Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

sue13
14. sep 2008

A aj ja Vam posielam..... 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirip
14. sep 2008

ahoj sue

sue13
14. sep 2008

Ahoj Mirip. Preco si smutna???? Co sa stalo???? Dlho som tu nebola tak nie som v obraze... 😅

mirip
14. sep 2008

som tehula, ale len napolovicu sue 😢 tehu potvrdené ale srdiečko ešte nikde ☹

sue13
14. sep 2008

A ktory si tt???? 😕 😔

mirip
14. sep 2008

podla menzesu som bola 2.9. zač.9tt a baby bolo na zač.7tt a doky povedal že je menšie ako má byť tak mám prísť o týždeň som bola 9.9. a povedal že baby podrástlo ale ozvy stále nikde......tak mám ísť teraz v utorok 😢

mirip
14. sep 2008

takže ani sama neviem ktorý týždeň som, podla MS by to mal byť už zač.11t, tuším 10tt+1 a baby neviem ak mešká stále dva týždne tak 8+1, som mimo už druhý týždeň a sa bojím že ma pošle na čistenie

sue13
14. sep 2008

A co na to lekar??? ☹ To ma velmi mrzi ale ja si myslim ze este nie je nic stratene... Keby hej isto Ti to doky povie.... Nemozes byt teraz nestastna lebo to nerobi miminku dobre... 😉
Skus verit ze vsetko bude v poriadku. Velmi si zelam aby ste obaja boli v poriadku 🙂

mirip
14. sep 2008

Dortor nič, povedal že dúfa že je to len opozdilec a srdiečko bude už teraz.............ja tomu už ani sama neverím, mi zvýšil aj duphaston s 2 na 3denne a konečne ma začali aspon prsia bolieť inak ani neviem že tehula som...........aj ked to nie je nijaký extrém bolesť ale aspon sú dosť bolestivo citlivé.........inak nič, už som aj zo zúfalstva robila test či sa niečo nezmenilo ale nič, čiakra je stále silná ako pred dvomi týždňami dokonca ešte silnejšia testovacia ako kontrolná.....ale aj tak sa bojím čo bude v utorok 😔 😢

lenand
14. sep 2008

dakujem sue moj doky sa smial že 2krat laparka a dvakrat uspešna tak aj on sa tešil a oliverko sa už nevie ani dočkat dnes rano sa ma pital či babetko v noci spinkalo je zlatučky ideme teraz vonku trošku 🙂

mirip uvidíš v utorok už bude aj srdiečko ja na teba stale myslím a verím že aj babetko je v poriadku a spolu to dotiahneme do uspešneho konca 😵

lenand
14. sep 2008

a ja som podla dokyho v piatok bola 6tt a tu mi už svieti 8tt a termin presne sedi s dokym 🙂

sue13
14. sep 2008

Lenand tak to mas naozaj super. Ja som bola na laparke tiez 2x ale nepomohla ani raz... Museli sme na IVF. Ale teraz uz som na to vsetko trapenie zabudla a pekne sa vytesujem z bruska a uz aj prvych pohybov 😵

Mirip neboj bude to isto v poriadku. 😉 Musi byt. Ty musis pozitivne mysliet a v utorok uz bude bit srdiecko ako ma 🙂

nelly3
15. sep 2008

ahojte 🙂
to ale mame poco 😠
scarlette: tak ako? uz mam babatka v brusku?
sue13: ako to rychlo leti, zachvilku budes mat babo pri sebe 🙂
mirip: drzim placeky, neboj vsetko bude o.k., verim v to 😉

miminap
15. sep 2008

ahojte babule. tak to vyzera, ze za chvilocku tuto temu zatvarame, nie? uz budeme len tehulky. ja uz beriem GONAL. snazila som sa najst nejake prispevky, ako ma gonal ucinkovat, lebo mna hrozne bolia krice a pichaju vajecniky. dufam, ze je to len tym, ze vsetko bezi naplno a hormony ucinkuju ostosest. ale fakt som necakala taketo pocity. no pre babo vsetko pretrpime, vsak? ja zajtra dorazim druhu krabicku decapeptylu. paraaaaaaaada, sa mi to mina. rano idem do ruzomberku na prvy ultrazvuk a krv, ci je vsetko ok, tak sa potom vecer ozvem, ako som dopadla. zatial sa drzte, hlavne tehulky povzbudzujem, nech sa neboja, my sme prestali uz ine boesti a preto si zasluzime uz iba bezproblemove tehotenstvo. vsetky ostatne babule: uz sme bliiiiiiizkooooooo. 😉

matkamatko
15. sep 2008

ahojte kočky, ak môžem tak sa k vám pridám... v piatok som bola na laparke a dr. mi zistil, že maternica čistá, aj vajcovody priechodné všetko v poriadku, ale niekde na začiatku boli povrchové ložiská endometriozy, ktoré dali celé von. v prepušťacej správe mám že endometrioza I. tak asi 1.stupňa, dr. povedal, že to bolo v rannom štádiu a že teraz momentálne endometriozu nemám takže sa máme do decembra snažiť a ked nič tak potom to budeme riešiť inak.
babulky dá sa s endometriozou otehotnieť aj prirodzene, alebo len cez UO?
všetkým vám držím palce nech ste šťastné tehulky až do konca... 😉 🙂

ellianka
15. sep 2008

ahojte žienky 🙂 tento predĺžený víkend mi nesmierne bodol a veru som poriadne pooddychovala v horách 😉 dúfam, že aj vy ste si vychutnali do sýtosti voľna a ešte stále si užívate príjemný večer, veď to počasie dnes je ako stvorené na lenošenie 😀
lenand 😵 som rada, že sa vám obom s drobčekom krásne darí 😵 😵 😵
lenočka, mirip zajtra na vás od rána myslím 🙂 🙂 🙂
sue, ako krásne ti pribúdajú tt a bruško rastie 😵 😵 😵 až som sa pri pohľade na sono vášho bobáčika dojala 🙂
naozaj to tu bude zachvíľu plné tehuliek a to ma nesmierne teší.

