Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

mirka2706
5. nov 2009

ahojte len vas chcem pozdravit zajtra ak bude cas napisem viac lebo uz nevidim na oci 😝
sladke sny a nech deticky spinkaju...

mirka2706
8. nov 2009

Paradicka moje dieta sa ma fajn ... A vase ako? nic nove? jak zijete? to uz kazdy dal zbohom tejto teme? 😝
Nasa slecna si uz veselo chodi po izbach sem tam spadne na dupu ale ide dalej ...
Konecne mi prisli v piatok saty co som jej objednavala na prvy rocik tak som happy.
Vcera sme boli na nakupoch v polsku (mliecko, pampersky, kasicky a atd.) Babka kupila malej trojkolku na narodeniny takze darceky sa uz pomaly ale isto kopia a druha babka kupila odrazadlo len kde to budeme skladovat niekto by nam mohol aj jednu izbu na hracky prenajat 😀
No tak to je asi tak vsetko sme zdravucky idu nam zubky no uz ich mame 5 a idu nam dalsie tak sa trosku trapime...
ale hlavne ze sme zdravucky....
Zuzi u zubara mala nechcela otvorit pusinku potom sa podarilo zubarke ako tak skontrolovat chrup a vraj nema ziadne anomalie na podnebi ci ako sa to vola a to bolo asi tak vsetko najblizsia prehliadka opat o rok vraj je dobre ak sa na to dohliada od takeho utleho veku a ze jej mam uz umyvat zubky s cistou vodickou aby si zvykala a neusadzal sa jej na nich povlak lebo mliecne zubky su vraj velmi dolezite pre dospely chrup... tak to je vsetko idem ja na telku a zeny spomente si na tuto temu pleas 😉

rubinz
9. nov 2009

Ahojte. Aj ja som objednaná k zubárke v piatok a beriem aj malú. Len neviem, či jej dovolí pozrieť pusu, lebo ani mne nechce. Aj my sme zdravučký, ale toto počasie je len na chorobu dobré. Darčeky sa už kopia aj nám aj narodeninové aj vianočné. Práve čakám neter, príde slúžiť, sestra potrebuje niečo vybaviť. Aspoň sa s mojou zahrajú. Zatial pa. 🙂

mirka2706
9. nov 2009

Pekny dnik sa praje zienky 🙂
Rubinz ahoj aspon niekto kto mysli na tuto temu...
Viktorka akurat spinka a ja nemam co robit obedik mame od vcera , upratane, vyprane no fakt neni co na praci ked mala vstane tak skocime do obchodiku...
Dnes je otrasne pocasie len prsi 😝

evelinba
9. nov 2009

ahojte baby ja tiez patrim medzi vas decembrove aj ja mam jednu babu akurat sa chysta spat a o mesiac bude mat prvy rocik ja sa tesim viac za nu ako ona kedze este nevie co ju caka

manika77
9. nov 2009

cate baby ked pisem jak tatar tak si to nevsimajte lebo marko treskal po klavesnici a daktore pismenka idu tazsie...alebo sa nenapisu vobec 🙂
noo my sme uz obdjenali totru macka pu samozrejme...kupili sme multifunkcnu kocku, a golfac novy...
na vianoce to budu uz len drobnosti vacsinou oblecenie... 😉
u nas dnes neprsi ..akurat periem, navarene mam aj ja odvcera, potom sa pojde von...
k zubarovi mne povedali ze az ked bude komplet chrup tak neviem 😒
evelinba vitame ta 🙂

sunny1112
9. nov 2009

Ahojte baby,
my sme uz konecne zdravi...aj sa to bojim napisat, aby sa nic nevratilo..zajtra ideme na tretiu hexu, dufam, ze nebudeme teplotovat..pri prvom ockovani nemal ani teplotu, proste nic, ale pri druhom mal aj teplotu a bol hrozne uplakany...tak som zvedava ako to dopadne...🙂
vidim, ze nakupy na narodeniny a pomaly aj Vianoce su v plnom prude...my zatial nemame nic kupene, akurat od rodicov dostane Lego duplo a auticko, take odrazacie 🙂
chystate sa piect aj torty na narodeniny, teda take co by mohli aj oslavenci? 😉
evelinba vitaj, vidim, ze uz cakas druhe babo...mas moj velky obdiv...🙂 si z Ba?

