Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
28. aug 2008

lenoc ty sa maaaaas 😵 hned by som isla aj ja kdesi 😅 kazdopadne, uzite si to 😉 ja uz sa zacinam bat ze vykrvacam 😔 😀

miminap
30. aug 2008

ahojte babule. zasa sa mi na chvilku podarilo nakuknut. ked pisete o tych bolestiach, ja naaozaj potvrdzujem ucinok iba ibalginu a to niekolkych. pred operaciou som ich jedla ako lentilky. teraz potrebujem dva dni kazdych pat sest hodin, potom uz vobec. no kazdopadne, nospu som tiez skusala, bez akehokolvek ucinku 😒 fakt. dala mi ho dokonca kolegyna, ktora ma endo, ale mne nezabral. vsetko je individualne...asi.. ja ked som doma a mam cas, dam si ibalgin a pred cinkolvek este idem do horucej horucej horucej sprchy. tak mi to zaberie akokeby ihend 😉 takze skuste kombinaciu ibik horuca sprcha.. hadam pomoze.

lenocka, ty si asi uz u nas v tatrach. ak planujete aquacity, chodte v nedelu, manzelik mi vravel, ze budu mat kopec akcii, nejake balony budu lietat a mym mame vastupeni 😉 tak sa uvidime, hadam. inak, aquacity si uzijes, naozaj.
pink - vies co, je dobre, ze to tecie vonku, ja mam take silne krvacanie od operacie a mam pocit, ze je vsetko v poriadku. vsetko co ma odtiect odtecie.
babule, vsetky co vikendujete, prajem vam pohodicku. ja prave nahanam manzelika, aby povysaval, chichi. ale musim, lebo popoludni mame vystupenie vo vernari a ptom ideme rovno na koncert lucie bilej do skanzenu v lubovni. to bude romantikaaaaaaaaaaaaaa. 😎 potom ideme prespat na chatu s kamosmi a zajtra ideme do aquacity na to vystupko.
baby, ja uz stvrty den beriem proveru. neviem, aky ma mat ucinok, ale parane mi z toho chuti jest. od stredy mame pichat decapeptyl. to este neviem, kto mi pichne.. joooooojjj. no, bezim ponahanat muzika. tak paaaaaaa

lenand
30. aug 2008

čavte kočky hlasim prichod z dovolenky 😀 🙂

mirip
30. aug 2008

Ahoj lenand 😉 ako bolo?

pink_lady
30. aug 2008

lenand vitaaaj ako bolo? 😉
mirip co robi drobatko?
ja som vecer skoncila s infuzkou a napichanym zadkom (od injekcii 😀 ), v utorok ma caka CT 😔

lenand
30. aug 2008

kočky bolo super ale dnes som totalne unavená zajtra sa ozvem 🙂

mirip
30. aug 2008

ani neviem pinky dnes mám blbý deň 😒 zápchujeme ostošesť 😖 inak nič nové dúfam že v utorok sa dotviem viac, to mi je lúto že mávaš také bolesti.........ja mám panický strach s injekcií a za posledné tri mesiace ich do mna napichali 42takže si viem predstaviť čo to obnáša mať dopichaný zadok.....ia som ho mala akoby som si sadla do osieho hniezda 😠 😀

pink_lady
1. sep 2008

aaahojte ...dnes tu nik neni? ☹

pink_lady
1. sep 2008

tak teda aspon pekny den prajem 🙂

scarlette
1. sep 2008

ahojte kocky, takze dnes po 215dnoch prisla mrchana 😀

miminap
1. sep 2008

ahoj pink, uz je lepsie. to boli injekcie proti bolesti alebo vykrvacaniu? a co ti povedali?
ahoj scar, a ako sa citis?
Mirip, ako pokracuje tehulkovanie, byva Ti zle?

scarlette
1. sep 2008

mini celkom fajn zatial zabrala slivovicka 😀

miminap
1. sep 2008

paradicka, tak to by sme mali. takze aky je dalsi krok k tehulkovaniu?

scarlette
1. sep 2008

mininap nooo zajtrajsia navsteva caru, dufam ze nemaju poradovnik, mne totiz len vo stvrtok prisla domov schvalena ziadost z poistovne 😉

mirip
1. sep 2008

Ahojte, ste tu ešte?

scarlette
1. sep 2008

miri ahoj, ja som tu obcas, montujeme s muzom postel

mirip
1. sep 2008

ja len na sok, pred chvílou sme prišli s návštevy domov a zajtra ma čaká doky, tak drž prsty, ked prídem aj z roboty nakuknem, zatial pa a bru noc
mininap nie nemám nevolnosti

suzy23
1. sep 2008

ahojte, ak je tu este niektora z buducich tehuliek,potrebovala by som par rad... rano idem do nemocnice,v stredu mi budu vyberat cystu z vajecnika. veci uz mam vsetky zbalene, len neviem kolko penazi by som si mala so sebou vziat, a hlavne ci si ich pocas operacie budem moct uschovat spolu s telefonom u sestriciek, alebo ako to chodi? neviem s kym budem na izbe a hocikomu clovek verit nemoze...

scarlette
1. sep 2008

suzy ja som lezala na antolskej a kazda pacientka ma na izbe skrinku v ktorej je taka malinka cast uzamykatelna, tam si das veci a klucik schovas kam chces, alebo skus poprosit sestricky
osobne som si prachy nebrala ak som nieco chcela manzel mi priniesol, ked bude niekto chodit za tebou kazdy den si myslim ze peniaze nie su potrebne, ja som si tiez inak vzala 200sk ale aj som ich domkov priniesla
dufam ze OP dopadne dobre, drzim paste

suzy23
1. sep 2008

dakujem scarlette, ja som si nabalila 3 mineralky, dzus,detske vyzivy,marina keksy, takze na prve dni by mi to vystacilo,neviem kolko tam budem dokopy. ale myslela som,ze sa v nemocnici bude platit napr.za lieky a pod. tak ani ja si vela nevezmem. uz by som to chcela mat za sebou, od strachu som dnes do rana ani spat nemohla,dnes v noci na tom budem asi este horsie. strasne sa bojim, ale snad to bude ok.

scarlette
1. sep 2008

suzy ver tomu ze to bude ok, prve dni su take viac dietne tak sa radsej drz toho co ti tam daju papkat, je to kvoli tomu aby si nemala problemy s crevami 😉
ja ked som sla do nemocky som sa tesila lebo to pre mna znamenalo zbavenie sa bolesti 😉
drzim palce 😉

lenand
2. sep 2008

čavte kočky mam pre vas super spravičku kedže na dovolenke mala dorazit mrcha a nedorazila kupila so si tam testik a kuknite albumik a dnes som si robila dalši tak ho tam zachvilku dam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenocka3
2. sep 2008

kocky ahojte 😀
leniiiiii - to faaaaaaaaaaaaaaaakt????? 😵 😵 😵 😵 😵 to je naaaaaadhera 😵 😵
ja ma slzy v ociach 😀 😀 😀
a hlasim prichod z Tatier - zeny, viete, kolko mam svalov, o ktorych som ani len netusila? 😅 veeelmi vela 😀

lenocka3
2. sep 2008

Leni - to su ine TLSTICE!!! nebude ich viac? 😵 😵 Gratulujem!!!! Kedy ides k dokimu? 🙂

scarlette
2. sep 2008

leni gratulujeeeeeem😀 😀

kocky bola som dnes u lekara, este aj k nemu idem naspat lebo sa ponahlal na operacku,,, dnes alebo zajtra zacinam so stimulkou takze do konca mesiaca mozem byt aj ja tehu, ak by to vyslo 😀

bianka30
2. sep 2008

scarlet... super, tesim sa s tebou a velmi drizim palce.. nech vam to vyjde...

pink_lady
2. sep 2008

cawte 🙂
lenand jezis, az mi slzy vyhrkli, moc moc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
scar a ostatne - kedy sa pridame aj my? 😀 😀 😀
lenocka turistka - vitaj a ty si si nedoniesla dve tlstice z tatier? 😅

lenand
2. sep 2008

kočky ešte som dokymu nevolala až okolo obeda ale skor ako v piatok to nebude 😉

scarlet tak sa to tu začalo rozbiehat že s iním ako pozitývnym výsledkom ani nerataj tak držim pršteky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink pekne nas nasleduj 😉 petkapo to rozbehla tak pekne ju musime nasledovat 🙂 🙂

lenocka3
2. sep 2008

pink - nic som si okrem svalovice nedoniesla... akurat mrcha koncila - teraz uz len spinim 😅 😅 😅
my sa nemozme dockat polky mesiaca - uz aby sme boli v Heliku 😵 😵 😵

pink_lady
2. sep 2008

lenocka - tak o mesiac my pridame fotky // - co ty na to? 😉 😀 resp. scar,aj s tebou ratam 😀 😀 😀 my musime naraz, kedze sme si naraz uz aj polehnilli v nemocnici 😀 😀