Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

tittika
28. jan 2009

dneska mi rapluje orange internet 😠 totalne je pomaly upload 😠 len 31 a down mam vyse 3000 😠

tittika
28. jan 2009

no jasne 😀 inak ma zerie nuda 🙄 som doma s rodicmi teraz,bo drahy je v belgicku 😔

mirip
28. jan 2009

no ja mám drahého doma ale je v robote vždy od ráno do večera takže domov sa príde len vyspať 🙄

tittika
28. jan 2009

lepsie ako nic 😀

mirip
28. jan 2009

hel ale on len čo padá do postele už spí a ja nemôžem potom aj do polnoci zaspať kvoli chrápaniu a potom sa nevyspím 😠

tittika
28. jan 2009

😅

scarlette
28. jan 2009

titi skus si v prehliadaci zmazat cache a cookies, pomaha to

tittika
28. jan 2009

skusila som 😠 ale aj kamoska ma takyto net a tiez ma upload dnes velmi pomaly 😠 no dufam ze to napravia 😠 😠 😠

scarlette
28. jan 2009

titika ja mam net aj od nich a dnes mi fici normalne 🙂

tittika
28. jan 2009

tak ja neviem ☹ totalne to zamrza,no neva snad sa napravi 😀

mirip
28. jan 2009

my máme mikrovlnku, je dosť rýchla, aj nás boli prehovárať s tcomu týždeň ako sme si toto dali že počkajte ako vám nepojde ked bude nafigu počasie ale ked som mu povedala že sme 100m od vysielača tak sklapol 😀 fičí to aj ked je vonku naprd počasie 😀

nelly3
28. jan 2009

my mame chello 🙂

tittika
28. jan 2009

my mame inak T-com a magio s tym nie je problem ale teraz som u rodicov a tu mam len orange s huawei modemo co tiez ze vraj nie je hlavna vyhra 😅 samsung je vraj lepsi...

nelly3
28. jan 2009

to mas pravdu, manzel ma notebook a orange s huawei no niekedy na porazenie, ale zase ked sa mi nechce sediet za compom, tak aj to je dobre 😀

scarlette
28. jan 2009

my mame tcom a ja mam este aj orange, wifinu mame vlastnu

titika kde sa teraz nachadzas??? tiez mam huawei, mozno je to len v tom ze mate starsi soft a ten zvlada nizsie rychlosti ako tiez s novsim softom...

tittika
28. jan 2009

pred par dnami to bolo maximalne v pohode ale od vcera hruza
zas som kukla www.speedtest.net download 3386 upload 42,mozno primrzol bocian k antene 😀

nelly3
28. jan 2009

baby a kukate panelak? ja ano, som zavislacka 😀

tittika
28. jan 2009

ja kukam 😀 ale furt "prečetujem" a tak 😀 potom ze uz je koniec 😀

scarlette
28. jan 2009

nelly tak to sme dve zavislacky,ak nahodou nestihnem pozerat tak archiv na nete to isti

titi ja na to pouzivam wifi alebo orange... obcas mi wifina nedosiahne do obyvky cez ti hrube muriska z pracovne...

nelly3
28. jan 2009

vitaj zavislacka scarlette 🙂 ja inac mam rada VKV ( velmi krehke vztahy)na prime, ale ako zacali davat panelak, tak VKV-cky len prepinam medzi reklamami 🙂

scarlette
28. jan 2009

no ja som pozerala VKV (rodinne puta) este prvu seriu, potom sme uz nemali primua teraz ju mame cca od 6teho januara....

scarlette
28. jan 2009

este nelly...
ahoj volam sa xy a som zavisla na serialy Panelak 😉

nelly3
28. jan 2009

😀 no idem pomaly kuk

scarlette
28. jan 2009

este tonejdeeeee

scarlette
28. jan 2009

no nely uz to skoncilo 🙂

maajka83
28. jan 2009

Ahojte, vsetkym drzim palce aby ste mali babo. V roku 2004 mi zistili endom. V BB som podstupila zakrok. po zakroku mi dr. nasali HA, ktorú som neskor vysadila, a ziadne injekcie mi nadaval. V roku 2007 som otehotnela bez akejkolvek namahy.Da sa povedat ze ani nevieme ako🙂lebo sme vobec nemysleli na babo. Tak vsetkym drzim palce, aby sa to aj vam podarilo. 😉

zajacik...
29. jan 2009

Majkaa dakujeme za povzbudenie, snad sa stastie usmeje aj na nas 🙂 A gratulujem k syncekovi a vsetko najlepsie k jeho prvemu rocku 😵

scarlette
29. jan 2009

halo halo babule, kde sa dnes flakate?

mirip
29. jan 2009

ja sa neflákam som tu

scarlette
29. jan 2009

aj ja, ako bolo dnes v praci?