Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

dahra
18. mar 2009

Bleelka,
budem na teba mysliet zajtra. Sem-tam citam aj tehulky, urcite tam patris. Ziaden strach, drobcek tam bude.

janemari
18. mar 2009

Dahra aj tu ta chcem pozdravit.

dahra
18. mar 2009

Janemari,
Sa nahaname? Tieto temy to su labyrint, mozeme sa hladat cele hodiny. Hrat sa na skryvacku 🙂 Momentalne cakam na sestru, som zvedava na jej novinky od lekara. 😒

janemari
18. mar 2009

Tak dufam,ze vysledky budu v poriadku,resp.nie az take zle ako sa javia,Ako sa mas?

janemari
18. mar 2009

Bleeka aj ja budem drzat palce.Dufam ze nam das vediet. 😉

katrin21
19. mar 2009

bleeka, a skusali ste okolo plodných dní, alebo stale? ja si asi uz idem kupit tiue ovu testy, mhadam to pomoze sa zorientovat... akurat neviem, ze ked mi ot ukaze m tak v ten den je ovu, alebo okolo tych dni??

bleelka
19. mar 2009

ahojte kocky, dahra, janemari dakujem 😉 tak hlasim, ze mame srdieckooooo a 4,6 mm 😵 je to nadherny pocit a moc ho prajem aj vam a som si ista, ze sa to podari vsetkym babenkam v tejto teme, lebo tento rok je naozaj plodny, tak sa drzte a snazte 😉

katrin, poslednu ms som mala 1.2.09 a potom sme skusali takto: 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 25 den cyklu, cize v case ovulky treba aspon kazdy druhy den, no najlepsie kazdy den. Pocity na ovulku som citila 12 a 13 DC, a to sme snazilkovali v tom case a aj predtym, tak by som sa velmni divila keby to nevyslo, ale mozne to bolo kedze mam endo...
no velkost babenka sice zodpoveda 7tt ako som, ale asi doslo k oplodneniu neskor ako toho 13.2, velkost zodpoveda zaciatku 7tt a ja uz skor koncim, ale to je asi individualne, tak neviem...skusajte aspon kazdy den cez plodny tyden a zvysok mesiaca kazdy druhy den...mne doki hovoril, ze od konca ms, treba aspon 6-8 dni posetrit nech je dostatok "materialu", ale ja mam muza skorpiona a toho je tazke krotit 😉 no ale niektore zeny maju ovu hned po ms a to by potom presvihli, takze ja odporucam kazdy druhy den a cez plodny tyzden kazdy den 😉 fuha, uz hovorim ako nejaky expert na plodnost 😀
majte sa pekne a yelam vela uspechov v liecbe a snazeni, nech vam to odsypa
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T

katrin21
19. mar 2009

no bleeka: to mas super, ale ja som s drahym iba cez vikendy a niekedy cez tyzden... tak som mu povedala, ze bud. tyzden musi prist za mnou uz vo stvrtok, a budeme sa snazit az do nedele poobede( aj ked tie dve baby... musime nieco vymylsiet) aby to bolo aj rano aj vecer aspon.... a potom zas utorok alebo tak nejak.... keby sme spolu stale, tak to podla mna vyjde hned... ale takto.... no nic. ostavaju mi uz len tie ovu testy....

katrin21
19. mar 2009

a chcela som si vziat volno piatok, alebo pondelok, ale neda sa mi.. mam tu akcie, exkurzie... sodoma gomora... a v sobotu budem 14 -15 den cyklu.. takze teoreticky bo to mohlo vyjst, ak budem mat po liecbe normalny 28 dnovy cyklus, ako predtym..

tittika
19. mar 2009

ahojte babulky

katrin

tie ovu testy si skus robit kazdy den, ja som robila z ranneho mocu, potom si ich porovnaj 😉 a ked budes mat z jedneho dna na druhy silnejsiu ciarku tak supito snazit fakt aj 2x denne 😉 ak budete mat moznost a nevstavaj minimalne 30 minut !!!! vankusik pod ritku 🙂

mirip
19. mar 2009

to je blbosť prvákrát sme to s vankúšom robili aj my aj s tým vstávaní až po 30min. ale druhýkrát nie a vyšlo to aj tak....ono ked to má vyjsť práve teraz tak ked by ste to robili aj na stojáka tak vy si otehotnela 😵 ono či vstaneš alebo nie, vždy tam dnu niečo ostane 😵

vejinka
19. mar 2009

hehe kde su tie casy ked sme to robili a potom vankus stojka a tak... 😀 😀 😀 v kazdom pripade nieco nam pomohlo ale co...je v bozich rukach 😉

vejinka
19. mar 2009

inak ahojte kocky 😉

janemari
19. mar 2009

Ahojte snazilky.

