Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
2. sep 2009

no aj marko teraz haja som zvedava dokedy 😒 noo a potom aj my pojdeme dakam von 🙂

zuzula25
2. sep 2009

ahojte my sme sa akurat vratili z prechadzky,boli sme omrknut nove detske ihrisko,co sa dnes otvaralo.tak som maleho chvilku pohupala 😎

ono to velmi pomoze,ked ma niekto zobrat maleho von.ja nastastie byvam blizko rodicov a chodia mi maleho casto vozievat.dedo vacsinou kazdy vikend v sobotu a nedelu je jeho den s malym.pride pre neho doobeda na 3 hodiny a potom este poobede.ja vtedy si poupratujem,navarim.

manika77
2. sep 2009

jooj zuzi tak to ti zavidim v dobrom samozrejme 🙂

zuzula25
2. sep 2009

ano je to velmi dobre,ked ma kto pomoct,ja si to velmi cenim.Matko je ich prve vnuca,mozno je to tym 😕

manika77
2. sep 2009

noo aj marko je prve vnuca 😕

zuzula25
2. sep 2009

tak ja teda neviem.oni uz davno nam hovorili,ze kedy bude vnucatko a najlepsie je,ze brachovi to nehovorili a pri tom je starsi 😀
mama chodi s nami aj pravidelne na plavanie,aby mi pomohla s malym dokedy sa prezleciem a tak,aby neplakal.ale kolkokrat mi to lezie na nervy,ze on nemoze plakat a tak,hned na ruky a podobne.

idem si dopit vinko,sme si naliali s manzelom a pojdem buvat,maly uz spi,ale v nasej posteli 😒

mirka2706
2. sep 2009

dobry vecer
tato tema sa kludne moze volat prve vnuca nasich rodicov lebo aj viktorka je prve vnuca haha
joooooj baby ja pozeram modre z neba a bucim jak krava ... najprv ma rozplakal ten krasnucky chlapcek ved to je hotovy anjelik a teraz to dievca aky vedia byt ludia hnusny a to len koli tomu ze nema ruku 😠 juj pride manzel z roboty a zas nebude haapat co revem ale ma to dojalo... hnusny skaredy svet
dobru noc vam prajem nasa mala uz spi od siedmej nejak nevladala uz byt hore 😀

manika77
2. sep 2009

noo nasi tiez v pohode len oni byvaju v inom meste a chodia do prace tak neni tolko casu vacsinou ideme my tam ..svokra je tuto na dochodku a nicta 😖 idem aj ja do hajan papapa

manika77
4. sep 2009

noo dobre ranko 🙂 boze to je zase pocasie a ja musim este s malymna vyter urcite dobre zmokneme...nemocku mame dost daleko 😒

zuzula25
4. sep 2009

ahojte tak to je teda dnes "krasne" pocasie 😠 u nas momentalne neprsi,obcas zaprsi,ale len slabulinko,take mini prerhanky.ale ranajsiu prechadzku nam nastastie neprsalo.boli sme aj u doktorky.Matko ma nejake sopliky,kasel.ale ze to ma len od zubkov.tak nastastie.ale ten soplik u takychto malickych babatiek je strasny,ked sa nemozu same vysmrkat.odsavame.no a to je velky boj s nim,ale nastastie este neprisiel,ze odsavanie suvisi s vysavacom.lebo on ma rad,ked spolu vysavame.

co ste varili detickam na obed??ja zeleninku-mrkva,kalerab,brokolica a masko.vcera mal cuketu,zemiak a zltok.

manika77
4. sep 2009

noo tu prsi ako udrete 😠 uz mi z toho sibe..na pol ceste sme sa od doktorky otocili kedze marko strhaval plastenku z kocika 😀 a strasne sa jedoval, nevadi pojdeme v pondelok 😒
noo marko dneska papal zeleninovu polievocku na obed 😉

manika77
4. sep 2009

som popridavala dake fotky do albumu kuk 🙂

zuzula25
4. sep 2009

manika krasne fotecky,aky chlapina z neho 🙂 vyzera starsie.no a aky nakupca z neho,my sme tiez teraz skusili prvykrat Matka dat do vozika,a celkom sa mu pacilo,no ale musiel mat aj roztek v ruke a samozrejme sme nemohli nakupovat dlho.to je po tatinovi-obchody nemusi 🙂

dnes je maly protivka,neviem ci zubky alebo nieco ine.je taky umojkany.doktorka povedala,ze aj ked je spln moze byt taky.tak nam poradila,aby sme mu dali Fenistil kvapky,dostal ich a teraz konecne zabuvkal 😝 chudatenko moje

manika77
4. sep 2009

noo tak on odmalinkata vyzeral starsie.noo ma byt pokom dlhy po tatovi xixi..ale ani nas maly nemusi nakupy...neboli sme ani my dlho 😒
noo a kolko si mu davala tych kvapiek??

zuzula25
5. sep 2009

ahojte.dedo mi zobral maleho von,fuuj aka je zima vonku.aj deku som malemu dala,ale asi ju nebude mat dlho na sebe,on vsetko zhadzuje,odokryva sa ☹

dala som mu 7 kvapiek Fenistilu,ale nieco aj vyplul,ale na neho to nejako nezabera.uz sme mu ich skusali davat dva dni pred ockovanim(on strasne zle znasa ockovanie,ani neteplotuje,ale je strasne mrzuty,vkuse place,tak sa dava Fenistil na potlacenie reakcie na ockovanie)no ale nic mu nepomohlo.a este kazdy hovoril,ze ako vam bude spat po tych kvapkach az som sa bala a on nic

manika77
5. sep 2009

inak ja som malemu davala tie fensitil 15 kvapiek a vobec to nezabralo 😒 ale nam nezabera ani panadol ani nurofen sirupcek...dnes mal aj marko pod zadkom deku a aj bol prikrity sak mal ruciicky ako lad 😒 ale zajtra poviem svokre nech mi usije nejaku podlozku do kocika 😉 mam sice tu deku co sa da zapat a je aj pod nim a ma to aj otvory na pasy ale myslim ze podlozka bude lepsia

zuzula25
6. sep 2009

ked oni tie rucicky maju studene-teda aspon moj,ked si ich stale dava do pusinky.takze je naobliekany a ruky ma vzdy studene,uz sa smejeme,ze mu asi zacneme davat uz rukavice.

teraz isiel maly von s dedom,mangel vari a ja mam veget 😎

manika77
6. sep 2009

zuzi maly moj mal aj nostek studeny...tak dnes som ho nechala u svokry ze mu vytriedim skrinu a tak..a ona mi hned voalaa ze maly strasne vresti ze mam dojst 😒 dosla som tam maly total uplakany 😖 chuda moje male uz ho nikomu nedam 😒

zuzula25
7. sep 2009

no teraz su v takom obdobi maminkovskom,ja to poznam,ale nastastie moji rodicia s nim byvaju kazdy den,tak je na nich zvyknuty a u nich neplace,u svokrovcov je to horsie-vyskiera sa tam pokial nas vidi.a tak isto u kazdeho.ale ked sa vozi vonku v kociku,tam uz nemusime byt,to je jedno kto ho vozi,hlavne ze to frci a pohybuje sa

manika77
7. sep 2009

markovi jemu vadi este aj ked ja netlacim kocik 😅

zuzula25
7. sep 2009

mani tak to mate teda maminkovske obdobie silne,ale ono to prejde a potom nam bude luto,ze uz je po nom

manika77
7. sep 2009

zuzi uz by mohlo..takto nemozem ist nikam..mala by som ist k lekarovi ale nemozem nemam ho kam dat 😒

zuzula25
7. sep 2009

tak to teda mas fakt tazke.ja ho aspon mozem vzdy dat k nasim.

mne akurat maly zaspal a rozmyslam ci uz mam ist zajtra s nim na plavanie,este ma sopliky aj kasel,ale doktorka povedala,ze to je od zubov,tak neviem

manika77
8. sep 2009

noo ak to je od zubkov tak by si asi mohla ci nie?? lebo mne nasa vravela ze ak ma horucku aj hocco od zubkov nic netreba menit..v tom dni tak neviem 😖 my sme plavanie skusili raz a skoncili sme v nemocnici ☹ ☹ tak skusim o rok zase 🙂

mirka2706
8. sep 2009

Ahojte pozeram ze tuto temu drzia nad vodou len manika a zuzula 😠 no aspon niekto
Hlasime ze mala uz ma 4 zubky a na ceste je piaty ani nestiham ppozerat kedy jej pribudol novy no super to zatial znasa klop klop asi to bude aj tymi homeopatikami na zubky 😉
Ale inak ma mala dost hneva uz nechce sediet v kociku len by vkuse chodila po svojich 😅 uz aby vedela sama ze nepridem o krize 😀

manika77
8. sep 2009

waw styri zuby..my mame stale len dva ostatne sa dakde pozabudli 🙂
noo aj marko nechce sediet v kociku ale on nevie spravit ani krok tak len stoji 😀

zuzula25
8. sep 2009

mani presne aj my mame dva zuby,ktore mu vyliezli presne v 6 mesiacoch a ostatne nic,ale ja som velm i rada ze ich nemame,spodnymi ma aspon tolko nehryzie 🤐

my to mame presne tak isto,ze by najradsej chodil len za ruky,uz 3 dni krokuje krasne

manika a preco ste skoncili v nemocnici??

no veru drzime to len my,sunny sa kdesi pozabudla,alebo ani nema cas sem skocit,ved to pozname pri nasich detoch

manika77
8. sep 2009

zuzi asi sa nalogal vodicky a mal vysoke horucky a hnacky...a nesli mu dole ☹ tak sme si tam polezali a uz bolo dobre 🙂

zuzula25
8. sep 2009

mani a nemal tu rotavirusovu infekciu??

manika77
8. sep 2009

niee nastastie nie robili mu nato vysetrenie aj na salmonelu ale nic sa nepotvrdilo a doteraz neviem z coho to bolo...sme sa boli v utorok kupat a v stredu sme uz boli v nemocnici 😒

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre