Chcem mimi, ale nemôžem kvôli škole. Ste tu také?

musska
31. okt 2009

Mno uz sa tesim az bude po skole 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

skola ti to zakazala,ja som s milanom maturovla 😀 😀 😀 7 dni po porode

musska
autor
31. okt 2009

JJ to je super 🙂 ja viem tak pocitam, ze este mozem rok pockat 😀 pak plus 9 mesiacov preco nie 😀 hehe ale strasne sa tesim lubim babetka 🙂

nikinka008
31. okt 2009

ahojky a kolko mas rokov ak sa smiem spytat?este chodis do skoly?

vanja
31. okt 2009

bože, baby, veď si ešte užívajte.
Ja som prvé rodila na 26 a druhé tesne pre 34, o nič som nebola ukrátená, ale aspoň som si slobody viacej užila, teda už aj s mojím manželom. Dva roky po svdbe sa nám narodilo prvé a dovtedy sme si ešte užívali, načo sa ponáhľať? 🙂

nikinka008
31. okt 2009

vanji to sa tyka aj mna? 😕 😅

musska
autor
31. okt 2009

🙂 Ja som velmi mlada a budete sa mi smiat ale me je to v podstate uplne jedno... mam kus zivota zasebou jelikoz pochadzam z inej krajiny... a nechcem o tom hovorit lebo raz som tu mala velku temu a celkom mi to stacilo rozoberat... Bude mi 19... ale ja vlastne nechodievam na zabavy a ani nemam ziadnu potrebu si uzivat na zabavach ked mam svojho milovaneho a snim si mozem uzivat cely zivot kludne aj s babetkom 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

😀 muska tak drzim palce!!!! rob ako to citis ty aby si bola stastna 😀

musska
autor
31. okt 2009

😀 😀 --> a toto je cvo? :D nieee vobec som nevravela ze a mi nebudete smiat 😀 ano som stastna a hodlam v tom pokracovat 😉

nikinka008
31. okt 2009

musska...tak je to tvoje rozhodnutie,teda vase...ja som na tom bola podobne ako ty,mam 19 a 7 mesacne krasne dievcatko a som stastne vydata za mesiac to bude rok 🙂 😉 a nic nelutujem,o nic som neprisla a som stastna tak ako to je 😀 nech si mysli ktochce cochce 😀 😀

vanja
31. okt 2009

nikinka, teba už nie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

a aku si mala temu? 😉

musska
autor
31. okt 2009

🙂

nikinka008
31. okt 2009

vanji...este ze tak 😀 😀 jak sa povie 😀 kazdy si je strojcom vlastneho stastia 😎

musska
autor
31. okt 2009

Ja?

vanja
31. okt 2009

ja viem, ale ste ešte také mladé...... 😉

titkovamiriam
31. okt 2009

muska ty ved si pisala ze si tu mala velku temu 🙂

musska
autor
31. okt 2009

jaaaj 😀 prepac 😀 akosi uz je vecer na mna :D No nie tu, ale na mojasvadba... som mala o Islame !

titkovamiriam
31. okt 2009

jaj tam nechodim mas riatela araba?

musska
autor
31. okt 2009

aaaaaaa cosi este aby to 😀 moj oco bol arab... ale teraz mam manzela Slovaka nastastie.. s arabami uz nic spolocne nechcem mat 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

jaj ty si uz aj vydata!! tak to je super!a mne by bolo suma fuk ci je taky alebo onaky hlavne ze si rozumiete.

musska
autor
31. okt 2009

No nieje to az take fuk, ale mozno hej.. ja uz na to mam uplne iny nazor 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

jasne zalezi od skusenosti.mam kamaratku a ta ma dceru s vietnamcom.mala ma dnes uz 18 a hovori ze vietnamca by si nevzala...

musska
autor
31. okt 2009

jj 🙂 lebo to dieta vie ak yje zivot napriklad s rozdielom od kultury tu na SK alebo CR neviem mno..

titkovamiriam
31. okt 2009

nieco na tom bude....si prezila detsvo v ababskej krajine?

musska
autor
31. okt 2009

hej.. no co si budeme hovorit... zivot v prisnej vychove.. vplnom nepochopeni a v plnom fanatizme pri modleniu sa ( Islame ) ... 😒

titkovamiriam
31. okt 2009

tazke a smutne... a teraz je na tebe aky zivot si spravis a svojmu dietatku.ja uz idem spat tak aj tebe pekne sny a mozno zajtra este pokecame 🙂

nikinka008
31. okt 2009

takze ty niesi taka typicka islamka alebo ako sa to nazyva? 😕

musska
autor
31. okt 2009

Ano bola som ale teraz som krestanka pochopila som niektore veci, ale bola som riadna muslimka... inak uz aj ja idem spat doru vsetkym 🙂

nikinka008
31. okt 2009

dobru nocku 🙂

dreana
1. nov 2009

aHOJKY!! Mam UPLNE stejny problem, taky bych moc chtěla ale nemužu kvuli škole. Studuju 3.VS a jeste 3 mam tedy před sebu a je to hruza :( Mam pocit že mi doma něco chybí i když manžel to tak nevidí :o/// 🙄