Bývame u rodičov alebo u svokrovcov. Ste na tom podobne?

cipca
19. jan 2007

mate niekto takyto problem ako ja tak vieta ocom hovorim je to hrôza a strach ak mate podobny problem alebo iny nazor prosim mapiste a poradte mi ako riesite tieto problemi diky

snilko7
19. jan 2007

ahoj cipca skú mrknút: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tam sme to rozoberali 😉

govinda
19. jan 2007

ahoj cipca,

my s drahým bývame u svokrovcov 🙂. Bývame tam ale len 2. mesiac, takže žiadne vážne problémy sa nevyskytli. Zatiaľ 😉 😀

gabinka...
19. jan 2007

ahoj cipca.Ja som byvala u byvaleho priatela rodicov.On bol rozmaznany a nedal dopustit na mamu. Pokial Tvoj manzel stoji za tebou malo by sa to dat zvladnut, ale ja by som vam poradila co najskor odist. Aj do podnajmu. lebo akekolvek mate dobre vztahy, vzdy sa nieco najde preco by mala prist nezhoda.Prepac, asi som Ti moc neporadila.

cipca
autor
19. jan 2007

nevadi najlepsie ja odist uz to robime pol roka bit je kupili smeho od môjho bratranca(za dobri penias)len musi dokoncit dom a uz mito ide tak trochu na neri ale aj muzovi lenze ten je na tyzdnovkach takze... 😠

mimi109
19. jan 2007

ahij cipca mz sme po svadbe byvali u mojich rodicov 4 mesiace, ja som si nestazovala sak som bola pri mame, ale manzel sa citil taky nesvoj,nedokazal sa uvolnit, s mamou v pohode, to len ked bol tatko doma, pokial bol tatko niekde prec tak bol v pohode
si neviem predstavit ze by som byvala u svokry, mam ju rada ale byvat by som tam nedokazala
uz mame svoj bytik 4 mesiace a je nam faaajne 😀

gabinka...
19. jan 2007

chudatko, na tyzdnovkach. To Ti nezavidim. Drzim palce, aby ste uz byvali na svojom. Ja som totiz kupila byt a ten moj byvaly sa ku mne nenastahoval lebo chcel by pri mamickinej sukni.Opustila som ho a teraz mi je super...ved vies, ze tuzim po babanku...ale to tu uz nepatri.
Uz aby ste byvali 🙂vsetko co spravis na svojom Ta bude tesit milionkrat viac ako ked to robit u "cudzich"

govinda
19. jan 2007

no my sme s drahým bývali rok a pol na ubytovni, teraz 2. mesiac sme u svokrovcov. Ak chceme nečo našetriť na bytík, tak takto to pôjde lepšie. Zatiaľ je všetko ok, aj keď si viem predstaviť aj niečo lepšie. Predsa, vo svojom je určite najlepšie, ale teraz to proste nejde, tak chvíľu snáď vydržíme 🙂

mimi109
19. jan 2007

gabinka to s tebou suhlasim, ked som kolkokrat cosi robila u svokry som stale mala pocit, ze to robim zle, alebo ze bude mat dake pripomienky, preto by som tam nedokazala byvat a este ked sme cakali babatko, to by bolo moc stresujuce

cipca
autor
19. jan 2007

tak to hej uz teras si v hlave ukladam cokdedam ako vimalujem malemu izbu no je to na nevidrzanie este mesiac a odvezu ma do kremnice

mimi109
19. jan 2007

cipca a kedy asi sa stahujete?

cipca
autor
19. jan 2007

neerob toto urob to takto zabit zakopat

cipca
autor
19. jan 2007

za 1-2 mesiace uz to nejako musim vidrzat aj keby sekeri padali

mimi109
19. jan 2007

neboj to ti ujde ako voda, zachvilu budes na byvanie u svokry len spominat, ked budes vo svojom tak ti nikto nebude kecat co a a ko mas urobit, mna by asi porazilo, ja si vsetko robim podla seba, bud by slahlo mna alebo svokru 😀

tak drzim palceky az to tam vydrzis 😀

cipca
autor
19. jan 2007

ja ties robim settko podla seba a preto su hadky ranonaobed aj vecer namiesto jedla.A najvecie nervi mam ked sa mi stara do maleho ako kebi com sa o neho nevedela postarat toma hned hubovu plievku len chudak muz ten je ako medzi dvoma kolesami sle nastastiedrzi stranu vecinou mne

mitinka
19. jan 2007

cipca ja mam taky isty problem lenze on je taky ako pise gabinka takze neviem kedy sa rozhodne a pojdeme odtialto prec uz sme mali kopu moznosti aj este mame aj ked je pravda ze peniazkou je menej no niekde zacat musime 😒 ale neviem kedy...... ja by som uz daaaaaaaaaaaaaaaaavno bola fuc keby moj drahy nebol taky aky je 😠

cipca
autor
19. jan 2007

to je blbeze je taky to ti nezavidim dnesnej dobe ked nevezmes uver tak nemassancu nasetrit tolko penazi je to hrozne

mitinka
19. jan 2007

ano to mas pravdu je to hrozne ale mi mame moznost ako nova rodina ist byvat do jednej dediny do bytu a plati sa mesacne 4500sk komplet zo vsetkym(energie,voda......) no ale moj muz nechce a ja som z toho uplne hotova na zaciatku noveho roku som mu naposledy povedala ze tento rok odideme tak som zvedava aj my mame stale na dennom poriadku LEN kvoli tomu hadky aj zo svokrou aj ked to nieje kazdy den ked sme zavrety v izbe tak nas pocuvaju ked sa chceme blaznit alebo milovat az ked oni zaspia a to byva az okolo 00:30 ked nie neskor a to ja uz niekedy padnem tak kasleme na to ale vidis muzovi to neprekaza aj ked sa hadame zavrety v izbe tak pocuvaju a ked jeden z nas vyde von tak uz aj frfle synacikovi dohovara a mne nadava ale co ju je do toho ved je to nasa osobna vec!!!!!!!!!!!!!!!!!aj za toto su tu hadky 😠 😠

cipca
autor
19. jan 2007

mi sme zobraali uver a len za ten platime 70000 a kde je najom,inkaso,strava,dieta a vsetky poisky?tak mam co robit este stiastie ze muz dobre zaraba ale aj tak mi ostane z celej viplati co dostane 1500sk a ta mrcha si este pride poziciavat avratit nema kto a poom roby same hriechy ze aku ma ana nevasu ze jej nechce ami pomôct pritom jej frajer psiela kazdimesiac 500eu (talian) a ona po tyzdni nema ani fuka!!!!!!!!!!!!!no nenastvalo by tato

nici
19. jan 2007

ahoj cipca,
ja to velmi dobre poznam, my sme s mojim muzom zacali byvat u jeho rodicov, ked som zostala tehotna asi tak od tretieho mesiaca az po maleho pat mesiacov na svete a poviem ti peklo....takze ta viem pochopit....lebo ja by som ju bola zakopala do zeme....a velmi hlboko....

maca793
19. jan 2007

ahojte aj ja mám skúsenosti s delením sa o bývanie so svokrou. teraz už chvalabohu bývalou. zo začiatku to bolo OK: ale ako náhle som sa vrátila z nemocnice, začala mi vyčítať rôzne veci. pravdaže ešte v tom čase moja polovička držala s mamičkou a na všetko jej pritakala. takže mňa nikto nepodržal. a tak som raz urobila rázny koniec, zbalila som veci pre seba a deti a odišla som k našim. konečne som mala od nej pokoj. problém ostal v tom čase v tom, že chudáčik nemohol mamičku nechať samú v 3-izb. byte a tak sa rozhodol žiť s mamičkou ako s rodinou. ona bola poriadna krava. ráno začínala s pivom, ním pokračovala aj na obed a končila večer pri telke s pivom v ruke. predstavte si to, že takto naliata krava vám dýcha na vaše zlatíčka. hrôza. ja som si s ňou vytrpela až-až. a už nikdy by som nechcela bývať so svokrou. a ešte niečo. keď mala vypité, lebo jej prišla dcéra z chorvátska kde žila, tak si dovolila vytiahnúť na mňa ruku a udrieť ma. ale ja som sa ubránila. a fukla som jej. ona sa nasrala a zobralal mi z izby dvere. a tak som spala v noci bez dverí. a bolo toho ešte viac.teraz mi vyhovuje bývať len s deťmi sama vo svojom byte a nemať tam nikoho. možno raz...

nici
19. jan 2007

no poviem ti maca, s tou fackou to je fakt sila....ja by som ju poriadne vyfackala, a nielen jednu jej fukla ako ty....to co bolo za kravu ( prepac za vyjadrenie ) ta tvoja byvala svokra....a s prepacenim ten tvoj muz je tiez dobry kreten, co stoji na strane svojej drblej matky....

mitinka
19. jan 2007

ano cipca uplne by ma tym "nasrala" a povedala by som jej svoje ja taky problem chvalabohu nemam ja mam dobreho kmotra s muzom su dvojicky 😀 my sme tiez zobrali uver a platime 2000sk +poistka stvrtrocne 4000sk takze mame toho dost a ked sa ti mam priznat svokra chvalabohu od nas peniaze nechce aj ked jej ich dam a tyzden su tam polozene kam som ich dala tak si ich zoberem aj nas zivia a mi aj terz mame problem zostat nazive muz bohvieco ako zachranar nezarobi a moja chudobna materska takze nic moc zostanu mi hned po vyplate 1000sk aj to malokedy a teraz zi 😠 😠

maca793
19. jan 2007

ona? len jedna krava z Balogu, ktorá porodila v 16.rokoch prvé dieťa a nevedela sa oň starať. krava to je slabý výraz. ja nemám na ňu dobrého slova. dokonca ma chcela pohnevať aj s našími normálne mi zakazovala chodiť ku našim. a prečo? lebo naši majú psi, korytnačku, papagája, morča. chuderka jedna. pri tej facke mi povedala, že som sa chcela vydať len preto, aby deti mali meno. ja som sa vôbec nechcela vydávať. a na oplátku som jej povedala, že ja na rozdiel od nej nie som žiadna p..., ktorá rodí deti v 16.tich rokoch. predtým mi povedala, že som len jedna špina. a predstav si, muž si ma vôbec!!! nezastal a myslím si, že s ňou súhlasil. zo začiatku nebol taký, ale ja som musela byť v nemocnici 4 mesiaca a tak sa strašne zmenil. ak chceš vedieť pokračovanie dejstva, tak mi napíš na internú poštu. pa

mitinka
19. jan 2007

macka tak to ti veru nezavidim to teda nemas bohvieco ani vyhodit cez balkon by nepomohlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to su ozaj debilny ludia ktory nemaju vychovanie a on nieje stvoreny na otcovstvo radsej mal ostat slobodny panic..................... 😠 😠 ale zasa na druhej stranke aspon ti urobil nadherne deticky 😉 a ta p... a on k.... by sa mali spametat ja by som im ukazala obidvom!!!!!!!!!!!si uz rozvedena??ked chces napis cez rp tak toto je ozaj sila!!!!

nici
19. jan 2007

maca som ti napisala na IP

nici
19. jan 2007

ja mam pocit, co stale pocuvam, ze vacsina z nas ma problem so svokrou, asi to bude tym, ze sa nevedia zmierit s tym, ze uz su neni na prvom mieste u svojich synacikov....lebo naopak som to nikdy nepocula...napriklad moja mama miluje mojho muza jak vlastneho syna a neda na neho dopustit....len pevne verim, ze ja nebudem patrit raz k tymto zenam, ze budem ziarit na svoju nevestu...ale po vlastnych skusenostiach, sa budem snazit sa tomu vyhnut....za kazdu cenu...

maca793
19. jan 2007

naozaj niekotrí chlapi sa neviedia odpútať od svojej mamičky a držia sa jej sukne a pri tom zabúdajú, že majú rodinu.

janinah
19. jan 2007

k tomuto len jednu vetu- radšej v stane, ale sami manželia ako so svokrou v paláci, a to som mala relatívne dobrú svokru,len nemohla pochopiť, že jej syn už má svoju rodinu, a ten syn sa od mamky tiež nevedel odlepiť.

nici
19. jan 2007

veru hej mas pravdu janinah....ja som vravela, radsej budem o vode a rozkoch a byvat v pernikovej chalupke, ale ist radsej z toho pekla prec....
ja milujem svojho syna nadovsetko na svete, ale urcite sa budem snazit vychovat ho k tomu, aby si stal za rodinou, a pritom nezabudol aj na nas....a ako som uz pisala, urcite sa snazit nebyt taka xantipa k svojej buducej neveste...po tom co som zazila ja...

nici
19. jan 2007

baby ja idem uz spat, tak dufam,ze sa tu zajtra alebo buduci tyzden ukazete....nech sa trochu este vyspovedame....drzim palce a prajem peknu noc a pekny vikend...