard?

ellianka
11. jún 2008

sue 😵 🙂 chytáááám, ďakujem

pink 🙂 držíííííííííííííííím silno palčúre na zajtrajšok, aby dopadol podľa tvojich prianí

ellianka
11. jún 2008

yasminx 🙂
asi tak štyri dni ale záleží kedy sa pošle objednávka...ja som to posielala v piatok a vybavovali to až v pondelok

yasminx
11. jún 2008

ellianka - ja som to objednala v piatok večer a stále nič 😕 už som im aj mail poslala, či dostali moju objednávku a neodpísali. A snažila som sa tam aj dovolať a nikto mi nedvíhal.

petkapo
11. jún 2008

Baby, tak ja sadam do auta a idem na to.... Drzte mi palce. Ozvem sa ako som pochodila....

yasminx
11. jún 2008

petkapo - len choď. A neboj, všetko dobre dopadne. Silno Ti držím palce 😵 A nedaj sa 😠 Potom napíš ako si dopadla. 😉

ellianka
11. jún 2008

petkapo 🙂 samozrejme moje palce sú už zovreté. držkaj sa.
yasminx 😕 tak teda neviem. ja som to objednávala tiež v piatok večer a prišlo mi to vo štvrtok. skús ešte zavolať, snáď nemajú všetci naraz dovolenku.

monika3
autor
11. jún 2008

baby femigard predavaju aj vo vybranych lekarniach... treba pozriet stranku Femigardu 😉

Petka drz sa 🙂

Eli 🙂

yasminx
11. jún 2008

ellianka - ok, tak ja teda počkám ešte do konca týždňa 😉 snáď to príde.
Ty už ich užívaš, však? Ako Ti je po nich?

ellianka
11. jún 2008

moni 🙂 takže bežíme maratón 😉

yasminx...je mi po nich blbo, cez víkend som to na jeden deň vzdala ale pokračujem ďalej len som trochu zmenila dávky. uvidíme...verím, že pomôžu.

yasminx
11. jún 2008

ellianka - možno sa to časom zmení, keď si telo zvykne na nový liek 😕

Chcem sa ešte spýtať. Keď praskne vodová cysta, aký je to pocit? Bolí to? Je aj nejaký výtok? Alebo ani nebudem vedieť, že zmizne... 😕

pink_lady
11. jún 2008

babulky dakujem 😅 ale uz mi zacina "rednut" - bojiiim 😕 hoci doteraz som bola taka "macherka" ze ved to dako zvladnem 😕
petkapo - som zdesena aku skusenost s lekarmi mas 😠 ja by som na tvojom mieste asi zmenila na kompletku - aj lekarov aj nemocnicu 😠 😠 😠 Aj ked aj ja mam tn pocit vzdy ze zbytocne zatazujem aj otravujem, raz som to este pred operaciou povedala dokinovi 😀 ma za to skoro prihlusil 😀 vraj on je tu od toho aby mi pomohol - ale az tak uplne ma toho pocitu nezbavil 😀

pink_lady
11. jún 2008

yasminx - ta vodova cysta sa moze aj v strebat, alebo i prasknut samozrejme - co si ja spominam tak par krat to bola ohromna bolest a par krat zas obrovska ulava 😔