Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
8. feb 2009

mozes otehotniet aj bez toho aby ti este nabehol cyklus...

rikuska21
8. feb 2009

Ahoj Mirip,
Takze sa pustas do noveho ivf? ja tiez po neuspesnej iui. V januari som malal iui a neviem kolko musim cakat na ivf, ci musi byt nejaka pauza. No a asi zmenim aj gyn fiv za ferticent.Nebola som velmi spokojna. Ale velmi ti drzkam palecky a budem na teba mysliet.Ako ste na tom teraz. Uz stimulujes?

scarlette
8. feb 2009

danka majo zalezi od toho aku "zlu" endo mas... takzko povedat ako ta budu liecit...

rikuska21
8. feb 2009

Ahoj Scar
tak ako svam dari? uz stimulujes na 2 ivf? ja sa idem pokusit o 1 ivf tak uvidime.

ale v kazdom pripade drzim palecky.

scarlette
8. feb 2009

ahoj rikuska, ano uz davno picham, cca vo stvrtok mam OPU.

aj ja ti drzim palce, 🙂

tittika
8. feb 2009

ahojte 😵
scarlette a zvladas sama pichanie?

scarlette
8. feb 2009

titi jasne, picham si sama do bruska, vobec to neboli

tittika
8. feb 2009

ok 😵 tak je to v pohode,nemam sa coho bat ak ma ta tiez caka 😒 dnes som 29 DC,BT 37,tak cakam na zazrak 😀

mirip
8. feb 2009

ahojte, rikuska, ja som nebola na IUI ani IVF ja som otehotnela prirodzene 🙂 len som mala injekcie na rast folíkov nie jedného ale dvoch troch naraz aby bola vačšia šanca a chodila na meranie folíkov a potom ked bola dosť velké vyvolávačka ovulky a snaženie 😵

zajacik...
9. feb 2009

Ahojte 🙂
Janemari je pravda ze zena moze otehotniet po liecbe este pred nastupom MS, ale v pribalovom letaku napr. pri Decapeptyle bolo napisane, ze kym ucinkuje tak by sa nemalo otehotniet, tak neiem 😖
Dankamajo tie preparaty, ktorymi sa da liecit endometrioza a sucasne podporuju otehotnenie je napr. Duphaston, ale doktori na SK co liecia endometriozu ju liecia skor tymi injekciami, ktore navodia umely prechod...

katrin21
9. feb 2009

janemari: sak mozes otehotniet, ak vystihnes ten cas, ze vajecniky sa uz prebudili, sliznica sa zacna zvacsovat, a oplodnite sa... ak nie, tak dojde prva MS... ved najprv je Ovulacia, az potom ms... Mrcha je len dosledok , ze nedoslo k oplodneniu predsa...

katrin21
9. feb 2009

titika: kukam, ze si ukoncila liecbu 9.11.. to bola posledna injekcia? alebo prestala vtedy ucinkovat?
Kedy si mala potom prvu mrchu?
Ja posledna na silvestra, amrcha este nie, je skoro... ale uz sa mi aspon vratila vlhkost pri vzrusení ( tem gel studený mi uz siel na nervy) a navaly mam uz slabsie, ale este su... tak neviem.... hadam sa mi do mesiaca preberu aj vajecniky....

katrin21
9. feb 2009

baby, dnes ma byt v REfelxe na markize o endometrioze... ze vraj , ci exustuje muz , co vydrzi so zenou s endo....

zajacik...
9. feb 2009

Katrin tak dnes vecer pozerame REFLEX 😀 Dik ze si to tu napisala, som zvedava ake to bude...

nelly3
9. feb 2009

ahojte 🙂 aj ja som pocula uputavku, no som zvedava nato co tam budu rozpravat 🙂

katrin21
9. feb 2009

no.. podla mna .. bud ze je tazko s nami vydrzat pocas liecby ( nervozita, nalady, navaly..) alebo ze je tazko vydrzat, nez sa podari dieta a co vsetko absolvovat... nie kazdy chlap ma tu trpezlivost...

zajacik...
9. feb 2009

Chvalabohu ze ja mam doma maximalne trpezliveho a milujuceho manzelika 🙂 A pevne verim ze aj vy vsetky 🙂

katrin21
9. feb 2009

aj ja..... aj ked niekedy sme sa uz strasne hadali, pre moje nalady a jeho poznamky...a tak

nelly3
9. feb 2009

baby kukali ste reflex? co nato hovorite hmm? 😨

mirip
9. feb 2009

ja som našťatie nekukala ale viem že hovorili o endo, čo také?

zajacik...
9. feb 2009

No tak babulky neviem ako vam, ale mne sa ten prispevok v REFLEXe o endometrioze zdal nejaky prehnany... ved to vyznelo ako keby endometrioza bola nejaka smrtelna choroba 😲 Aspon mne to tak pripadalo... ja viem ze mnohe baby s tym maju velke problemy, ale je kopec takych co ani nevedia ze endometriozu maju, proste nemaju s nou ziadne problemy az kym sa im nezisti na laparoskopii... vam sa to ako pozdavalo? Ale hlavne je ze mala babatko, tak aspon to bolo povzbudzujuce 🙂

nelly3
9. feb 2009

ale nic moc, ze je to hrozna choroba a moc to zvelicovali atd. a ako mirip? testla si?

nelly3
9. feb 2009

presne zajacik, ako keby sa na nu umieralo 😠

mirip
9. feb 2009

nie nelly

nelly3
9. feb 2009

netestovlala? kolky den si?

bleelka
9. feb 2009

ja som nestihla, vsak bude v archive na markize... idem pohladat, ale az zajtra to tam asi bude...

monika3
autor
9. feb 2009

no kocky ahoojte 🙂
tak program v TV som videla aj ja ale teda fakt bolo hrozne opisane, 😠 my sme nikdy nerozmyslali nad tym takto ze mi nieco katastroficke je....

scarlette
9. feb 2009

ja si to idem kuknut z netu, som to nestihla...

nelly3
9. feb 2009

moni 15tt super 🙂

mirip
9. feb 2009

ešte to na nete nie je