mirka2706
9. nov 2009

Dobry vecer 😉
Mala uz konecne spinka odkedy sme kupili novu tv do spalne ma s tym velke problemy vkuse chce len pozerat reklamy z postielky 😝 dufam ze ju to omrzi...
Evelinba vitaj pekne meno dcerky 😉 a pozeram ze cakate dalsiu babu ste planovali tak skoro?prepac za moju zvedavost ale posledny mesiac aj ja tuzim po miminku 😵
Ked budes mat cas tak napis odkial si kolko mas rockov,nieco o malej ci spinka v noci, kolko ma zubkov a tak 🙂
no idem ja pozerat panelak majte sa baby

manika77
9. nov 2009

jeeej to som si ani nevsimla ze evelinba je tehu gratulujem 🙂

a k torte my sme objednali takuto

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mirka2706
9. nov 2009

manika krasna torta nam tortu objednala svokra ale ja som jej dala presnu podobu a druhu nam zaobstara krstny malej taze budeme mat sladke az za usami 😀
no nic idem spat majte sa a piste 😉

rubinz
10. nov 2009

Ahojta. Strašné počko tu máme. Od rána nám prší. No fuj. Dnes som sa bola zaočkovať proti chripke. Ani neviem, či je to dobré alebo zle. Ale pre istotu. Už máme dva zuby 😅 😅 😅. Teším sa. Evelinba gratulujem a držím palce. Asi si idem ľahnúť k malej. Zatial pate. 😔

mirka2706
10. nov 2009

Rubinz odkial si? nejak som nepostrehla
Aj u nas hrozne to pocasie keby radsej snezilo... Mala spi a ja sa idem dat dokopy ked vsatne pojdeme trosku vonku.. Inak nejak mi blbne konik tak budem pisat az ked mi pojde ako ma zatial sa majte 😎

rubinz
10. nov 2009

Mirka: bývam v Nových Zámkoch. U nás prší, takže my ostávame doma. Idem upiecť koláč, mňa ja to fakt potrabujem na moje šunky 🙂 .

zuzula25
10. nov 2009

ahojte.
u nas tiez od rana prsi-tfuuj.boli sme dnes na poradni,mali aj Matka ockovat,ale povedala som,ze radsej to odlozime kvoli tomu ze som ja a MM chori.tak povedala,aby sme potom prisli,ked budeme zdravi.

vitam nove decembovcatka 😉 takto pred rokom sme boli plni ocakavania a teraz uz mame skoro rok za sebou 🙂

mani torticka uzsana,nam babka pecie Mcceena auto-neviem ako sa to pise,pohladam link a dam ho sem.
kedze to bude domaca torticka maslova-Matko ju dostane uz ochutnat.

evelinba aj my sa pripajame ku gratulacii tehu 🙂

zuzula25
10. nov 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45060
toto by mal byt ten spravny link 😉

manika77
11. nov 2009

zuzi pekna torta 😉
jaj tak mi chodime spavat o pol dvanastej dvanastej slak ma trafi z neho..a aby ste si nemyleli ze potom spime do rana..hovby potom sme hore aj pat krat ☹ uz som zufala z enho

rubinz
11. nov 2009

ahojte. Manika viem čo prežívaš, mám to doma len v ženskom rode. A k tomu sa ešte v noci zobudí na dve hodky a lozí po mne. Fakt som vyspatá. A to sa môj chlap čuduje, že denne pijem 6 káv.

sunny1112
11. nov 2009

AHojte baby, tak my sme boli vcera na ockovani, vecer sme mali uz trosku teplotu, aj ked som mu nemerala, tak som citila, ze je horucejsi ako inokedy..o osmej zaspal a o desiatej sa zobudil s tym, ze uz spat nepotrebuje dalej...tak sme do dvanastej zurovali 🙂 dnes je uz lepsie, ale vidim na nom, ze to nie je moje "stare" dieta 🙂
tak snad uz zajtra budeme OK

rubinz, 6 kav pijes? fiiiha, ja len dve, ale bez nich by som asi neexistovala 😀 ked si nahodou nestihenm dat rano, ako napriklad dnes, tak ma hned hlava boli...

manika, to spanie sa stale nezlepsuje?
zuzka, krasna torta...🙂))

baby, co varite krpcom? ja som uz niekedy zufala, stale dookola to iste...🙂

rubinz
13. nov 2009

ahojte. Bábo čičká, tak mám trochu času. Dnes je super počasie, tak keď sa malá zobudí ide sa von.
Zuzi mňam torta. Ja ani neviem akú bude mať malá tortu na narodky. Tak zatial pate. 😉

zuzula25
17. nov 2009

ahooojte.co decembrovcatka sa pripravuju na oslavu prvych narodenin,ked nie je cas na konika?? 😀

rubinz
17. nov 2009

Ahojte. To fakt nás tu čoskoro uzamknú. Dnes mám pocit, ako v nedeľu. Nie? Aj chlap je doma. U nás bolo dnes super počasie. Tak dám sprchu a idem kukať panelák. Pate.

mirka2706
19. nov 2009

Dobry den 😀
Nam nejak strajkoval modry konik mi nechcelo zobrat heslo k nicku ci co.... ale pozeram ze som vela nezmeskala kedze nifto nikde 😝
My ideme dnes na ockovanie tak som zvedava co to bude az to bude kedze viktorka je velmi citlive "ziena":D
Inak aj vy mate take nervy pri prebalovani svojich ratolesti? ved to este ju len polozim a uz je prec clovek sa normalne spoti kym ju prebali uz aj par na zadok dostala a sa mi vysmiala 😀
Inak my uz mame aj termin kedy oslavujeme ze 19. decembra sice sme narodeny 15.12 ale v utorok je kazdy v praci 😉
A mame konecne aspon nejake vlasky uz vykukujem v obchodoch prve sponky 😅
Majte sa zatim

manika77
19. nov 2009

ahojte..tak u nas sa to s tym spanim furt nenapravilo...
na ockovanie ideme az 21 januara...
a my oslavujeme az 20 decembra kvoli krtnemu inak mame narodky 18teho 🙂
a tie sponky zavidim 😔

mirka2706
19. nov 2009

ahoj manika 🙂
no ockovanie mame uspesne za sebou viktorka mala väcsi strach z doktorky ked ju pozerala no neskutocne plakala potom som ju utisila a zas ju potom pichli tak plackala .. A vazime 9930g super vaha 😀 teplotky zatial nemame a uz spinka tak hadam ani nebudu
Mani a to ake ockovanie mate v januari? My mame prist vo februari ockovat ale netusim co?Takze oslavujete v nedelu my v sobotu ...Budeme na vas mysliet uz sa tesim na ttu hŕbu riadu a upratovania 😝
Idem ja do vane majte sa zienky 😵

manika77
20. nov 2009

mirka my mame v januari to ockovanie co ste vy mali teraz, lebo nas ockovali v sietich mesiacoch lebo maly bol chory a tym padom to mame o dva mesiace cele posunute

zuzula25
21. nov 2009

ahojte
my oslavujeme dnes,sice je to len taka predoslava,lebo bracho odlieta 1.decembra na misiu do afganistanu,tak preto.mamina upiekla tortu,venceky.mnamky.ale oficialnu oslavu mame az 12-to ma Matko pesne rok.

nas mali ockovat pred dvoma tyzdnami,ale presunula som to-ja a MM sme boli chori,takze idenme na buduci tyzden na ockovanie-bojim,Matko to strasne zle znasal ☹

rubinz
21. nov 2009

Ahojte. Aj mi ešte strašne zle spinkáme. Ale hádam z toho vyrastieme. Na očkovanie mi ideme v utorok. Dúfam, že to zvládneme v pohode. 🙂 A teraz idem upratovať. pa

mirka2706
21. nov 2009

Caute caute
My sme sa prave rozhodli ze ideme dnes nakupovat vianocne darceky tak mala uz papa a vyrazame 😀 Chcem to uz mat z krku lebo potom budu velke navaly v obchodocch 😝
Tak my sme ockovanie zvladli fajn malu ani nozicka nebolela vkuse chcela vecer skakat a ani teplotky sme nemali tak som stastna 🙂
Zuzi tak prijemnu predoslavu 😉
Rubinz neboj nic do 18 sa isto nauci spinkat sice v 18 uz ani po nociach doma nebude ale vyrast urcite vyrastu z tej nespavosti😎
Inak pozeram ze Zuzkin Matko sa narodil 12-steho, moja Viktorka 15-steho, Manikin Marko 18-steho kazde tri dni sa tu minuly rok rodili decembrovciatka 😵 Takze najstarsia z nas pisajucih je tu Rubinzina mala Nellka tusim 5. decembra oslavuje
Rubinz pridaj foto nech mozme obdivovat tvoju fesandu

manika77
23. nov 2009

ahote tak u nas nic nove, spanok stale sa nespi 😀 dnes je cele pobedie s tatom tak mam pokoj 😉

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre