Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
21. okt 2009

ninac moj maly pije len dva krat denne mlieko viac nechce...ale medzi tym mu supnem actimel a daky jogurt alebo syrovy rohlik tak mu doplnam to mlieko 😉
noo moj maly je katastrofa co sa tyka spania 😅

ninac
21. okt 2009

preco? nechce spat v noci? Lukasko tie papka jeden jogurt denne. teraz som ho dala spat poobede ale vystraja tam v postielke 😒 😝

manika77
21. okt 2009

noo on zle spava od malicka..este neprespal jednu noc..on vlastne neprespi ani tri hodky v noci 😢
a chodite uz?

ninac
21. okt 2009

tak to sa mas.. 😒 on chce tolko jest v noci alebo sa len tak budi?? my este nechodime, chodi tak okolo stola,muis sa niecoho drzat.

zuzula25
22. okt 2009

dobre ranko.my sme uz davno hore,Matko si zacal posuvat cas vstavania,ale keby si ho posunul dopredu a nie dozadu 🙄 a to sa ma cez vikend menit cas 🙄

ninac ja kojim takze mliecko pije cez den ako si zaziada,ale v takomto veku mu kludne staci pit mliecko len dva razy za den.a v noci to mame podobne ako manika,neprespi vkuse dve hodky,stale je na mne pricucnuty,zaspava len na prsniku,dudku nechce 😒
no nic hadam raz prespi.

mani ako rucicky??este stale su take sfarbene??

manika77
22. okt 2009

niiee ninac on nehcce jest proste sa zobudi a je hore 😠
zuzula tak mate veselo
zuzi rucicky sa nam zacali supat tak buduci tyzden idem k nasej doky..v pondleok idem neurologicke tak asi v utorok tam skocim 🙂

ninac
22. okt 2009

mani- preco idete k neurologicke ak sa smiem spytat? 😕 Marko ma len rucky zlte nic ine?
ja uz nekojim tak preto je Luki zvyknuty tak spat.S kojenymi detmi je to horsie no..ale to je super ze este kojis 🙂 Moj zaspava s dudou 😲 no ale my sme to mali so spanim hrozne tak do 6 mes chcel spat iba v kociku cez den, ale ked zacal spat na brusku tak sa uz nemohol pretocit v kociary pre popruhy,no odtedy spi kraaaasne v postielocke 😉 Co vsetko uz vase deti papinkaju??? neviem ako to je na Sk, tu mi doky vravel ze moze uz skoro vsetko okrem korenin,jahody,orechy,med a take tie alergeny... no ja mu mozem varit,on chce vacsinou len tie kupene konzervy z obchodu ☹

manika77
22. okt 2009

ninac maly chodi k neurologicke lebo je hyperaktivny 😒 on preto tak zle spi 😠 tiez ho uz nekojim od 3,5 mesiaca..
hej zlte...mne sa teda nezdalo ze su zlte a dnes mi zas jedna kocka povedala ze je zlty 😠
noo marko papa masko kuracie, polievocky zeleninove, zltko mu dam obcas raz za tyzden do polievocky, papa rozok, keksiky tie decke, vyzivy, zeleninku, on zje vsetko co mu dam..take tie detske recepty s kuracinkou ale minule so mmu dala svieckovu ale taku kuraciu som mu robila a dala som tam aj smotanu a urobil ze mnaam 😝
ja mu solit nebudem ani po roku ani sladit kym to nebude vyzadovat..a pijeme len vodicku on by ani nemal caj

ninac
23. okt 2009

Ahoj,ja som Lukimu este vajicko nedavala ale skusim zltok do polievky ako hovoris,tiez papame keksiky detske,zeleniku ,ovocie, chlebik mu musim trhat na drobne kusky, par krat odhryzol velky kus a zacal sa dusit,ja som taka paranoidna z toho 😒 bojim sa mu dat nieco vacsie.. 😕 ani ja nesolim ani nesladim, tiez este papa detske kasicky hlavne na ranajky.
Vsimla som si na jednej fotke ze Marko je v kociku v takej deke so zipsom?co to je za deka a kde sa da kupit??super to vyzera. to by sa nam zyslo,lebo vzdy odkopuje deku z kocika von 😠

zuzula25
23. okt 2009

ahojte,tiez papame asi rovnako ako vy.zltok davam raz do tyzdna,ale davam aj detsku sunku,syr-lucina,tvrdy syr s nizkym obsahom soli a jogurty.
tu deku som videla tera v quelle

manika77
23. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3879519
baby tu su tie deky je to na nezaplatenie..je v tom zababuseny a nic mu netrci chrbatik...nemusim mat tisic diek so sebou odporucam 😉
ninac zltok je nahrada masa pre deti..mali by mat sest krat do tyzdna maso a raz zltok ale tak striktne to nedodrziavam 😝 zuzi sunku sme este nedavali..ale jogurty ano ...a este pijeme aj actimel som zabudla ...
zajtra ideme na 50tku tak na nas myslite nech maly poslucha 😔

sunny1112
26. okt 2009

ahojky baby, hrooozne dlho som tu nebola, nejak nebol cas...
vidim, ze sa to tu postupne rozrasta, aj ked veeeelmi pomalicky 🙂 asi sa v decembri ziadne ine babatka nerodili 😀 😀
ako sa mavate?
my zatial nechodime sami, len za ruky, resp. za ruku, v kociku uz protestuje, nechce tam sediet, tak si dobre nicim chrbat, lebo bud som zohnuta a chodim s nim, alebo ho nosim na rukach...a to uz pri jeho vahe nie je sranda...🙂
neviem si ani predstavit, ked bude este vacsia zima vonku ako to bude...vytahovat ho stale z fusaku...ach jo..
ale musim povedat, ze ked som tu bola naposledy, tak som sa stazovala na spanok a klop klop klop polepsilo saaaaa 😀

ninac
26. okt 2009

mani - diky za ten link 😉
no asi decembrovych deticiek je malo 😕 🙂
sunny- presne nasim detom to tak vyslo ze akurat sa rozchodia v tej navacsej zime 😅 ked budu nababuseny,a budu chciet stale chodit 😝

sunny1112
26. okt 2009

ninac, kde presne byvas? ake zimy tam mavate? fakt som zvedava na tuto zimu, minuly rok to bolo otrasne, tak strasne dlho bola kosaaaa 🙂

ninac
27. okt 2009

my sme teraz v new jersey,tu nebola velka zima minuli rok ale teraz to vyzera na riadnu zimu,uz teraz je kosa 😕 a to je len oktober...

manika77
27. okt 2009

bry vecer...s malym beham po lekartoch 😢 som na nervy z toho ☹

mirka2706
27. okt 2009

Ahojte som sa dlhsie neukazala lebo z Viktorky rastie mala potvorka nestiham ju chytat pri jej padoch ... Dnes sme jej kupili detsky kociarik mal byt na narodeniny ale sme neodolali s manzelom a ona sa ho chytila a chodila po byte a zrazu pustila koc a sla sama skoro som odpadla ako krasne si drzala rovnovahu 😵
Manika co je malemu? 😒
Inak vitam nove clenky a pekny vecer prajem

manika77
28. okt 2009

ahojte tak nastastie mame vsetko ok krvne testy zajtra ideme k ortopedovi este lebo mame deformovany hrudnik tak som zvedava co povie 😔

mirka2706
30. okt 2009

zienky kde ste? ci tato tema uz zapadla prachom? 😝

sunny1112
30. okt 2009

ahoj Mirka, no snad to tu nezapadne prachom... 🙂
my sme chori, aj maly, aj ja. Ja mam anginu, takze beriem aj antibiotika...za dva tyzdne som uz druhykrat chora... ☹
a neviem ci drobcovi nejdu zubky, stale si nieco pcha do ust a dnes ked som ho krmila, tak som sa dotkla lyzickou dasna a taky krik spustil... kolko maju vasi drobci uz zubkov?

manika77
30. okt 2009

sunny skore uzdravenie teda 🙂
my mame dva spodne zubky a jeden horny ale je to ocny a tlaci sa druhy ocny ale stredne este nemame bude upir 😀

mirka2706
31. okt 2009

ahojte 😉
Akurat som dala Viktorku spinkat, tak pockame kym sa zobudi a ideme k svokre a na hroby .... To dieta mi dava neskutocne zabrat len davam pozor aby nespadla ... Clovek nema cas ani zuby umyt... Uz nech vie sama a poriadne chodit lebo toto obdobie je hroza a des 😝
Sunny my mame styri zubky a dalsie nejak nevidno 😝
pekny vikend vam prajem nech deticky pocuvaju

zuzula25
31. okt 2009

ahojte.
my mame 6 zubkov,a pravdepodobne nam idu stolicky-
mani ocne zubky asi este nie...tie idu posledne,asi mate horne dvojky rezaky a dve horne jednotky vam chybaju,ocne su az tretie v poradi.ale zas su vynimky,takze mozno uz mate ocne.

mirka ako ste dopadli u zubara??

sunny skore uzdravenie prajeme 😉

manika77
31. okt 2009

zuzi su to ocne aj doki som sa pytala nato...je to zvlastne ..a kamoskin maly ma zase horne dva a spodny ziadny 😀

rubinz
2. nov 2009

Ahojte. Asi pred rokom som sa zaregistrovala a ešte som nemala čas sa k vám pripísať. Som z N. Zámkov a mám 11 mesačnú Nellku. Narodila sa 5. dec. Potom si Vás trošku prečítam nazad. Som trošku menej technický typ, ale dúfam, že koňa zvládnem. Zatial pa

sunny1112
2. nov 2009

ahojte, tak mna totalne vcera znicila ta angina, odkvecla som do postele a ani som sa nedokazala pohnut...uplne zle mi bolo...asi sa ten nedostatok spanku za tie mesiace nahromadil a jednoducho som musela vypnut...takze chudak manzelik zaskakoval 🙂 ale zvladol vsetko uplne super, maly dokonca uplne super aj spinkal v noci, ani neviem, kedy naposledy bola taka perfektna noc 😀 😀 asi sa bude musiet castejsie starat sam o maleho...ma to na neho velmi dobry vplyv 😀 😀
my mame dokopy sedem zubkov, hore styri a dole tri...a dnes maly konecne urobil prvy krok bez drzania za ruky, sice malicky, ale predsa.. 🙂

a inac ahoj rubinz, tak tu mame dalsie dievcatko Nellku, ak sa nemylim, tak ste tu len dve s babami 😀

manika77
3. nov 2009

bre ranko sunny tak vy ste normalne selmy zubate 😀
my sme zatial zdravi tak aj vam skore uzdravenie 😉
rubinz ahooooooj 😉

rubinz
3. nov 2009

Ahojte. Chcela by som sa vás opýtať. Moja malá strašne zle spinká. V noci sme aj 10 krát hore. Zobudí sa s plačom a vstane v postielke a plače. Toto sa stále opakuje, celú noc. Keď ju utíšim tak sa ešte prehadzuje v postieľke. Keď bola menšia spala lebšie. Mám pocit, že sa to stále zhoršuje. Fakt už neviem čo? Tato sa nám už presťahoval do detskej. Ako ste na tom?

manika77
3. nov 2009

rubinz vitaj v klube...moj marko ták zle spi od malicka...teda zo zaciatku bol hore 🙂 jednu jedinu noc mi prespal od kedy sa narodil 😉

rubinz
4. nov 2009

Ahojte babenky. Tak už som si Vás naštudovala, veď nás tu nieje veľa. Malá spinká, tak mám trošku času. Moja už chodí, aj keď trošku nestabilne. Máme len jeden zúbok, a teraz trošku soplíkuje. Ináč je ako čert, potrebuje 24 hodinovú pozornosť. Či spí alebo je hore. A niečo o mne. Mám 29 rokov, som slobodná ale žijeme s priateľom. V skratke o nás toľko. Ináč neviem dať do textu usmievačika, keď naň kliknem. Neviete prečo?

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre