Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
3. apr 2008

Joj Miri tie sladkosti pred MS to som jak sladkozrut 😀

monika3
autor
3. apr 2008

Lenocka take male umrncane , pocikane - uz viem aj odpoved...Hadaj aka? 😵 Prajem to aj tebe v Tvojej ceste?

mirip
3. apr 2008

to hej som schopná zošrotovať celú bombonieru na posedení a + ktomu ešte aj niečo iné sladké 😀 a inokedy ako pred MS do mna nikto sladké nedostane 😀 ok leni ahoj zajtra

mirip
3. apr 2008

ok idem sa najesť 😀 😀 o pár minút som tu, dúfam že tu ešte niekto bude 😉

monika3
autor
3. apr 2008

Ked tu budem Miri tak sa ozvem ale uz tiez balim pomaly domko....

Nezabudni zajtra Ta rano cakame s tvojou teplotkou? 😉
a pozor na sladkosti....mna to chyti asi tak za tyzden podla vsetkeho 😀

mirip
3. apr 2008

Ale dievčatá toto mi nerobte ☹ leník ja viem že si mi povedala, že mi treba dávať ked sem prídem poriadnu dávku optimizmu ale potom si začnem namýšľať že ešte je nejaká nádej ☹ ale si myslím že ked ide pomaly teplota dole a krčok mäkne šanca je 0% ale už som s tým zmierená 😒

janis24
3. apr 2008

ja som tu zas 😉 Ale tu uz asi nikto vsak? 😀 😀 No nic, len som chcela este podakovat libethke a mirip za priania.
Ideme si otvorit dake sampano, hoci oslavu mam az v sobotu Ale pripijem si aj na vas vsetky a ked budem potom sfukovat sviecky, budem si siiiilno pre nas vsetky zelat, aby nam to vyslo... 😉 Ale inac to je tajne zelanie, takze pssssst!!! 😉 😀 😀

mirip
3. apr 2008

ahoj janis ja tu som

janis24
4. apr 2008

ranecko!!!! vstavame!!! Je piatok!!! 😉 😀 😀 😀

lenocka3
4. apr 2008

ahojte kocky 🙂
dnes som tu aj ja skoro 🙂 mam este chvilu, kym vycestujem, tak vas idem pozdravit - no akoby to bolo, keby som sa nezastavila? 🙂
Baby, teplotka 37,4.. nie je to az moc vysoke? A prestali ma boliet prsia a ani krce v brusku nemam. Takto sa to vsetko vzdy ukludni pred mrchou. To volam take obdobie, ze ticho pred burkou.... Takze asi nic z toho ☹ a na brade mam zvlaaastne vyrazky, aj vo vlasoch - aj tie mam vzdy pred kramami 😖 😖
miri - a neva, kramy dostaneme spolu 😀 a na buduci mesiac to vyjde 😎 😎

korusa
4. apr 2008

dobre ranko,

no lenocka, ja by som skor povedala, ze kramy uz nebudu, ta teplota je super, dufam, ze nie si prechladnuta, lebo ked nie, tak je to jasne 🙂 Drzim palce 🙂

monika3
autor
4. apr 2008

caute 🙂

teplota je super Leni 😉

Korus aj u teba je dufam ukazkova teplota 😉

lenocka3
4. apr 2008

heeeeeej? to je dobra teplota? Prechladnuta nie som, ani nemam ine prejavy prechladnutia. Ja som sa zlakla, ci ale nemam nejaky zapal dole alebo co... Ale nevyzera to na zapal ziadny, lebo "tak zapalovo ma nic neboli" 😅 fiha, ste mi dali cervika do hlavy 😀

lenocka3
4. apr 2008

uz musim kocky letiet 🙂
majte sa pekne a uzite si vikendik v plnej paraaade 😵 a snazilkujte!!! 😵 😵 😀 😀

korusa
4. apr 2008

ahoj monik, u mna vsetko po starom aj teplota sa zasekla 🙂 mohla by byt taka zaseknuta este tak 10 dni 🙂 Len keby tie bolesti v podbrusku a napätie v prsiach povolili, nic by som proti tomu nemala, ale zase narast by mohli ako lenocke, to by som nebola tiez proti 😀
A ty ako?
Libi drzim palceky na skusku, a co noveho u teba? Feminam ucinkuje ako ma?

korusa
4. apr 2008

OK lenocka, dodrzime, stastnu cestu a pekny vikend, pa pa

libeth
4. apr 2008

ahojte babulky, vcera ste toho popisali 😀 som sa sem uz potom nedostala....

no snad vas nesklamem a tu skusku spravim, ale vela som tomu nedala... tak veru neviem 😲

a co sa tyka Feminanu, tak ja uz neviem. Vobec som nespinila, pohodicka. Vcera som si lahla ked som prisla z prace a ked som vstala tak som zacala spinit. A boli ma podbrusko, som 11 dc, a na ovu to nevyzera, to niesu ovu bolesti. Stale tym kvapkam verim, ale toto sa mi nepaci... Bojim, ze dostanem kramy ci co. Na optimizme mi to veru nepridava.

