Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

tittika
30. okt 2008

rozmyslali ste uz nad vianocnymi darcekmi?

nelly3
30. okt 2008

no dufam, ze bejby 😉

tittika
30. okt 2008

🙂

mirip
30. okt 2008

ja hej už som aj objednala ja to mám tak že medzi svaitkami mám ešte aj jedny narodky muž má meniny a na nový rok má jedna sesternica čo si chodíme gratulovať narodky a 6ho hned meniny, tak už začínam pomaly objednávať

tittika
30. okt 2008

neaky tip pre muza 😀 ja nemam sajnu,chcela by som nieco mensie kedze nebudeme doma aby mi to vela miesta nezabralo v taske aby to nebolo napadne

achojka
30. okt 2008

nelly: nemusis rodit cisarskym....... Ty predsa maternicu rezanu nemas....... Dokonca aj zeny po prvom cisarskom druhe mozu rodit normalne.

achojka
30. okt 2008

tam je riziko, ze by to zosivana maternica nevydrzala...........

mirip
30. okt 2008

no ja zatial len kozmetiku objednávam a aj bižutériu kedže som predajca a aby potom toho bolo menej, a pre muža baby určite nie toby bol zázrak keby sa hned podarilo

my zvykneme kupovať darčeky spoločne takže ja o jeho aj on o mojich vie tento rok nič moc sme sa dohodli že kúpuime sebe aj našim normálne papuče na doma v obuve a už žiaden číňan a pravdepodobne budeme musieť kúpiť nový sporák lebo temto čo máme dobojuváva matka povedala že sme ja a sporák rovnako starý, že ho kupovala pred krštením, no 31rokov klušná výdrž na sporák

a kedže má muž aj meniny tak mu chcem kúpiť novú koženú peňaženku lebo má už 5ročnú ošúchanú koženú čo kúpil v taliansku ked sme boli na prvej dovolenke a kedže má potom 22hned narodky tak tam mu chcem kúpiť koženú taštičku na doklady lebo teraz má koženkovú a tá sa pomaly rozpadá

tittika
30. okt 2008

ja neviem co z toho mojho darceka bude 😒 ale zas neake prekvapko si chcem zaobstarat 😀

mirip
30. okt 2008

ved aj u mna bude 😀

tittika
30. okt 2008

idem lebo mi klipkaju straaasne oci,pa-pa

mirip
30. okt 2008

ok pá a som tu sama 😕

scarlette
30. okt 2008

caute krasotinky,

tak ja som si dnes bola po vysledky histologie, vyzera to byt ok, uz som aj objednana na konzultaciu k lekarovi do CARu, idem buduci stvrtok tak som zvedava co mi povie... uz sa tesim

lenand
31. okt 2008

čavte kočky ako sa mate ja dobre už vobec nevraciam tak super dnes som doma aj s oliverkom svieti slniečko tak pojdeme trošku vonku 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janis24
31. okt 2008

jeeej lenand, to strasne leti, uz stvrty mesiac, paradicka, kedy budes vediet pohlavie?
Dakujeme za T-cka, idem sa naranajkovat 😉

mirip
31. okt 2008

ahojte, to je super scar, no ja dnes neviem, nič vo zlom lenand ale ked vidím tvoje tt je mi biedne, mám od včera depky, včera som stretla bývalô koleginu v meste a náš rozhovor včera znel takto:

Ona: Ahoj, ako sa ti darí, už si vporiadku, už ťa pustili z nemocnice?
Ja: Z nemocnice? Prečo, ja som nebola v nemocnici........
Ona: Počula som že si tehotná a máš problémy, preto maródiš do konca tehotenstva a si bola dlhšie v nemocke, ale to je výborné že ťa pustili, už si teda ok, že ? Gratulujem k bábatku
Ja: No v nemom úžase......ked som jej povedala že nie som tehu a kto jej natáral také voloviny tak ma začala lutovať........

No a ja som po stretnutí ktorému som sa na začiatku potešila lebo sme sa dávno nevideli mala posr.......... celý deň a stále mám ani neviem čo ma viac naštvalo či to že mi to zase pripomenul niekto alebo tá lútosť nakoniec ale asi ma viac nas.... to že ma stále niekto lutije ako nejakú chuderu 😕 😠 😔

mirip
31. okt 2008

a lútosť je naozaj to posledné čo chcem 😖

janis24
31. okt 2008

no, mirip, ak ta to potesi, tak ja ta nelutujem 😉 😀 Ani seba. Sem tam som nastvana alebo sklamana, ale lutost musi ist bokom. A o tom to je, ked nebudes lutovat sama seba, menej sa ta bude dotykat postoj ostatnych. Ja by som tej holke narovinu povedala presne to, co si teraz pisala sem, ze ti to pokazilo naladu a ublizuje ti, ked ti to niekto stale pripomina...Ale podla mna ti ludia za to fakt nemozu, oni netusia, ake mas problemy a co prezivas, takze ak chces taketo situacie obmedzit, musis to dat zo seba von... 😉

mirip
31. okt 2008

snažím sa, momentálne začínam byť nervozna z menzesu, 32DC a stále nič 😠

janis24
31. okt 2008

Asi sa tie hormony este celkom nespamatali, ono to pride...

mirip
31. okt 2008

no ja viem len ma štve že vera sa už "ozval" ked som našla na toal. červeno-hnedý flak a dnes nič, no dôfam že si nedá na čas, aj doky mi hovoril že by bolo fajn keby velmi nemeškal........tak uvidíme kedy krásanec dofrčí 😒 ok padám niečo robiť, musím niečo upiecť a netuším čo a ešte urpatať 🙄

pink_lady
31. okt 2008

ahojte hviezdy

mirip ani ja ta nelutujem 😉 😀

mne pracuje moja bublinka v brusku - t.j. cysticka takze 😀 😀 😀 😀

inak babule mne sa tak straaasne nechce 😔 😀

mirip
31. okt 2008

šup hore 😉

cikyta
1. nov 2008

Bré ráno. 🙂

mirip
1. nov 2008

ahoj ciky som tu len ja , baby ešte spia alebo už pobehujú po cintorínoch, cez víkend je tu ticho

tinka12
1. nov 2008

Ahojte babule, zaujala ma Vaša tema...a môžem otázku? Máte niektorá skúsenosti s IVF ak máte edometriózu? dak

cikyta
1. nov 2008

No všimla som si.Len nech spinkajú,ked je také počasie.
A možno čakajú návštevy,tak nemajú čas byť pri PC.
Ale celkovo je tu mrtvo cez výkend-aspon vidno ako sa pracuje.Konikuje! 🙂

scarlette
2. nov 2008

tinka ahoj,
skoro vsetky s tym mame nejake skusenosti, co by si potrebovala?

pink_lady
3. nov 2008

dobre rano 😀

kocky komu sa dnes "chce" tak ako mne? 😀
................

Nehlaste sa vsetky! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka3
3. nov 2008

dobre ranko kocky 🙂 😵
prave som dosla z Heliku 😒 po clostile mi narastli krasne tri foliky na pravom vajecniku 😵 tak dufam, ze z nich nieco bude, zajtra picham Pregnyl, v stredu hadajte co /teda aj v stredu aj pred stredou aj po strede 😀/ a potom mam duphaston zase. Takze budem chodit vyrazkava a budem mat zravku 😨
Doki nasiel cystu. Na lavom..., ale len 16 mm, nie 22 mm... tak si tam rastie opat 😖 svinucha.