ellianka
15. sep 2008

matkamatko ahoj 🙂
s endo môžeš otehotnieť aj prirodzene, hlavne v takom rannom štádiu ako je to u teba. držííííííííííííííím palce aby sa vám to čoskoro podarilo 😵 😵 😵

matkamatko
15. sep 2008

ellianka ahoj, si ma potešila, strašne by som bola rada, keby nám to vyšlo prirodzene...
neviem, či ty si tehulka alebo sa na to pripravuješ ale zo srdiečka to prajem aj tebe 😉

ellianka
15. sep 2008

matka, ďakujem 🙂 ja sa zatiaľ len pripravujem ale ako to tak vyzerá, v tejto témičke sa usídlili silné tehu vírusky, takže nabudúci rok budeme všetky určite tehuľky 😵

matkamatko
15. sep 2008

ved preto som sa sem votrela, nech sa to nalepi aj na mna 😀 😀 😝

ellianka
15. sep 2008

dobrá voľba 😀 😉

smejka
15. sep 2008

ahojte..chcem sa spytat trosku ohladom endometriozy...posledne cykly mam bolestive MS...niekedy pridu nacas niekedy s meskanim 8 dni....chcem sa vas opytat ako vam diagnostikovali endo....ci len po laparke a este ake su priznaky endo....vdaka

janis24
16. sep 2008

krasne povikendove ranko zelam 😉
lenocka, mirip, netrpezlivo cakam na spravicky 🙂
matkamatko super, mas vsetko ok, nejake male lozisko predsa nezabrani tvojmu snu, nie? 😉 😀 Mas velke sance, drzim palec 😉
scar, miminap, velmi vam zelam, aby vsetko dopadlo co najlepsie, teda s druhym bijucim srdiecko v brusku...
smejka bolesti a meskanie mozu znamenat vselico, endo sa da na 100% potvrdit len laparkou, ale sikovny doki ma podozrenie aj na zaklade inych vysetreni, napr. ak by si mala endo cysty na vajecnikoch, daju sa odlisit od normalnych vodovych a tak... Tych priznakov nie je vela, teda aspon o nich neviem, ja som mala len velke bolesti, take specificke, odlisne od krcov a klasickej mrchovej bolesti, take bodanie na maternici a velmi citlive podbrusko na akykolvek pohyb vnutri...

babule poslusne hlasim, ze po piatich rokoch som zazila prvu bezbolestnu mrchu, ibace som preventivne chvilu papala, ale asi som ani nemusela, asi je to tou antikou, ale to je jedno, som stastna, ze nie som na tie zachvaty odkazana do konca zivota, ze sa tomu vzdy da nejak pomoct... 😉 😀 😀 Super pocit 😵

scarlette
16. sep 2008

ahoj janis, to je super s tou mrchou, sa tesim s tebou a gratulujeeeeeem 🙂

kocky mam dvoch snehuliakov 🙂 ET musel byt odlozeny kvoli pb s maternicou - zjavne sa endo mrcha zobudza 😠 dnes volam svojej doktorke aby sme to doriesili nech su snehuliaci tam kde maju byt 😉

pink_lady
16. sep 2008

ahojteeee

janis tak to je super 😵
scar - drzim palce nech sa maternica umudri a budu snehuliacikovia uz obaja v brusku 😉
babule ja som dnes rano dostala taky priserny krc od materice k vajecnikom, ze sa mi zatmilo pred ocami a musela som sa chytit stola aby som nepadla...trvalo to len par minut ale myslela som ze odpadnem a uz ma najdu len mrtvu ☹ 😕 ale fakt to bola sila, az taky silny krc som este nezazila 😕 teraz uz ma len mierna picha vo vajecnikoch a je mi tak na vracanie ked som sla po vonku aj sa mi trochu trasli nohy 😀

scarlette
16. sep 2008

pink a ktory DC si?
inak uz som volala svojej lekarke a v piatok k nej idem,,, som zvedava co mi povie

janis24
16. sep 2008

ahoj pink, tak to fakt netusim, co to mohlo byt 😖 Ale urcite to nebolo prijemne...No dufam, ze to bolo prvy a posledny raz. Ked ta nieco napadne, daj vediet... 😉

scar ved nevadi, hlavne ze su z toho krasne embryjka, ty chvilku pockas, kym sa maternica poriadne pripravi a potom hura na to 😉

pink_lady
16. sep 2008

scar -22 resp 24 DC, ovulku som mala pred tyzdnom cez vikend takze ta to nebola 😝 no uvidime uz som si aj poblinkala 😀

pink_lady
16. sep 2008

chcela som napisat 23 DC 😔 uz ani neviem co pisem 😲

scarlette
16. sep 2008

pink tak si davaj pozor a ak by sa zopakovalo sup k lekarovi