Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

zuzula25
9. sep 2009

dobre ranko.vcera mi maly pistal,tak som musela ist za nim buvat a bolo dobre,ked si na mna vylozil nohy a hned spal.

mani a to ste sa boli kde kupat?? 😒

dnes to vyzera byt vonku pekne,super.za chvilku frcime na prechadzku 😎

manika77
9. sep 2009

ahoj zuzi noo my sme sa prave vravtili z prechadzky 🙂 boli sme sa kupat na kupalisku Galandia sa to volaa

zuzula25
9. sep 2009

mani tak ste si teda dnesok uzili.to je tam u vas??to je nejake termalne??aj sa paci Markovi vo vodicke??inac kedy ma Marko meniny??na Mareka??

manika77
9. sep 2009

noo markovi sa tam pacilo len potom sme sli do nemocky tak viac sme tam neboli,..ja som tto tam pobede zle napisala 😅 som to neodelila ako som cela..my sme sa sli kupat lebo som chcela chodit na ten kurz plavania a tak som to sla vyskusat pred tym ci sa mu tam bude pacit,..doma sa mu paci vzdy ale cela som sa uistit..tam sa nalogal trosku vodicky a na druhy den sme museli ist do nemocky straasne hnacky a horucky mal..to bolo asi pred mesiacom..tak my mame zlu skusenost s plavanim 😒 ale inak sa mu tam pacilo 🙂
hej hej oslavujeme na mareka 😀
a vy co ste dnes robili?

zuzula25
11. sep 2009

ahoj mani,ako si to tu flakame...teda resp.ja.
strasne rychlo ten den leti a maly stale vyzaduje viac a viac pozornosti,sice ani nie pozornosti,ale musim mu byt stale v patach,ked sa zdviha vsade a bojim sa aby nepadol,lebo modriny nam akosi pribudaju.a kolkokrat ani neviem kedy a kde sa oderil,len to potom zmodrie.

dnes sme boli v tescu a cestou naspat sme zmokli a maly sa este jedoval,ze ho prikryvam aby nebol mokry,tak mi celu cestu prereval domov-je to asi 10 minutova cesta rychlym krokom.no potom asi od unavy zaspal s prestavkami na dve hodiny.

vcera som mu skusala natriet rohlik lucinou,ale velky neuspech,takze som nepochodila u neho.

vcera sme boli aj po dvoch tyzdnoch na plavani a nastastie v pohode,potapat sa nezabudol,ale uz nie je taky nadseny z tej vodicky,tak som povedala,ze dokoncime kurz a uz nepojdeme na dalsi.uz zacne byvat aj vacsia zima a to obliekanie u neho je stale horsie a horsie-reve ako keby sme ho zabijali pri tom,niekedy zabera ked mu spievam pri tom.

uz si rozmyslala co drobcovi na vianoce???

mirka2706
11. sep 2009

Doobry vecer 😕
ani ja nejako nemam cas sem chodit skor som na facebooku tu väcsinou len pohladam odpovede na moje otazky a venujem sa malej 😉 a to sa jej venujem od rana od pol piatej neviem co sa jej stalo nejako si zvykla skor vstavat ved mi uz tak pekne spinkala do osmej 😠 no co uz narobim.... Konecne sa uz aj nasa slecna pretaca aj z bruska na chrbatik doteraz vedela len naopak a velka zmena u nej ze chcce byt vkuse na brusku uz nechce vobeeeeeec sediet len postavit sa alebo skusat lozit co jej vobbec nejde 😀
s tymi vianocami aj my chceme tipy na darceky ved aj narodeninky aj vianoce v jeden mesiac ...ked si predstavim ze minule vianoce mala len 9 dni a teraz bude mat rok aj 9 dni nechapem kedy to vyrastlo 😵

mirka2706
12. sep 2009

dobre ranko 🙂
Prijemny vikend prajem zienky a hlavne nech deticky posluchaju.. My ideme asi pozriet k svokru to zas bude "zabava" 😝

manika77
12. sep 2009

dobre ranko, tak ja som prave u nasich lebo ideme gratulovat tak tu natrasaju marka tak mam klud 😝 dokedy nepostrehne ze som tam neni 😀 😀 😀
mirka aj nas maly sa v kuse stavia len by stal a stal 😀
noo zuzi k tym vianociam ja som to zadelila aj kazdemu som to tak povedala ze na narodky len hracky 😀 a na vianoce oblecenie 😀 a mam to vybavene...a rozmyslam ze mu kupim trojkolku...uz som mu nakupila plno hraciek taku multifunkcnu velku kocku je tam uplne vsetko cd prehravac klavir, hodinky atd...knizky som mu kupila...a este asi trojkolku a nejke drobnosti...a na vianoce mu kupim oblecenie a hotovo..myslim ze bude mat toho dost... 😉