Bleeka tak so rad,ze je vsetko ok a mozem len GRATULOVAT a tisko zavidiet.

No a co sa tyka styku aby sme otehotneli,je to take silene ked je to kazdy,alebo kazdy druhy den.A podla mna je potom clovek v strese,hlavne pokial nieste s partnerom kazdy den lebo je odcestovany,alebo robite na zmeny.Ale za skusanie nic nedate.Aj mi sme mali rady,ze take polohy,vnakusik,alebo lezat na bruch najlepsie 2 hod.nevstavat apod.Tiez si myslim,ze ked to ma vyjst tak to vyjde. 🙂

dahra
19. mar 2009

Ahojte,

Bleelka, aj tu gratulujem a drzim palce.
Tittika, ako sa tebe dari?
Janemari, ahoj 😉

janemari
19. mar 2009

ahoj. 🙂

mirip
19. mar 2009

ahojte, čo je tu nového? 🙂

dahra
19. mar 2009

Ahoj, Mirip,
posledne tu nie je velmi rusno, takze vela toho asi nie. Vy, tehulky, ste teraz v inej teme - odchadzali ste, ked som sem zacinala chodit. Som sa nestihla ani spamatat a zostali sme tu s Janemari same. Ale urcite vam drzim palce, tato tema nech nie je pre nikoho nadlho. Verim, ze aj nas, co sme tu zostali, coskoro katapultuje k vam.
Sem-tam mozete prist s virusikmi, urcite sa potesime.
Inak rozmyslam, ze sa najblizsie pridam este k Janemari s liecbou, lebo nemam pokoja, ze som nezacala brat tie injekcie. Niezeby som po nich tak prahla.... 😝 alebo srsala zavistou, ale nech mam pocit, ze som spravila proti endo vsetko, co som mohla, hoci uz chodime do CAR-u. 😖

mirip
19. mar 2009

T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

janemari
19. mar 2009

Asi nic nove,ako sa ti dari?

dahra
19. mar 2009

Dakujeme za virusiky, Mirip,
urcite si ich odlozim, aby v pravy cas urobili, co maju 😉

janemari
19. mar 2009

Aj ja si beriem virusiky.

dahra
19. mar 2009

Aby sme sa tu nakoniec nepobili 😠, 😀 , 😀
S tymi virusikmi je to take mile 🙂 ale ma to cosi do seba!

janemari
19. mar 2009

dahra zoberieme do zasoby obe.Virusiky.

dahra
19. mar 2009

Plati 😀
Inak, cez vikend budem doma u rodičov, takže sa tu pravdepodobne neukažem. Budem sestru pripravovat na operaciu ☹.

katrin21
20. mar 2009

baby, diky za rady... no s tym lezanim neviem... jedine vecer, cez den nemame sukromie, takze jedine nejaka rychlovka.. ale zase, som si na 100% ista, ze svoju prvu dceru som neoplanovane pocala na 14 den cyklu v polohe kde ja som bola hore.... cize teoreticky malo vsetko" stiect".... a este som sa aj utekala vycurat a vsetko " vytlacit" , lebo sme po "tom" zistili, co je za den a dieta este v plane nebolo. Dnes som samozrejme stastna, aj ked rozvedena.... ale je fakt, ze mojmu ex spermie striekali, a mojmu terajsiemu milacikovi nie... len to tak pomaly vyteka...( som mu hovorila, ze to nie je normalne, ze to moze mat neskor problemy s prostatou, niekde som to citala, podla mna má striekat...... ale zase plodny je.. svoju dceru pocal na prvý šup... ) tak uvidime....

katrin21
20. mar 2009

chudacik moj, keby vedel co sem pisem... ale myslim to dobre 😉

zajacik...
20. mar 2009

Ahojte, prisla som vas pozdravit 🙂
Mirip ako ti nadherne ubiehaju tt, len tak dalej, pomaly budes v 2. trimestri 🙂

sedmokrasska
20. mar 2009

Ahojte vsetky 😉 Prepacte mi, ze som sa tu dlho neukazala, ale robim velke jarne upratovanie.

Vidim, ze sa to tu rozbieha a buducim mamickam prajem hlavne, aby boli zdrave aj ony a aj babetka.

A Dahra neboj sa, ze tu ostanes s Janemari sama, budem vam robi spolocnost castejsie 😎

katrin21
20. mar 2009

ved aj ja som tu este netehu ....