• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovky 2008 SK

26. októbra 2012 
noo tie kolieska natom kociku su neni take tenucke su super hrubee :wink:
noo ja som rodila normalne..rano som prisla do nemocky s tym ze uvidime ..doki ma pozrel povedal ze maly je uz nizko tak mu pomozeme :slight_smile: tak mi daco prepichol blanku ci co :sweat_smile: zacala som krvacat ..a cakal to bolo sedem..bolo desat a mne neodtiekla ani voda ani kontrakcie neprisli :unamused: tak mi prepichol vodu a potom zacali uz paradne kontrakcie...bolest jak svina apotom kazde tri minuty a sup na stol zacali sme rodit..doki povedal ze maly je vlasaty a mne odisli kontrakcie dacoho som sa zlakla :frowning2: ale neviem sama coho..ryhclo infuzka a sli sme dalej tri krat som potlacila a marunko vykukol :slight_smile: o 14:55 a potrhal ma kde sa dalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: to sitie ma bolelo najviac :angry:
30. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa zmensuju fotky? :slight_smile: to len tak odveci....aby som mohla nejake pridat :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru to sitie teda poriadne bolelo,niekto hovori,ze si to uz ani neuvedomuje,ale bolelo to ako
slak.

tiez m i nieco pichali na zastavovanie krvacania,aj priamo do maternice a aj do zily,ale moc to nepomahalo.

babule co robite ak nie ste na materskej??myslim zamestnanie :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny das na tej fotke upravit a potom zmenit velkost-aspon mne to tak funguje
30. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula ja som bola administrativna pracovnicka :slight_smile: ale s tym uz nemozem ratat tak neviem co bude potom :frowning2:
ale prave dnes mi bracho vravel ze on by mi vedel daco potom vybavit tak dufam ze to potom bude ok :slight_smile:
noo ja tie fotky fotim hned do telefonu a mam kabel a potom sa mi to sem da dat inak ti neviem poradit :grinning:
30. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked je to nafotene z telefonu,tak to netreba potom zmensovat,ale z fotaku ano
30. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som asi debil, nejak mi to nejde..:slight_smile:
30. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suny z toho si nic nerob ani ja by som to nevedela :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to musel zo zaciatku upravovat manzel,ja som to nevedela,nie som pocitacovy typ
idem vyskusat :slight_smile:
tak nakoniec predsa len musim pockat na muza :slight_smile: len je chory, ma teplotu, takze uz spi...
30. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo snad zajtra :wink:
30. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duuuufam :slight_smile:
30. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ale sa to tu rozbehlo :confused: :wink:
My mame kocik od BabySmile V-max a som celkom spokojna len ta sportova cast mohla byt aj krajsia .... :grinning:
Co sa tyka mojho porodu tak sestricka tvrdi ze na prvorodicku som mala megarychly prorod. Doma o pol siestej mi odtiekla plodova voda a pol siedmej som uz cakala na prijme v porodnici kde ma prezreli a oznamili ze plodova voda mi moze odtekat este 24hodin a na porod to este zdaleka nevyzera... tak ma dali na monitor pozorovali dve hodiny kontrakcie zacali az kolo deviatej uplne slabucke tak mi pichli inekciu na spanie s tym ze do rana to enbude o pol jedenastej ma dali na izbu a o jedenastej ma tahali z wc z odpadnutou hlienovou zatkou vzali ma naizbu kde mi sestricka popocuvala ozvy potom som mala cakat na vozik ktory nedosiel tak som musela ist sama na porodnu salu :grinning: no a o 1.12 uz bola mala von no ta ulava super vec len to zasivanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj mna po porode cistili aj mi museli davat transfuziu lebo som vraj stratila vela krvi ale inak v pohode :wink:
a moje zamestnanie pred porodom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zmaturovala som v maji a porodila v decembri taze praca nane :sweat_smile: inak ja som tu asi najmladsia mam 20rockov :grinning:
31. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tak to si mladulinka maminka.a kde si maturovala??

ten december bol akysi zakliaty na porody,skoro kazdu cistili,to krv tiekla prudom,ale zas bol najkraji pre mna v zivote a urcite aj pre vas
31. aug 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ty mas 25? ja som mala tiez iba 22 ked som rodila :wink:
31. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som tu nejaka stara paka :grinning: uz mam pomaly 26,uz mi zachvilku budu odbijat posledne hodiny 25ky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som maturovala na strednej pedagogickej skole odbor animator v Levoči :grinning: to mesto vam asi vela nehovori ze? :grinning: :grinning: :grinning:
inak Viktorka sa konecne dokaze sama postavit vkuse sa o mna dviha a aku radost ma ked sa jjeej to podari no zlatunka je :slight_smile:
31. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo my mame za sebou hrrroznu noc :confounded: ..vobec nespal neviem co mu bolo :angry: inak dievcatka su tusim sikovnejsie :wink:
1. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooojte :wink:
nasa sa dnes tiez celu noc budila vzdy sa niekde v postielke buchla alebo sa pretocila na brusko a kedze naspät sa uz pretocit nevie tak zacala hucat svojou recou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no neviem ci sikovnejsie asi kazde dieta vie nieco skor a nieco neskor ona sa napriklad dodnes nepretoci spät z bruska na chrbatik :sweat_smile:
1. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka presne viem ako asi vyzera Viktorka,ked sa postavi aka je stastna.my to uz mame doma asi 3 tyzdne,vsade sa stavia a potom ten stastny vyraz na tvari,ze to dokazal a hned vidi lepsie. :slight_smile: asi pred dvoma dnami sa naucil uz aj sadat zo stoja alebo si len kvokne a zas sa postavi a stale dookola trenuje.ale niekedy by som bola rada,keby sa vsade nezdvihal,napr o vysavac-on si mysli,ze ho udrzi,alebo nad otvorenym suflikom.

tak za vcera mame dve modriny na tvaricke-jednu na cele,ked sa tatino sprchoval,tak mu vybuchaval na dvere a zrazu padol o dvere,a jednu na koreni nosa,ked sa zdvihal pri stole a smyklo sa-tak vtedy bol paradny plac.

maminy co obuvate drobcom von do kocarika,ked uz je takto chladno???Matko chodil doteraz len v ponozkach,ale uz je mu zima,vcera som mu dala aj capacky,ale rozmyslam ze uz pojdeme kupit nejake topanocky.uz ste kupovali a ak ano kde???a bundicku??lebo na vikend hlasia len 21 stupnov,ja som kupila malemu tu na MK bundicku,hadam dovtedy pride.ako ich teraz obliekate??davater aj deku do kocika??
1. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo marko stoji len ked ho ja drzim on sa vobec nechce sam postavit, kazdy mi vravi ze to je tym ze je taky dlhan :grinning:
noo ja davam malemu botasky uz take s klenbou krasne nike som mu kupila :wink: a davam mu teplaciky alebo rifle a ked nedam body tak mu dam tricko pobede s kratkym rukavom a pod to davam uz aj tielko to body tielko lebo predsa uz nieje take horko..noo a mikinku pre istotu mam vzdy..deku zatial nedavame do kocika mylslim ze este neni taka zimusa :wink: ..noo ale ked bude taka kosa ako pises cez viikend tak mu dam asi aj deku pod ritulku :slight_smile:
1. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manika a kolkatky si kupovala tie nike???ake cislo?
1. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja len tak narychlo my mame topanocky od znacky RAK a som spokojna su dobre kotnikove na prve krociky :wink: zuzzi ak chces pozri http://www.rak-obuv.sk/products.php tam je aj velkostna tabulka staci malemu odmerat nozicku a tam je aku velkost potrebuje lebo ty pomerias metricky a v obchodoch predavaju väcsinou pod francuzskym cislovanim my mame 17
1. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie rak vyzeraju dobre.si ich objednavala na ich stranke??
1. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som ich kupovala u nas v obuvi ale ked budem najblizsie kupovat tak pojdem do predajne vyskusat velkost a objednam z ich stranky lebo to vyjde lacnejsie :slight_smile:
1. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som predala kocik :wink: sa tesimm lebo mi tu uz aspon nezavadzia :slight_smile:
1. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo decembrovky 2008 piseme :grinning:
mne manzelik zobral dceru na prechadzku tak som si upratala a teraz trosku oddychujem :dizzy_face:
2. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj mirka ako ti je dobre..mne nema kto malehovobec zobrat ani na pat minut :angry:
2. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz tiez sama manzel isiel do prace tak zas len ja a viktorka ked sa vyspinka pojdeme do obchodikov aspon nam cas zbehne :wink:
2. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok