Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
7. okt 2009

a este sa cem spytat
ked sa maly narodil mal silnu zltacku..bol lieceny fototerapiou, domov nas pustali az na osmy den ale to sme mali stale zltacku ...mal styri mesiace a este stale ju mal...potom zistili malo zeleza co ma doteraz...a mne sa zda ze maly ma zlte rucicky zase..teda vraveli mi to aj znami...myslite si ze sa moze vratit zltacka????
☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzula25
8. okt 2009

mani gratulujeme k stvornozkovaniu 🙂 to je fuska,ze?? 😝

mani novorodenecka zltacka sa nemoze vratit,pytala som sa na to v porodnici.ale pre istotu chod k doktorke(pre pokoj duse)moze to byt aj klasicka zltacka,co si nemyslim ze by mal.a prejavili by sa to skor na ockach,miesto bielok by mal take zltkaste.

prajeme krasny den,my za chvilku vyrazime do ulic 😎

manika77
8. okt 2009

jaaaj zuzi vsade je 😝
noo ocka nema.skor rucicky iba ...moze to byt z toho ze ich mal opalene a teraz proste mu zostala taka farba? 😕

zuzula25
8. okt 2009

mani to ti teda neviem povedat,ci by to mohol mat z opalenia,kedy mate poradnu,ze by si sa tam opytal??

mirka2706
8. okt 2009

ahojte
manika nemoze to byt z toho zeby paapal vela mrkvy? alebo z nejakych potravin tu na konikovi som nasla temu zlta pokozka skus mrknut tam to baby tiez pise ze nevedia z coho ale ze zltacka to neni no skus a fakt opytaj sa na poradni ved uvidis...
nasa je zas biela ako sneh 😝 asi bude po mne 😅

manika77
8. okt 2009

neviem on zvykne pit aj stavu mrkvovu ale neviem z coho to moze byt 😒

noo poradnu mame az v roku 😒

mirka2706
8. okt 2009

a vas neockuju v 11.mesiaci?
tak skus aspon zavolat doktorke vysvetli o co ide a mozno vam povie aby ste sa prisli ukazat skor...

zuzula25
9. okt 2009

ahojte 🙂

mani to mate akosi neskoro poradnu,do roku by mala byt 10krat,do 8 mesiaca kazdy mesiac a potom po dvoch,tak sme sa to ucili v skole.ale tiez chodimo od 6 mesiaca po dvoch mesiacoch,teraz pojdeme o mesiac na ockovanie.

ideme kuknut do MC 🙂

manika77
9. okt 2009

dobre ranko aku ste mali noc dievcata??? my celkom dobru 😎
mirka ake ockovanie???
ozaj 17teho nepojdete s detmi do polusu???

zuzula25
9. okt 2009

my sme mali no hroznuuu,mne sa zda,ze je to stale horsie ☹ 😝 😝 ,ja neviem co je hodina vkuse spat 🙄

my urco nepojdeme do polusu-to mame trosku daleko 😅 a co je tam??

mani ockovanie na tretiu davku infanrixu hexa a preveneru-to sa tak chodieva po 6 mesiacoch od druhej davky

manika77
9. okt 2009

my prevenar nemame nebol ockovany proti pneumokokom 🤐
bude tam sutaz o najrychlejsie lezuce babatko 😵

zuzula25
12. okt 2009

dobre ranko 🙂

ako ste prezili vikend,pocasie fuuuj,hnus. 😠 😠 😠 uz aby bolo zas leto-no a vtedy budu uz nasi prckopvia behat.

mani a preco ste nedavali prevnar??ste sa rozhodli ockovat az po druhom roku??alebo vobec??preco ste sa tak rozhodli??

manika77
12. okt 2009

zuzi maly je decembrovy a poistovna to nepreplaca...a doki povedala ze to nieje take super jak si kazdy mysli a tak dat tri litre za injekciu jednu sa mi zda dost ked to neni potrebne 😒

zuzula25
12. okt 2009

mani a aka ste postovna??lebo vseobecna to preplaca.my mame apollo,ale nam to doktorka povedala az pri druhej davke,ked ho isli ockovat,ze si to budeme musiet hradit,ale doteraz sme nic neplatili,myslim ze uz tu tretiu si budeme platit.no a bolo mi luto ho uz nedavat ockovat,ked uz bol rozockovany,tak sme s manzelom sa rozhodli,ze radsej zaplatime

manika77
12. okt 2009

no my mame apollo tiez a vidis nam to nepreplatili noo neva kaslem nato 😝

zuzula25
12. okt 2009

ved po druhom roku je to tusim tiez zadarmo,tak potom date.aj tak je lepsie,ked sa ockuje co najneskor.ved tu taka tema je

manika77
12. okt 2009

ja neviem kazdy vravi daco ine...sa spytam doktorky nato a uvidim co povie ona..zatial sme neboli nejake chori klop klop

zuzula25
13. okt 2009

ahojte---ako obliekate drobcov v takomto pocasi??uz davate aj zimnu ciapku??,fusak??

manika77
13. okt 2009

tak moj maly mal dnes vonku deku tu spanielsku co sa da zazipsovat, nanoznik, na sebe mal bodusky, pancusky, teplacky, mikinka na tom male take makke gatusky na tracky a k tomu mal aj bundicku, je to take dekove prijemne, zimne topanocky, a zimnu ciapku sak je strasna kosa..fusak dam ked bude tak okol 2-3 stupnov 😉

zuzula25
14. okt 2009

ahojte.to je zas pocasie 😠 😠 😠

my este nemame zimnu capicu ☹ asi mu dnes dam dne jesenne na seba 😅 a najlepsie na tom je,ze este u nas po obchodoch zimne capice nemaju,musim ist zajtra do trencina.

dnes davali v telerane o tom poluse.tusim manika to tu spominala,ty tam ides??resp.idete??

manika77
14. okt 2009

ahoj tu u nas len v jednom obchode mali ciapky.. 😉 hej hej davali to tam..ideme veru som zvedava jak dopadneme dam urcite vediet 😀

zuzula25
14. okt 2009

mani uzasna fotka,to sa tam muselo buvinkat,ja by som v takom teplucku hned zalomila

zuzula25
14. okt 2009

a drzime paste,aby ste dobre dopadli na sutazeni...a cim ho budes motivovat,lakat??

manika77
14. okt 2009

noo vies co moj maly vzdy zaspi v kociku 😨 asi mu tam je strasne dobre 🙂
noo a motivovat ho budem klucami 😀

zuzula25
15. okt 2009

jasne klucami,to maju radi deti-zakazane veci.

co mate dnes na plane,ked je stale tak skaredo??ako zabate drobcov,ked ste s nimi cely den vonku??

mirka,kde si??mna dzubes a teba niet 😀

manika77
15. okt 2009

noo ja idem dnes kadernicke sa opeknit xiixix tak uvidim co z toho bude 😉 a tato pojde aspon na chvilu von s malym 🙂 a vy cooo?

zuzula25
16. okt 2009

ahojte

my sme boli vcera po nakupoch,kupila som konecne zimnu ciapku a rukavice a v draciku bola dobra cena odrazadla Macka Pooh tak som ho vzala,aspon uz mame jeden darcek.vsetky co som mala vymyslene,sa ma kazdy opytal co ma malemu kupit a dala som svoje tipy a teraz som uz bez napadov 😕

manika77
16. okt 2009

ahoj tak si super nakupila coo?? my sme sa dnes uplne prvykrat postavili uplne sami 😵

kika86
16. okt 2009

Ahojte babulky, mozme sa pridat? 🙂 Laura sa narodila 13.12 😉

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre