Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janemari
19. feb 2009

pink_lady: dakujem za zelanie.verim ze po poslednej injekcii v maji bude vsetko v poriadku a my sa budeme moc
v juni zacat snazit o dietatko a VERIM v to ze to vyjde,ak nie na prvy pokus ale do konca roka
urcite.A rovnako verim aj v to,ze scarlett to tentokrat vyjde a myslim,ze to budu dvaja drobcekovia
naraz. 🙂 😉 😎 😵

katrin21
20. feb 2009

ahojte baby... no tak ja som sa dneska dozvedela o jednej kamoske, co uz ,ma dlho endo.... mala uz aj 2x LSK, ze má zase cystu ako svet ( asi 10cm) totalne prirastenu k brusnej dutine.... uz mala zrasty aj predtym, naposledy mala LSK pred dvoma rokmi, ale dieta hned nechcela, teraz jej hrozi, ze je vezmu aj vajecnoik a vajcovod.. bolievalo ju moc brucho az pod rebro, tak to asi bolo z toho... tak ide zas pod noz... dneska sa isla objednat, som zvedava ako dopadne.. chudatenko....

no ja uz mam navaly slabsie, len par krát za den, .... inak chodime naplno , tak hadam sa nam casom zadarí.... keby som tak ani mrchu uz nedostala... uvdime....

scarlette: drzim palce !!

janemari
20. feb 2009

Ahoj katrin 21 ty si teraz v liecbe injekciami?

katrin21
20. feb 2009

ja som ju mala len 3 mesiace, teda 3 injekcie.... 6 mesiacov by ma asi zabilo ( tie návaly, v noci mi trpnu ruky od laktov dole.... neviem spat... nervy mám...).
POslednu som mala na silvestra .... doky povedal, ze aj tri mesiace by mohli stacit...

janemari
20. feb 2009

Tak to ti zavidim/uprimne/,ze len 3 mesiace.Ja mam 6 mesacnu liecbu a to som minuly tyzden bola len na 3 injekcii.Tie navaly ako tak zvladam,aj ked posledne dni mi je ukrutna zima.Ale najhorsie je to s tym spanim.Poriadne som uz nespala ani nepamätam a unava sa uz dostavuje.Esteze od dnes mam nutenu dovolenku do 15.3.,doma sa to lahsie znasa.

katrin21
20. feb 2009

to poznam.. ale sak je na tebe, ci si das 6 mesiacov... ak si nemala moc vysoke stadium( kvantum zrastov, vela cyst a lozisk... tak netreba tak dlho...) ale zase dolezite je aj to, ci ti to pri operacii odstranili... ak nie, potom 6 mesiacov minimalne.... mne to vsetko vypalili a cystu vybrali. vajecnik zostal.

tittika
20. feb 2009

ahojte
tak mne sa spanok upravil az teraz po 3 mesiacoch po ukonceni liecby 😠 teraz spim do 10tej v pohode 😀 este ze mam neplatenu dovcu 😝 a to trpnutie som mala aj ja ale v nohach a len v noci slo ma z toho porazit 😠

janemari
20. feb 2009

Tak uz som zase tu.Musim absolvovat 6 mesacnu liecbu a dufam,ze to bude stacit a nebudem sa musiet este nejako doliecovat.Mala som endo v rozsiahlom stadiu a co sa dalo odstranili.Ale to co mi prerastlo do svaloviny maternice sa odstranit nedalo a to sa teraz pokusaju odstranit liecbou.Predvcerom som si uvarila caj s medovky a po nom som spala celkom dobre.Skusim to aj dnes,ale dnes asi budem spat od unavy aj sama.

tittika
20. feb 2009

janemari teraz si dostala 3 injekciu tak este + 6?

janemari
20. feb 2009

Nie,nie.Spolu ich mam 6.Teraz som bola na 3,takze som v polovici.Cakaju ma este 3.

tittika
20. feb 2009

ach tak,tak to uz dole kopcom 😉

janemari
20. feb 2009

Tak to ano.Ale aj tak je to este dost,myslim to cakanie,kedy uz bude po liecbe a my sa budeme moct snazit. 😵

janemari
20. feb 2009

tittika: a ty si mala ako dlhu liecbu?pises ze mas uz 3 mesiace po liecbe a MS stale nic?Ako dlho sa snazite o
dieta?

tittika
20. feb 2009

co by nie ja som dostala menzes hned bo som mala 6 mesacnu liecbu antikoncepciou co som uzivala bez prestavok,no prvy cyklus po vysadeni to nazyvam ocistujuci 😀 dalsi som "podla" mna nemala ovulku,ale aj to je v norme pretoze kazda aj zdrava zena ma z 12tich minimalne 1 cyklus anovulacny 😀 ten 3 cyklus mi museli pichat thiamyn pretoze sa tam objavila cysticka ktora ma pichala sem tam pri stiku ale uz je prec aj s menzesom ale "moja" teoria je to ze sa tam objavila cysta koly tomu anovu cyklu,takze teraz 4 cyklus po liecbe plnou parou vpred 😠
my sa o dietatko snyzime pomaly 3 roky 😔 ty brdo uz 😀 ani verit sa mi nehce 😕

zajacik...
20. feb 2009

Caute babulky, no nech vam ta liecba cim skor ubehne... mne sa to tiez zdalo nekonecno, a uz som presne rok po poslednej injekcii 😕
Tittika a ty si sa liecila antikoncepciou? 😨
Scarlette kedy ides na krvicku? Uz sa ti to krati, drzkam palceky!!! 😉 Este si netestovala?

tittika
20. feb 2009

zajacik ano antikoncepciou 😒 ze vraj som nemala taku rozsiahlu endo aby som potrebovala injekcie doktorka mala akurat seminar po mojej laparke a tam rozoberali moj pripad a navrhli antikoncepciu 😖 ak sa nepodari do 2 mesiacov tak IVF ze vraj nemam dlhsie cakat bo sa "moze" vratit

janemari
20. feb 2009

Tak to si mala stastie tittika,ze si to nemala vo velkom rozsahu.A ako ti ju zistili,mala si nejake problemy?Myslim si vsak,ze cakat len 2 mesiace je dost malo.Podla mna by si mala pockat aspon na tri 100% ovulacie,aby sa dalo vylucit,ze nemôzes otehotniet prirodzene.Ja som ovulaciie mala ale kvoli endo som nemohla otehotniet.Ale teraz je to uz prec,vajecniky a vajickovody su v poriadku. 😉

tittika
20. feb 2009

nemala som problemi,ani bolesti,cyklus v pohode aj ovu ok, nedarilo sa tak preto sa navrhla laparka,tak teraz sa uvidi aj koly tomu ze nie sme na slovensku a ani neviem kedy budeme domka 😠 cca august ale uvidi sa

janemari
20. feb 2009

Tak vam zostava len sa snazit 😉 .Na jednej strane je to prijemna zalezitost az na to kym sa to nezacne planovat kvoli dietatu.Ale kedze dietatko sa da splodit len v urcitom obdobi bez planovania sa to neda 😉

mirip
20. feb 2009

ahojte dievčatá máte sa?

janemari
20. feb 2009

ahoj mirip,dakujem da sa.aco ty?

mirip
20. feb 2009

snažím sa, som nedávno prišla z roboty, mangel ma vzal odtial na večeru a som sa prejedla až mi je nagrc 😀 😀 😀 ale bolo to od neho milé........je pozornejší teraz 🙂

janemari
20. feb 2009

je tak to je mile.a doteraz nebol mily?moj sa tiez pochlapil,zajtra mam narodky tak mi kupil velku kyticu ruzi/ale dostanem ju az zajtra/a doniesol pizzu a taktiez mi nejako lezie von krkom.ako dobre ze ich mame/aspon niekedy/ 😎

mirip
20. feb 2009

no snaží sa teraz a velmi.....ked už sme na čakačke a minule s nám nevenoval ked som potratila lebo mu zomieral otec ale tie chvíle pri umierajúcom otcovi mu nenahradí nič

janemari
20. feb 2009

Tak to mi je luto,ale su take chvile ked sa clovek musi rozhodnut.Verim,ze tentoraz vam uz nic nebude branit byt spolu aj pri tazkych chvilach.Na cakacke?

mirip
20. feb 2009

hej na srdiečko..tak dúfam že bude

janemari
20. feb 2009

tak to gratulujem aj ked nechcem poriect pfuj pfuj pfuj. 🙂 takze nas uz asi coskoro opustis?ale dufam,ze ta coskoro budeme nasledovat aj mi ostatne.je zaujimave ako niektory muzi vedia byt stastny ked zena otehotnie.

mirip
20. feb 2009

negratulovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať 😠 ešte nie, minule mi gratulovali dopredu a potom to dopadlo tak ako dopadlo 😢

janemari
20. feb 2009

Prepac ☹ .Tak odvolaaaaaaaaaaaaaaaaaavam a hovorim,ze verim,ze to bude.Budem drzat len palceky.Kedy ides na sono?

mirip
20. feb 2009

budúci týždeň vo štvrtok