Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janemari
11. feb 2009

Ta menstruacia je dost bolestiva,ale da sa zvladnut liekmi.Najhorsie je vsak ked okolie reaguje ako npr.moja svokra"to ta nemoze tak boliet,to nemozes mat take bolesti".A chlapy si myslia ked sa nestazujeme,ze je vsetko ok.a nic nam nie je.Ale verim,ze po prelieceni a tehotenstvach to uz nebude pre nas take strasne a pri troche stastia tu endo porazime a zmizne z nasho zivota.

mirip
11. feb 2009

správna reč konečne pozitívne myslenie janemari 😉

scarlette
11. feb 2009

chlapi s nevedia vcitit do toho ako pri menzese mozeme trpiet... mne tak rok a pol dozadu jeden gynekolko ked som prisla v prisernych bolestiach s placom na krajicku predpisal 100kusove balenie ruzovych... a to bolo vsetko.. a povedal mi ze to musim vydrzat...
ale v principe ten prispevok nemal ziadnu vypovednu hodnotu...

janemari
11. feb 2009

Ved to,ze keby boli aspon lekari chapavejsi.Odbiju nas slovami:to je normalne,po porode sa to zmeni,dajte po deci,alebo tabletky.A co uz ma robit baba co ma bole sti npr.od 15,ma hned otehotniet ,aby ju to preslo?Aj lieky sa daju brat len docasne,aj tie prestanu po case ucinkovat a potom co.A nejde tu len o ti bolesti ale tu intenzitu MS a zvracanie.A poprtom kazdy vyzaduje ci uz zamestnavatel alebo aj manzel aby sme normalne fungovali.Nakoniec hodia reportaz,ze su snami len problemy ako by sme mali mor.Ale prave tieto veci by nas mali mobilizovat,aby sme im ukazali,ze sme silnejsie ako tie co nemaju ziaden problem.

janemari
11. feb 2009

Ja sa uz odpajam,Zanedlho utekam do nocnej,este musim nieco porobit.Zelam vam dobru noc a zajtra drzim palce scarlette 🙂

scarlette
11. feb 2009

jane tak nech ti robotka rychlo a kludne ubehne a dakujem.
pa

mirip
11. feb 2009

aj ja držím palce scar,takže zajtra je deň D?

scarlette
11. feb 2009

miri no aspon na zaciatok a ked dopadne dobre tak potom ci sa oplodnili a ked to dopadne ok tak cakat na vklad a ked to bude ok tak cakat ci je to pozitivne a ked to bude ok tak cakat na srdiecko.... astale dokola,
ale dikes 🙂

pink_lady
11. feb 2009

čaute...tak, pozrela som si aj ja ten reflex...no, ...ako, nechcem tym povedat ze endo je smiesna ale ten prispevok mi prisiel takyto: 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😔

scarlette
11. feb 2009

pink viacerym z nas bolo z toho do smiechu...

zajacik...
11. feb 2009

Scarlette zajtra drzkam palceky!!! 🙂

mirip
11. feb 2009

ahojte takže novinka babenky tak sa zdá že sue13 nám asi dnes rodí 😵

zajacik...
12. feb 2009

Sice sue13 nepoznam, ale drzkam palceky, uz je asi po porode, nie? A inak vsetkym pekne ranko 😵

mirip
12. feb 2009

šup hore, kde ste kto?

scarlette
12. feb 2009

miri tu 🙂

mirip
12. feb 2009

ahoj scar ešte si to alebo sa míname? 😉

scarlette
12. feb 2009

tu

nelly3
12. feb 2009

ahojte 🙂 dneska som tu cely den nebola, mali sme v praci konferenciu tak som tam pomahala 😉
mirip ty si tehu? 😕 a ako sa mate? scarlette a ty co noveho?

mirip
12. feb 2009

no nelly doky mi našiel okrm ného aj myom v maternici ale akosi si ho nevšímal ani ho nemeral len skonštatoval že aha setrička pozrite aký velký myóm a ja že čože? a on mi že ale ved to už vieme dávno.........no ja som sa to dozvedela dnes som to počula prvýkrát 😔

nelly3
12. feb 2009

myom? a si teda tehu?

mirip
12. feb 2009

no mám myóm a ten ma dorazil..... 😢 a doky sa tváril akoby tam nič nebolo 😠

nelly3
12. feb 2009

no nechapem, som zvedava, ze co ja v marci u lekara.

scarlette
12. feb 2009

nelly mam 7 vajok, ale su tam aj nejake slabsie a mensie tak ratam tak so 4mi,,, co je super,,,boli ma trosku vajecnik ale s tym treba ratat ale inak v poho, ak zajtra bude vsetko ok tak v sobotu mam ET

zajacik...
12. feb 2009

Jeej Scarlette 7 vajok je super, tak nech sa pekne oplodnia a nech mate toho najkrajsieho Valentina a tym najkrajsim vysledkom 😵 😵
Mirip ten myom ma mrzi.... 😒 A som nepochopila ze sa Nelly pyta ci si tehulka, ved si minule pisala ze dosla MS, nie? Tak teraz neviem ci si tehulka 🤐

mirip
12. feb 2009

no zajačik myom je realita 🤐

scarlette
12. feb 2009

zajacik dakujem ale u nas to bude len obycajna sobota,,, valentina neoslavujeme a ani nechceme zacat...

zajacik...
12. feb 2009

Mirip ☹ A ten myom vlastne co znamena? Je to nejaka cysta? (teraz sa asi pytam ako hlupacik, ale fakt neviem...) A moze sam zmiznut, alebo?

mirip
12. feb 2009

nie, je to nádor nezhubný so svaloviny maternice sa tvorí........a po hormo nálnej liečbe sa tvorí často

zajacik...
12. feb 2009

A ako sa da odstranit? Alebo odstranuje sa vobec? Moze mat vplyv na tehulkovstvo? A citis ho? Myslim ci mas nejake pobolievanie alebo tak... sypem tu na teba otazky, co? 😉

monika3
autor
13. feb 2009

Scar sedem vajok to je fakt super 😉 😉 😉 Velmi drzim palce 🙂 🙂 🙂