korus, a tvoja teplotka ako?

monika3
autor
4. apr 2008

Leni pekny vylet a vikend 😉

Korus ja to mam tak isto, ako ty....tiez som zvedava na LIbi ako jej bude tento cyklus fungovat s tym- Feminam, ja som si ho aj chcela objednat ale potom si to este rozmyslela

monika3
autor
4. apr 2008

ahoj Libeth 😉 drzime palce na skusku ako sa da

Podla mna MS urcite nedostanes... to su tie nase pekne vykyvy ktore nas maju velmi ale velmi maju rady, ak nas stale takto obtazuju 😀

korusa
4. apr 2008

libi moja,to ma mrzi, ze to spinenie je zase tu, a uz si nemerias teplotku? Nemoze to byt predsa len ta ovulka, ale tie kvapky ti tlmia bolesti, takze necitis ich tak silno? U mna teplota stale 37. Ale spinenie fici ☹
My sme ale trojka, to sa toho spinenia uz nezbavime, uz ma to tiez prestava bavit 😒 Inak ja som si ten Feminam tiez este neobjednala, aj ja som si to rozmyslela, uz som na tom asi tak, ze sa bojim skusat nieco nove, ci mi to pomoze. Uz dnes rano som bola na seba taka rozculena, ze preco si neverim, ze budem tehu aj ja, vsak tolko zien uz s endo otehotnelo, tak preco by sme neotehotneli i my? Mam dnes nejaku depku, tie bolesti v podbrusku mi veru dobru naladu nerobia.....

monika3
autor
4. apr 2008

Korus ja tiez neviem ci sa toho da zbavit...mozno nam klesa hladina niakeho hormonu po ovulke alebo je to z tych cyst.....

inak teplotku mas podla mna dobru 🙂 🙂 🙂

libeth
4. apr 2008

korusik, nedepkuj, ved teplotka je hore, a to je super. Len nech to tak zotrvaaaaaa. Budes tehu, neboj a coskoro 😵 tomu ver 😀
a ja uz nemeriam. Ma len deprimovalo ked som nemala, ovu...

monika, dufam, ze mas pravdu a mrcha z toho nebude... 😔

korusa
4. apr 2008

dakujem baby, co by som si bez vas pocala. 🙂 Dobre budem ti libi verit, ze to bude uz coskoro 🙂 A slubujem, ze uz nebudem depkovat, ok?

libeth
4. apr 2008

OK 😵 😀

yasminx
4. apr 2008

Ahojte.
Takže už mám po vyšetrení. 🙂 Nebolelo to ale bolo to nepríjemné, ster robil akousi kefkou 😖 ale zvládla som to. Teraz už len počkám na výsledky, mali by byť o 2 týždne. 🙂

monika3
autor
4. apr 2008

Yasminx no to je fajn ze to mas za sebou a teraz Ti uz len prajem aby vysledky boli OK a potom hned do snazenia a snazit sa zvysit statistiku tehuliek s Endo 😉

Kocky neviem ci este nakuknem, ak nie, prajem Vam pekny vikend 🙂

libeth
4. apr 2008

yasminx, urcite to budu dlhe 2 tyzdne, ale skus to proste nechat tak. Kazdopadne ak by tam aj nieco bolo, tak je to podchytene vcas, ale napriek tomu verim, ze to bude v poriadku a vysledky predtym boli skreslene. Drzim palce 😵

yasminx
4. apr 2008

jooooj veru...budú to dlhééééé dva týždne. 😒
ale akosi verím 😎 potom dám vedieť ako to dopadlo 🙂

janis24
4. apr 2008

kocky kde ste vsetky? 😉
pocuvajte baby z coho tak moze byt to vase spinenie? Mne to nejde do hlavy, ja som nikdy taketo problemy nemala, len cez ovulku. A nemoze to byt aj o tom, ze to brusko sa stale precistuje? To kludne moze byt, ked to tak laicky vezmeme, ze aj ta sliznica, ktora sa uchytava svinka pocas mrchy, postupne odchadza, ale az neskor, cize jej to len dlhsie trva a tym padom proste spinite skoro stale. Ja by som to brala skor pozitivne, aspon mate istotu, ze to co tam nema byt, ide prec, aj ked trosku oneskorene... 🙂

yasminx to je super, ze uz mas po tom, myslela som na teba dnes...Drzim palce, aby vysledky boli v pohode. 😉

libeth
4. apr 2008

ja neviem janis, aj som si myslela, ze je to cistenie... ale som 11dc a doteraz som nespinila, a dokonca som mala pocit ako keby ovu bola niekedy po menzese. Lebo min. cyklus som mala 23 dni. No ale ktovie, mozno ani nebola a ani nebude... Necham to skratka tak.

aj tak si myslim, ze raz to skonci. 😉