Chcem mimi, ale nemôžem kvôli škole. Ste tu také?

musska
31. okt 2009

Mno uz sa tesim az bude po skole 🙂

sasiki
1. nov 2009

No je rozdiel, keď študuješ SŠ a VŠ, strednú si treba dokončiť, je podľa mňa iné, keď sa stane , ale plánovane otehotnieť počas SŠ...... 🤐 samozrejme sa nechcem nikoho dotknúť, obdivujem matky, ktoré toto zvládli, ja som počas prvých troch rokov VŠ stihla deti dve - ale študovala som externe....ale je to zaberák, rozhodne to ide ľahšie bez detí.

dreana
1. nov 2009

no ja nemužu studuju chemickou školu a znate to.. kyseliny, výpary, často se člověk poleje nadechcne, a dítě by nemohlo byt zdrave a navíc je to pravě z těchto duvodu zakazaané :o/

ale neumí si představit byt na střední těhotna. a kolik je partnerovi?? a kolik tobě?? smím li se slečen/ paní z této diskuze zeptat 🙂

sasiki
1. nov 2009

dreana tak vydrž! Držím palce, nech to prejde ako voda a môžeš kočíkovať 😉

dreana
1. nov 2009

saski: děkuju 🙂) snad to bude rychle. akorat manžel tedka děla problemy nechapu občas muže fakt :D

musska
autor
1. nov 2009

Ahoj dreana... uz som pisala.. mam 19 a studujem na SS.. nie ze bysom odpadla ale z dovodov mojej medzinarodnosti inak bysom mala byt uz po SS... tak preto uz sa citim na dieta 🙂 Moja SS sa tiez da externe studovat inak 🙂

mamutka
1. nov 2009

musska, prepadla, nie odpadla 😀 😉 ale milo to znie 😉
ja som za to aby sa pockalo kym bude po skole hlavne koli stresom, lebo v tehotenstve sa treba naozaj vyhybat stresu, ale co sa tyka veku, v pohode, niekto nie je na dieta zrely ani v 25 ani v 30, proste nie je zodpovedny a nema nervy na prcka co v noci pyta jest a niekto je super pohodovy rodic aj mladsi.
ja som rodila ako 32 rocna, ale keby boli podmienky skor ( hlavne partner no aj strecha nad hlavou, malinkata, ale nasa ) tak do toho idem skor.

dreana
1. nov 2009

musska: Aha to mas složité aco partner tomu je kolik? a na detatko se cítí?

tripplebi
1. nov 2009

musska, ja si myslím, že máš na bábo ešte čas. najskôr si v pokoji dorob školu.

titkovamiriam
1. nov 2009

zienky drzim vam pevne palceky nech sa vam splnia vsetky sny 🙂

leishmania
1. nov 2009

aj ja myslim ze mas cas musska, uzi si kym ste aj sami, sami uz nikdy potom nebudete 😉 nic netreba uponahlat podla mna..mna tiez pudy niekedy chytaju,ale rozum mi este hovori pockat

bubba
2. nov 2009

musska kamosska ty si urob este aj vysoku skolu! sak si mudra zena!

musska
autor
2. nov 2009

😀 😀 ano som vam vdacna dakujem 😀 Naozaj niesom si ista ak viete tripp a buba a leish... ze som Jazz? 😀 😀 takze nech viete okoho sa jedna 😀 majte sa 🙂 hehe idem spat 😀

musska
autor
3. nov 2009

Fiiha 🙂 Baby kde ste? 😀 ani nepisete 🙂

barborenka
3. nov 2009

ahojte,musska ja som bola podobny pripad ako ty,v 19 som proste zatuzila po dietatku a nedalo sa s tym nic robit,chodila som este na SŠ,s priatelom som bola uz dlho a vedeli sme ze aj budeme tak sme si spravili baby a normalne som popri tom dokoncila skolu,teraz ma mala uz 3 roky a nebanujem........

musska
autor
3. nov 2009

🙂)) jeee to je supeeer ... gratulujem 🙂 Ja viem ze sa da studovat pri tom... vyriesila bysom to xternym studiom.. ale ak sa teda este da skusim vydrzat 🙂 Ja sa od malicka venujem detom, preto mam k nim taky vztah, ze uz aj sama chcem babo.. lebo vsetci len rodia 😀 😀 no aj moj cas pride viem, ze vsetko ma svoj cas 🙂

barborenka
3. nov 2009

mas pravdu,ja som si proste myslela ze to co chcem je spravne a myslim ze aj bolo,sme stastna mlada rodinka aj ked zo zaciatku sa vsetci tomu cudovali preco sme to spravili ale obaja sme to chceli 🙂

musska
autor
3. nov 2009

hej to je presne to najdolezitejsie, ked to chcete aj jeden aj druhy, tak nikto nema pravo vam do toho ani hovorit 🙂 Napriklad tu je velmi dobre sa uplne oddelit od rodicov a od svokry, lebo tam je tiez velka nebezpecnost... 😀

barborenka
3. nov 2009

no tak aj take pripady poznam ale nastastie som neni ten tip,byvame sami a nie je nad to aj ked prvy rok sme byvali u svokri ale sa to dalo zvladnut........

musska
autor
3. nov 2009

hehehehe 😀 mno... ja som byvala u manzelovho rodicov asi dva mesiace a niekedy sa priznam, ze mi lietli nervy.. mali este aj psika, ten sa stale pocikavala chaos a ziadne sukromie 😀 ale teraz uz mame tiez svoj byt 🙂

musska
autor
3. nov 2009

A ako vravis, nie je nad to 😀

barborenka
3. nov 2009

no presne 😀

musska
autor
3. nov 2009

A co studujes? 🙂 A odkial si? 🙂

barborenka
3. nov 2009

uz nestudujem uz som dostudovala,odevnu skolu a som zo Serede 🙂

musska
autor
3. nov 2009

Jaaj aha 🙂 A co mi este pekne povies 😀 O pol nam konci hodina 😀

barborenka
3. nov 2009

jaaaj,tak my sme asi tak hodku hore,prave sme sa naranajkovali a pozerame minimax,od rana u nas snezi ale vsetko sa hned topi,mala sa ale tesila ked zbadala sniezik

musska
autor
3. nov 2009

🙂 ohaa to je kuasne 🙂 supeer.. sa mate aj ja bysom bola radsej doma ako dakde v skole.. 🙂 Ale tak musim sa dockat no 🙂

barborenka
3. nov 2009

neboj dockas sa ale ani toto neni niekedy take dobre ako vyzera,snazim sa s malou robit milion veci len aby sme sa nenudili 😉

musska
autor
3. nov 2009

🙂 hehe oki ja uz idemodpisem ti doma 🙂 tesilo ma 🙂

marse
3. nov 2009

ja som otehotnela v 17, pocas SŠ a bolo to planovane, zmaturovala som, zobrali ma bez prijimaciek na VS, dnes mam uz aj druhu dcerku, o nic som neprisla, vsetko je super.... som spokojna a to je hlavne!!! Mozno to bol risk, ale inak by nebol zisk 😵 😵

musska
autor
3. nov 2009

hehe marse 🙂 super ... aj ja mam ten isty nazor nieje co stratit.. 🙂 Dostanes len jedno velke pozehnanie.. a to dietatko 🙂