Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

dahra
7. mar 2009

Caute,

dnes mam 26DC a uz je tu - prisla tetusa 🙂, teda tak sme ju doma nazyvali. V pondelok idem zasa na krv teda - v 3. den cyklu. Vacsinou MS chodi na 26. den, nikdy vsak nemeskala viac ako dva dni. Aj to si pamatam, ze to bolo kedysi na zaciatku.
Len nech je endo pokojna a pekne drieme. To si zelam!

janemari
7. mar 2009

To ti aj ja zelam a dufam,ze ti ani nestihne prist na spät,ale nech ti pride skor tehu.

dahra
7. mar 2009

Dakujem Janemari, nech to plati pre nas vsetky, co sme ju "stretli".
Momentalne sa odreaguvam skladanim puzzle namiesto riesenia zahad zivota a je to tak skvele oddychove.
Prajem pekny zvysok soboty.

janemari
7. mar 2009

No dahra ty si moj clovek.Aj ja velmi rada skladam puzzle.V pondelok som si kupila dvoje,ale este netusim kedy sa do nich pustim.

zajacik...
7. mar 2009

Ahojte, prisla som vas len pozdravit 😉

janemari
7. mar 2009

Ahoj zajacik. 🙂

dahra
7. mar 2009

Janemari,
kolko kuskove mas na plane skladat? Ja zasa nie som priebornik, co za dva tyzden spravi 5.000-cku. 😀 Momentalne finisujem s 1.500 kuskami len. 😒 Zacala som po operacii koncom januara. No vtedy sa mi velmi nedalo dlhsie pri tom sediet. Manzel mi kupil, aby som sa nenudila, a sem-tam, ked mam cas (hlavne cez vikend) sa do toho pustim.

janemari
7. mar 2009

No tieto dvoje co mam su 1000 ks.Ale mam aj dvoje 1500ks.

dahra
7. mar 2009

Otazka je, co potom s tym spravit, ked je to hotove 🙂

janemari
8. mar 2009

Dahra ja som si ich dala zaramovat a zavesila som ich na stenu ako obraz. 😉

dahra
8. mar 2009

No mne uz steny nestacia 🙂, tri puzzle som nechala kolegyniam v byvalej praci.

janemari
8. mar 2009

Tak ich uz len darovat.

dahra
8. mar 2009

Zrazu su tu dve temy o endo 🙂. Neviem, ktoru skor citat 🙂

janemari
8. mar 2009

Dahra najlepsie obe xixixi

tittika
9. mar 2009

ahojte baby ja mam taku depku od vcera ze nem normalne 😢 dnes som 28dc brusko pobolieva uz 3 dni totalne sa mi uz nic nechce,nic ma nebavi..... 😢 uz nechcem ani dalsiu ovulku sa mi totalne nechce baby "vyrabat" uz to neide 😔

mirip
9. mar 2009

neboj titti raz sa to misí podariť 😵 pozri sa ja som sa tiež snažila tri roky a ked sa zadarili tak to skončilo missedom...........sa mi nechcelo ani dýchať nie to ešte sa snažiť............a prešlo to, myslím tie depky

tittika
9. mar 2009

ahoj miri
ja mam aj depku z toho ze kym sa dotrepe na IVF (cca september) tak sa mi endo zas vrati naplno...

zajacik...
9. mar 2009

Tittika aj ja mam teraz take obdobie, poplakala som si a je to lepsie, najhorsie je ze ja necitim bolest z toho ze sa nam nedari, ale skor zlost, proste uz mam vsetkeho po krk, celeho snazilkovania, je mi z toho bleee 😝 Ale kedze som optimistka, verim ze babo bude, len momentalne to necham na nahodu, nebavi ma sledovat sa a analyzovat preco sa nedari a co by sa este dalo vylepsit, aby sme sa k babu dopracovali... proste nateraz to vypustam z hlavy... lebo inak mam pocit ze mi uz z toho sibne 😀

mirip
9. mar 2009

titti nesmieš myslieť hned na to najhoršie lebo si to privoláš ☹

dahra
9. mar 2009

Ja som mala depky, ked sme sa snazili s manzelom a nedarilo sa. On vravel, ze treba cakat, ale ja som tusila, ze daco nie je ok. Teraz po operacii, akoby utal. Mam endo, manzel zly spg, som bez endo liecby, takze ona vlastne ani "neodisla". Tato strasna istota ma vsak upokojuje. Paradoxne. Urobime pre dieta, co sa bude dat, ale ak to nepojde, tak som s tym uz teraz vyrovnana.

zajacik...
9. mar 2009

Tittika a nemozte ist na IVF skor? A inak ja som bola na IVF skoro rok po skonceni liecby a nemala som ziadnu cystu, takze ktovie... (ajked ci mam nejake loziska endo teraz neviem)

mirip
9. mar 2009

ten spermiogram pokial nemá azoospermije sa dá upraviť...pestrá strava, jesť pravidelne , snažiť sa o menej stresu atd.

tittika
9. mar 2009

zajacik nevieme ist skor pretoze sme v belgicku, priatel tu pracuje a ja sa tu vyvalujem 😀 ale robotku ktoru mam rozbehnutu na slovensku viem riadit aj s tadialto a to ma aspon naplna 😵
ja som ani nemala velke loziska endo len take mrnave ako spendlikova hlavicka,vsetko v poriadku a predsa takyto grimbus mi to robi 😠
no niekedy ma chyti optimizmus raz som hore a raz dole 😀 ale nesledovat a vypnut to mi neide 🙄 aj teraz mam objednanych 60 ovu a 40 tehu testov z ebayu ale neako mi meskaju 😀

janemari
9. mar 2009

tittinka,neboj ono to prejde.Teraz je take depkove pocasie.Ked vyjde slniecko bude vsetko ok.Urcite to zvladnes a este tento rok budes tehu.My sa teraz tiez nemozme snazit o babo,lebo mam liecbu a ktovie kedy mi nabehne cyklus.

tittika
9. mar 2009

uz je to lepsie 😉 ,totalne som haluzacka 😕 😅 ale aj to prejde 😀 asi PMS

janemari
9. mar 2009

Tittika chapem ta je to velky napor na nervy.Ved ani ja som nie vzdy v pohode a keby som sa stretavala s tehu asi by som nebola v pohode. 😉

dahra
9. mar 2009

Dnes som sa v CAR-e dozvedela, ze sa nedozviem nic nove v priebehu nasledujucich par tyzdnov 🙄. Objednaní sme zasa az na 8.4. Doki tam momentalne nie je, ale ked sa vrati koncom marca, urcite sa ho popytam. Tolko otazok, ze neviem, ako to spravim, aby mi hlava nepraskla. Dva tyzdne musim vydrzat. Endo - ty len pokojne spi!

janemari
9. mar 2009

dahra tak dufam,ze si prides cas cakania sprijemnovat sem k nam. 😉

dahra
9. mar 2009

Mno, uz zacinam zavislacit... Manzel mi uz velavyznamne erdzi za chrbtom, ked sa este len blizim k notebooku 😅

katrin21
10. mar 2009

ahojte baby.
Ja som bola dnes na prvej kontrole po liecbe... tak sliznica uz vraj rastie, chvalabohu, aj nejaky 1cm folikul na operovanom vajecniku, ale to vraj este nic nemusi byt, lebo vraj takych moze byt aj viac a nemusi byt na nom ovu.. tak neviem... ale inak vsetko OK, ze mrchu by som mala dostat do konca mesiaca,keby dlho nic, mam dosjt.. inak nic... ideme len skusat..
a vcera operovali kamosku, ktorej v Liberci perd asi 4 rokmi urcili diagn. Endo.... teraz mala strasne bolesti, vrajma cystu....obrovsku...
vcera ju LSK napichli a nestacili sa divit.. vraj tam nema ani jedine lizisko, cysta bola asi vodnata a praskla, ze je zdrava ako rybicka, nechceli jej ani nerit , ze mala endo... dnes ju pustili s tym, ze je zdrava domov....
takze super.
mne dnes doky povedal, ze endo s amoze objavit v ktorom kolvek veku, ze ani ja som ju nemusela predtym mat, ze az teraz... takze tolko najnovsie info.
a pre istotu sa mi zas pokazilo auto.. min, tyzden bolo v oprave... super