zuzula25
12. sep 2009

ahojte.tak mate akisi navstevovsky vikend 😎 ale vzdy to dobre padne vypadnut z domu.
na vianoce tiez som povedala kazdemu ze co chce,aj ked tych hraciek uz ma strasne vela.ale povedala som,ze uz auticka take vacsie,lebo obkukal od bratranca ako sa hrava s automa teraz ma vsetko za auto a jazdi s tym po celom byte.este som rozmyslala nad odrazadlom,sankami s operadlom samozrejme uz budeme musiet kupit aj novu autosedacku tak to dostane od nas,

zuzula25
12. sep 2009

prajeme krasny vikend 😎

manika77
13. sep 2009

zuzi vy mate maleho este vo vajicku?? my uz davno nie,,,som kupila taku sedacku co je do 18 kil a tam sa mu paci je v pohode lebo je taka polohovatelna 😉 odrazadlo uz mame taku motorku ale rozmyslala som nad tou trojkolkou 🙂 a aj sanky su neni zly napad 🙂

mirka2706
14. sep 2009

Dobre ranko hlasim prezity vikend u svokry uprimne to sme mohli aj doma zostat aj tak som sa viktorke venovala väcsinou ja ona ako vzdy si nasla nieco dolezitejsie 😝
Aj my sme uz viktorke kupili autosedacku ze od 0- 4 rokov a sme velmi spokojny nasa vo vajicku nechcela uz byt 😅
A vianoce tiez chceme trojkolku pre malu a nejake hracky ... sanky totizto mame 20 rocne ale su ako nove aj s tou opierkou chrbatika.... ale vobec neviem co jej kupit na narodeninky somm rozmyslala nad kociarikom s babikou ale neviem ci to nieje skoro pre rocnu slecnu ale ved pohra sa aj starsia:D uvidime a nejake tie knizky jej kkupim a taaaak ona miluje leporela a ked jej ukazujem a komentujem co ake zvieratko robi 🙂
Inak krasne pondelkove rano 😉

zuzula25
14. sep 2009

mani my sme este vo vajicku a ratam,ze este take dva mesiace ju vyuzijeme.hlavicka mu otial netrci,len nozky trosicku.a a ku znacku ste kupovali??
tu trojkolku myslis,ta co sa da tlacit??tu by som chcela vo februari,ked bude Mateja

mitka to mate asi tu sedacku do 36 kilov,tu by sme chceli aj my,aku mas znacku??a ten kocik si myslim,ze je dobry napad,kamoskina mala ho tiez dostala na prvy rocik a hrala sa snim,alebo je aj taka umela bugyna-ta je lahucka.ale teraz su tie male kociky bombasticke-trojkolky od vymyslu sveta.

mirka2706
14. sep 2009

zuzi my mame znacku Nania a je super lebo sa da polohovat aj tak ako to vajicko ze si moze poceste aj pospat ked dlhsie cestujeme a nemusie spat v sede ale v takom pololahu 😉 ja som s nou velmi spokojna...
Juj inak si ma potesila ze sa s tym kamoskina mala hrala tak mam aspon jeden darcek uz vybraty 😉
Inak vy ste boli so svojimi syncekmi uz u zubarky? My mame ist na tyzden v piatok tak som zvedava co tam takej malinkej robia ved ani pusu neotvori ako ju poznam 😀

zuzula25
14. sep 2009

tiez som uz rozmyslala o tej zubarke,buduci mesiac pojdem na preventivku,tak som sa chcela opytat.ale tiez ako usta otvori to neviem,ved mne neotvori.uz mame 6 zubkov,4 som mu dnes objavila.horne.tak to bola pricina tych poslednych preplakanych noci ☹ hadam to uz bude lepsie.
idem kuknut na tu autosedacku Nania

mirka2706
14. sep 2009

Jeeeeeeeej ste nas predbehli blahozelame k novym zubacikom 😉 My sme kupovali v polsku tu autosedacku a vysla nas podstatne menej sa mi zda...no ale to manzel ma hlavu na sumy 😀 a fakt ked uz ides kupovat tak sa oplati ta do 36 kil ved potom uz bude ked tak len ten podsedak potrebovat 😉

manika77
14. sep 2009

ahojte inak aj ja rozmyslam nad zubarom len neviem kam ho zobrat ☹ ...lebo by sa malo ist ked uz je prvy zubok a my uz mame dva 😀
a gratulujem k zubkom 🙂

zuzula25
14. sep 2009

ale zas zevraj su lepsie a kvalitnejsie tie mensie vahovo autosedacky,cize do 18 kilov a potom druha do 36.ale zas mi moc nejazdime a kto to ma potom vsetko skladovat,ked odkladam veci pre druhe babatko.

ozi uz ste rozmyslali ze ci chcete aj druhe a ak ano,tak kedy??u nas manzel navrhol,ze po 2 rokoch by to bolo ideal,ale ja by som az tak po 5,chcela by som ist do roboty,aby mi z tej materske a rodicovskej nesiblo 😀

mirka potom napis ako ste dopadli u zubara a ako Viktorka otvorila pusinku.

mirka2706
14. sep 2009

Ha ja cchcem tri deticky 😀 A druhe chcem az ked pojde mala do skoly ja viem ze velky vekovy rozdiel medzi detmi tiez nieje fajn ale ked bude viktorka väcsia tak mi aspon trosku pomoze ci len vyhodit plienku za babom a tak 😀 takze druhe taaak o 6 az 7 rokov 😅
a jasne ze potom napisem sme objednane na 25. septembra o 11.30 ja uz tiez som zvedava co a ako 😕

manika77
14. sep 2009

no ja mam do 18 kil a spokojnost da sa to polohovat je to fajn 🙂
mnoo a druhe babo chceme kedy?? no uvidime chystam sa ku gynekologovi lebo ja som mala velke problemy tak sa ho cem spytat ze kedy je najidealnejsi cas v mojom pripade...aby uz nebolo potom neskoro 😒 ale inak by som chcela o take dva rocky-... 🙂
som zvedava mirka ako to dopadne..budem drzat palce 😉

zuzula25
15. sep 2009

ahojte,my sme sa vratili z plavania a mlada mi este dospava,ked sa zobudi tak ho vezme dedo von,to mam zivot 😵

takze vidim,ze surodenci sa planuju.

neviete co je zo sunny,najprv nas tu nalaka a potom to flaka 😝

manika77
16. sep 2009

dobre ranko ...dnesna noc bola celkom dobra 😉 boli sme hore asi len tri krat...a velmi nam pomahaju homeopatika na zuuubky 🙂 a uz dva dni kakame iba do nocnika 😀

zuzula25
16. sep 2009

jeej mani,gratulujeme k nocnikovaniu.to si ho tam skusala davat uz dlhsie???pouzivate BKM??
a ake su to homeopatika,inac aj mne sa zda,ze dneskajsia noc bola v poho,len asi 7krat hore,co je u nas super

manika77
16. sep 2009

zuzi ja som ho davala najprv obleceneho 🙂 🙂 len tak aby si zvykol vobec tam sediet.. 😉 a teraz uz v pohode...noo u nas byvaju tiez take noci ze sedem krat sme bezne hore.,..a tie homeo sa volju chamomilla vulgaris su to take gulocky 🙂

zuzula25
16. sep 2009

a ako si mu davas tie gulicky??popucis??do cajiku??

manika77
16. sep 2009

v lekarni povedala ze do vodicky alebo cajiku rozpustit ale ono sa to nechcelo rozpustit 😠 tak som mu to dala do pusinky a on to pekne spapkal 😉

zuzula25
17. sep 2009

ahojte.
vcera som bola po nakupoch(bez maleho),tak som sem nestihla ani prist,prisla som unavena-clovek uz nie je zvykmuty 😝
kupila som mu topanocky u Bati velkost 19,mensie neboli,trosucku su mu velke,ale to neva.dnes som sa chysatala mu kupit este papucky,ale dazd nas vratil domov,tak zajtra ideme na druhy pokus.

baby aj objednavate veci na mmb alebo na miniakcii??

teraz sme prisli z plavania,maly buvka a pojdeme von pokial neprsi,treba to vyuzit, 🙂

manika77
17. sep 2009

ahoj my sme boli vonku rano teda z cvicenia sme zostali ale prsalo ☹ tu stale prsi tak pobede sme nesli ani von ☹ tak som ostrihala aspon Marka aby bol fesak 😀 v bati som kukuckovala aj ja topanocky ale marko bol mrzuty tak nicta...papucky by som aj ja potrebovala prenho nejake..alebo aspon dake take ponozkove take hrube daco noo sak uvidim 😒 veci z mmb objednavam pravidelne 🙂

zuzula25
17. sep 2009

mani uz ste ho strihali??to musi byt frajer,my sa chystame az na jar,ak mu moc neporastu vlasky.

a z mmb si bola zatial stale spokojna??ja objednavam malo z toho.a miniakcie??aj tam chodis??

mirka2706
17. sep 2009

ahojte my sme dnes mali hrozny den viktorka len plackala ani spinkat necela este aj na prechadzke sme plakali neviem co jej dnes bolo ale chvalabohu spinka 😒
My tiez davame chamomiliu vulgaris 15 a davam ju malej do nutrilon kym sa mi chladi vioda tak tam hodim 5 guliciek a ona sa to rozpusti v horucom aspon nam sa vzdy rozspusta...
A mmb ja som chcela malej objednat krasnu zimnu bundicku ale chlap ma zrypal ze to aj ja ssi mozem zrobit nick a akoze predavat a nech mi posielaju peniaze on proste neveri ked ma nieco co nema platit vopred...ale ta bundicka sa mi strasne paaaaacila skoda ze na dobierku neposielaju 😠

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre