• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chcem mimi, ale nemôžem kvôli škole. Ste tu také?

11. novembra 2009 
No je rozdiel, keď študuješ SŠ a VŠ, strednú si treba dokončiť, je podľa mňa iné, keď sa stane , ale plánovane otehotnieť počas SŠ...... :zipper_mouth: samozrejme sa nechcem nikoho dotknúť, obdivujem matky, ktoré toto zvládli, ja som počas prvých troch rokov VŠ stihla deti dve - ale študovala som externe....ale je to zaberák, rozhodne to ide ľahšie bez detí.
1. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemužu studuju chemickou školu a znate to.. kyseliny, výpary, často se člověk poleje nadechcne, a dítě by nemohlo byt zdrave a navíc je to pravě z těchto duvodu zakazaané :o/

ale neumí si představit byt na střední těhotna. a kolik je partnerovi?? a kolik tobě?? smím li se slečen/ paní z této diskuze zeptat :slight_smile:
1. nov 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dreana tak vydrž! Držím palce, nech to prejde ako voda a môžeš kočíkovať :wink:
1. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saski: děkuju :slight_smile:) snad to bude rychle. akorat manžel tedka děla problemy nechapu občas muže fakt :D
1. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj dreana... uz som pisala.. mam 19 a studujem na SS.. nie ze bysom odpadla ale z dovodov mojej medzinarodnosti inak bysom mala byt uz po SS... tak preto uz sa citim na dieta :slight_smile: Moja SS sa tiez da externe studovat inak :slight_smile:
1. nov 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musska, prepadla, nie odpadla :grinning: :wink: ale milo to znie :wink:
ja som za to aby sa pockalo kym bude po skole hlavne koli stresom, lebo v tehotenstve sa treba naozaj vyhybat stresu, ale co sa tyka veku, v pohode, niekto nie je na dieta zrely ani v 25 ani v 30, proste nie je zodpovedny a nema nervy na prcka co v noci pyta jest a niekto je super pohodovy rodic aj mladsi.
ja som rodila ako 32 rocna, ale keby boli podmienky skor ( hlavne partner no aj strecha nad hlavou, malinkata, ale nasa ) tak do toho idem skor.
1. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musska: Aha to mas složité aco partner tomu je kolik? a na detatko se cítí?
1. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musska, ja si myslím, že máš na bábo ešte čas. najskôr si v pokoji dorob školu.
1. nov 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky drzim vam pevne palceky nech sa vam splnia vsetky sny :slight_smile:
1. nov 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja myslim ze mas cas musska, uzi si kym ste aj sami, sami uz nikdy potom nebudete :wink: nic netreba uponahlat podla mna..mna tiez pudy niekedy chytaju,ale rozum mi este hovori pockat
1. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musska kamosska ty si urob este aj vysoku skolu! sak si mudra zena!
2. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: ano som vam vdacna dakujem :grinning: Naozaj niesom si ista ak viete tripp a buba a leish... ze som Jazz? :grinning: :grinning: takze nech viete okoho sa jedna :grinning: majte sa :slight_smile: hehe idem spat :grinning:
2. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fiiha :slight_smile: Baby kde ste? :grinning: ani nepisete :slight_smile:
3. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,musska ja som bola podobny pripad ako ty,v 19 som proste zatuzila po dietatku a nedalo sa s tym nic robit,chodila som este na SŠ,s priatelom som bola uz dlho a vedeli sme ze aj budeme tak sme si spravili baby a normalne som popri tom dokoncila skolu,teraz ma mala uz 3 roky a nebanujem........
3. nov 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:)) jeee to je supeeer ... gratulujem :slight_smile: Ja viem ze sa da studovat pri tom... vyriesila bysom to xternym studiom.. ale ak sa teda este da skusim vydrzat :slight_smile: Ja sa od malicka venujem detom, preto mam k nim taky vztah, ze uz aj sama chcem babo.. lebo vsetci len rodia :grinning: :grinning: no aj moj cas pride viem, ze vsetko ma svoj cas :slight_smile:
3. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu,ja som si proste myslela ze to co chcem je spravne a myslim ze aj bolo,sme stastna mlada rodinka aj ked zo zaciatku sa vsetci tomu cudovali preco sme to spravili ale obaja sme to chceli :slight_smile:
3. nov 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej to je presne to najdolezitejsie, ked to chcete aj jeden aj druhy, tak nikto nema pravo vam do toho ani hovorit :slight_smile: Napriklad tu je velmi dobre sa uplne oddelit od rodicov a od svokry, lebo tam je tiez velka nebezpecnost... :grinning:
3. nov 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj take pripady poznam ale nastastie som neni ten tip,byvame sami a nie je nad to aj ked prvy rok sme byvali u svokri ale sa to dalo zvladnut........
3. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehehehe :grinning: mno... ja som byvala u manzelovho rodicov asi dva mesiace a niekedy sa priznam, ze mi lietli nervy.. mali este aj psika, ten sa stale pocikavala chaos a ziadne sukromie :grinning: ale teraz uz mame tiez svoj byt :slight_smile:
3. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ako vravis, nie je nad to :grinning:
3. nov 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne :grinning:
3. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A co studujes? :slight_smile: A odkial si? :slight_smile:
3. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nestudujem uz som dostudovala,odevnu skolu a som zo Serede :slight_smile:
3. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaaj aha :slight_smile: A co mi este pekne povies :grinning: O pol nam konci hodina :grinning:
3. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,tak my sme asi tak hodku hore,prave sme sa naranajkovali a pozerame minimax,od rana u nas snezi ale vsetko sa hned topi,mala sa ale tesila ked zbadala sniezik
3. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: ohaa to je kuasne :slight_smile: supeer.. sa mate aj ja bysom bola radsej doma ako dakde v skole.. :slight_smile: Ale tak musim sa dockat no :slight_smile:
3. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dockas sa ale ani toto neni niekedy take dobre ako vyzera,snazim sa s malou robit milion veci len aby sme sa nenudili :wink:
3. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: hehe oki ja uz idemodpisem ti doma :slight_smile: tesilo ma :slight_smile:
3. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som otehotnela v 17, pocas SŠ a bolo to planovane, zmaturovala som, zobrali ma bez prijimaciek na VS, dnes mam uz aj druhu dcerku, o nic som neprisla, vsetko je super.... som spokojna a to je hlavne!!! Mozno to bol risk, ale inak by nebol zisk :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe marse :slight_smile: super ... aj ja mam ten isty nazor nieje co stratit.. :slight_smile: Dostanes len jedno velke pozehnanie.. a to dietatko :slight_smile:
3. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok