Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
11. apr 2008

diky babulky, ja fakt rozmyslam, ze by som tie dva tri mesiace pockala a skusala, ci by to neslo aj normalne 😉 Len sa bojim, aby sa endo hnusoba zbytocne nerozsirovala, ale snad to ta liecba aspon trocha precistila...

elli to je fakt super, ze to mas v brusku take dobre 🙂

ellianka
11. apr 2008

jani 🙂 neboj...rast endo je veľmi individuálny a keďže si hneď po liečbe...šanca byť tehu tu je 😉
tak ju pekne chyťte za vlasy a možno Vás to prekvapí a ak nie, vždy tu je ďalšia možnosť 🙂
vy už máte podané papiere na IVF?

janis24
11. apr 2008

ja uz mam schvalenu ziadost od decembra, len mne ta hnusoba postupovala tak rychlo, ze sme to akosi nestihli. Ale som vlastne rada, ze to tak dopadlo, lebo predpokladam, ze to IVF by aj tak nevyslo v takom stave...
No a dalsia vec, ze zaciname s drahym premyslat, ze by sme zmenili CARko, lebo o Heliose pocuvame len same chvaly a o Iscare zasa same staznosti. 😖 Tak mam dalsiu dilemu, Martin je daleko a v iscare uz mam papiere....Na jednej strane dovera, na druhej pohodlnost...

libeth
11. apr 2008

janis a co tak Ferticent v BA? Ten som zvazovala ja, iked som bola v Gynfive...

ellianka
11. apr 2008

hmm 😒 ja chodím do Helíku lebo to mám zo ZA blízko, s iným CAR ani nemám skúsenosti. naozaj všetko je to o dôvere a našej spokojnosti...možno budete mať šťastie aj v Iscare. ja poznám žienky, ktoré z MT išli do Blavy. každému vyhovuje niečo iné...
aj mne tá hnusoba rastie ako splašená a pritom ju ani nepolievam 😅

janis24
11. apr 2008

libi dik za tip, aj o tom som uvazovala a neni to tam drahsie?
Kazdopadne ten prvy pokus predsa len asi skusime v tom iscare a podla toho, aky budeme mat z toho pocit a aky budu mat oni pristup sa rozhodneme, ci pojdeme inam alebo nie...

lenocka3
11. apr 2008

Eli - ty si zo ZA?

ellianka
11. apr 2008

áno leni 🙂

lenocka3
12. apr 2008

aj ja Eli 🙂

lenocka3
12. apr 2008

kocky..tie moje kramy su nejake divne. Zacalo to vcera tym spinenim. A trvalo do dnes.... teraz uz nic.... brusko ma neboli... 😅

mirip
12. apr 2008

Ahoj lenocka cez víkend sem velmi baby nechodia možno preto že nemajú doma net len v robote, ja tu som hlavne v nedelu a cez víkend ked mám čas, ale to že si tu ty a v sobotu je zvláštne ale som aj rada že som tu nie sama 😵 a ten divný menzes, no neviem neviem vyzerá to tak že ti bude gratulovať a tou tehulkou pre tento mesiac budeš ty 😵

janis24
13. apr 2008

ajojteee, len som nachvilku nakukla, ze co sa deje a ale aleee!!!, ktosi tu ma zvlastnu mrchu, resp. asi to ani nie je mrcha 😉 😀 😀 😀 No lenocka fakt by som skakala styri metre do vysky keby sa to podarilooo!!!! Juj bodaj by to tak bolo, strasne ti to zelam... 😵 A co testik, neplanujes? 😉

ellianka
13. apr 2008

ahojček 🙂 žienky
leni tak to sme skoro susedky 😉 a čo to tu čítam o Tvojej skoro nemrche...začína to byť príjemne zaujímavé 😀
tfuj tfuj nech sa naše predpoklady splnia a zachvíľu tu budú od Teba svietiť krásne // 😵
držím silno palce na ten testík 😉

libeth
13. apr 2008

vau, parada 😎 lenocka ma divny menzes. 😀 Co tak testik???????? Drzim vsetky palce, to by bolo krasne takto po svadbe a po liecbe 😵 😵 😵

jandura
13. apr 2008

prosim pomozte mi niekto,teraz som sa zaregistrovala a neviem posielat a prijimat postu dakujem.jandura

mirip
13. apr 2008

klikni na interná pošta a tam na odoslať internú poštu a tak isto aj príjímaš poštu

jandura
13. apr 2008

mirip dakujem ti krasne 🙂

lenocka3
13. apr 2008

caute kocky
miri - ved ja mam pristup non-stup k webu, len cez vikend sa mi moc nechce sediet za pc.. hlavne teraz na jar - radsej sme s drahym niekde mimo 🙂
babenky moje...no.. spinenie vcera na vecer troska zosilnelo a teraz od rana zase nie je ziadne. Minula som dohromady dve intimky a tot sjo... Este sa netesme, este radsej pockajme 😵 pochvalila som sa sice segre, ze taka divna ms... a ta mi hovorila, ze preto teraz beha po gynekologoch lebo poslednu ms mala taku ako ja teraz a 15 dni v kuse... a gynekolog jej povedal, ze to nie je nic vazne. Co sa mi zda cudne, ked vie, ze ma endo... tak neviem. Hadam bude aj ona aj ja v poriadku....
a ste vsetky zlatucke 🙂 a test sa hadam odvazim koncom nasl. tyzdna... 😵

susienka
13. apr 2008

aj ja mam endo. bola som 3krat na IVF neuspesne.a stal sa zazrak som tehotna 13tyzden a vsetko je ok ,tak a niekto tvrdi ze boh neje???

lenocka3
14. apr 2008

dobre ranko kocky 🙂
ja som dnes prva??? to snad ani nie je mozne 🙂 kdeze vas vsetky mam? vonku je pekne a vsetky mate dovolenku? 😵

monika3
autor
14. apr 2008

Dobre rano prajem aj ja. Tak uz som v robotke. BOla som darovat krv na hromonalny profil 😀

Susienka blahozelaam, taketo veci ma taaaaaaaaaak vzdy potesia 😉 A ty si mala vsetko OK a iba sa nedarilo?
teda bez tych nasich eno...cyst....

Lenocka moja 😉 Ty fakt vyzeras nadejne, supis 😉

lenocka3
14. apr 2008

je - susienka - to je super - gratulujem 🙂 drzkaj sa aj s babom 🙂
moni - no co ja viem... stale spinim uz od piatku. Rano viac, vecer vobec... je to divne... Stale cakam, ze sa mrsina spusti... Dufam, ze sa mi tam fakt len nieco nepo...

yasminx
14. apr 2008

Dobré ránko kočky 🙂 dnes to vyzerá na kráááásny deň 😵

susienka - blahoželám, takáto správa veru poteší 😉

lenocka - to je super (ale vravím to len tak potichúčky aby som to nezariekla) 🙂 nechceš si spraviť testík? ja som taká zvedavá 😀

lenocka3
14. apr 2008

ahoj yasmi 🙂 no, este nie. Stale cakam na nejaky taky original priznak... a nie teda veru ziadny 😒 😒. Aspon ako to pisali v inych temach...."brusko boli, prsia bolia, je im zle, vracaju" atd.. ja nic z toho.... 😔

janis24
14. apr 2008

ajojteee, to je super ze zaciname tyzden s takymi perfisnymi spravami od susienky 😉 Tak vidite, predsa len tu tie tehulky pribudaju, tak netreba stracat nadej... 🙂

yasminx ty vyzeras tiez ze mas troska lepsiu naladu ako naposledy hm? 😉 😀

yasminx
14. apr 2008

lenocka - ale veď niektoré ženy ani nemávajú príznaky...možno sa neskôr dostavia...každopádne Ti držím silno palce aby to bolo TO 😵

yasminx
14. apr 2008

janis - veru mám lepšiu náladu 🙂 ani neviem čím to bude... 😀

libeth
14. apr 2008

caute kocky 😉
susienka, to je skvele, takato spravicka vzdy potesi 😵 Gratulujem 😵

monika, mne TO v sobotu prestalo, a viac nic... Aj som chcela ze brknem a nejdem nejaku doki co ma vezme, ale mam mat tento tyzden mrchu, koncom tyzdna cca. Tak to rozbehnem po nej. Nerada by som sa niekde objednavala a potom to rusila. To este vydrzim, nie? Ked uz som to tolko flakala 😅

lenocka3
14. apr 2008

yasmi - to je super - som rada, ze mas dobru naladicku 🙂 a ked sa clovek teraz pozrie von oknom, tak nemoze mat zlu naladu 🙂
libi... no, veru, hovor nieco o tom flakani ist k dokimu 😅 my dve mozme zalozit klub 😀

janis24
14. apr 2008

cau libi, to som rada, ze uz si sa konecne rozhodla 😉 Snad nezmenis nazor... 😎 Budem ta zodpovedne kontrolovat tak bacha 😀 😀