Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

manika77
16. okt 2009

aahoj jasnee 😉

manika77
16. okt 2009

laura je kraasna 😉

kika86
16. okt 2009

Mani, dakujem 😵 Aj tvoj marko je velice zlatunky 🙂

manika77
16. okt 2009

dik zajtra sa nahodou nechystate do polusu na tu sutaz v lezeni babatiek?

kika86
16. okt 2009

Nie, prave s manzelom prerabame byt, takze vsetok volny cas travime tam... ALe laura by bola asi medzi prvymi, lebo ta lozi ako uragan 😀
A co ty? KOlko mas rokov,ak smiem vediet? Pozeram, ze si z Galanty...Obcas tam zvyknem chodit 🙂

manika77
16. okt 2009

noo my zajtra ideme ale netipujem to na vitaza 😝
ja mam 23 rokov, inak som zo Sale original tu som sa pristahovala tu sme aj byt kupili aa naco sem chodis? my obcas chodime cez NZ do Nesvad 😉

kika86
16. okt 2009

Ja mam tiez 23 a original som zo Sale, len potom sme sa s rodicmi prestahovali na dedinu pri NZ 🙂 A do Sale som chodila aj na gympel 😉 V Galante mi robi ocino, takze obcas ho chodime pozriet 🙂

manika77
16. okt 2009

noo to si mozno chodila aj s mojou spoluziackou do triedy 😵 Pata Huckova 😉 noo ked tu budes mozeme sa stretnut..a kde ti robi ocino?

kika86
16. okt 2009

Pata bola moja spoluziacka 🙂 ocino robi na zeleznici.

manika77
16. okt 2009

my byvame v meste...noo aky je ten svet maly 😎

kika86
16. okt 2009

Tak to veru ano, aj s Patou v kontakte?

manika77
16. okt 2009

niesom lebo ja som sa odstahovala odtial..ale na facebooku mi pisala ze maly je zlaty ale inak nic neviem 🤐

kika86
16. okt 2009

aj ja len cez facebook, poviem ti pravdu, ze my sme sa moc nemuseli, takze mi to ani nechyba 😀

manika77
16. okt 2009

😀 noo na patu si treba zvyknut asi.. 😎 dobre kika idem hajat sak zajtra pap dobru a kludnu noc
ozaj potom napis ako ti spava mala, co papavate, ci kojite a tak 😉

zuzula25
17. okt 2009

ahojte.
maly staradil s dedom von,tak mam veget,ale idem poupratovat
vitaj kika,tak sme sa rozrastli z poctu 3 na 4 😀

zuzula25
18. okt 2009

mani ako ste dopadli na sutazi??

manika77
18. okt 2009

noo taak marunkovi sa tam liezt teda nechcelo...zostal stat na starte 😀 a vystartoval az ked boli deti v ciieli 😅 ..ale nevadi dostal apson leporelo zo zveratkami 🙂

zuzula25
19. okt 2009

mani podstatne je zucastnit sa a mat zazitok.ja si tiez myslim,ze sice Matko sprintuje stvornozky,ale jeho by vsetko naokolo zaujimalo,len nie ist do ciela 😝 😀

manika77
20. okt 2009

zuzi tak tomu ver same svetla tam boli...hudba a tak...
inak mame ocny zub je to prvy horny zub ostatne este nic... 😒
a vieme sa postavit uzzz ...a teraz sa chyti cela postele postavi sa vykrikuje daj daj 😀 a to sme zas u nasich taaak sa nevedia vyspat lebo jeho to chyta v noci heh

zuzula25
20. okt 2009

ocny zub,gratulujeme

nas maly sa stavia vsade asi dva mesiace,teda a v noci to fakt stoji za to,pomaly sa zacal pustat,vydrz asi tak 30 sekund a chyti sa znova,vcera s pokusil aj o krok ale spadol na zadok 😝

ninac
21. okt 2009

Ahojte baby som tu nova, o tejto teme som ani nevedela, bola som skor v decembrovkach 2008 ale tam neboli ziadny slovaci. som tiez decembrovka 😉 21.dec 2008 😀

zuzula25
21. okt 2009

ahoj ninac,vitak v nasej "velkej" skupine decembroviek 🙂

napis nam nieco o vas...kde byvate,ako maly...ci lozi,alebo uz beha,kolko ma zubkov,aky si mala porod,kojite

a gratulujeme k 10 mesiacom 😉

ninac
21. okt 2009

ahoj tak ja som mala cisarsky,bez problemov.momentalne byvame v usa,tu sa aj narodil.Luki zacal lozit v 6 a pol mesiaci, zatial este len lozi a uz vie sam stat ked sa niecoho drzi 🙂 zacina sa uz aj pomaly pustat a stat bez opory,ale to len na par sekund.inak zubok nam uz ide osmy 😵 ma 4 dole a 4 hore, zda sa mi ze mu zubky idu jeden za druhym 😕 uz tu niekoho babatko chodi??

zuzula25
21. okt 2009

Luki je sikula a za chvilku bude behat ostosest.nie este nikoho dieta tu nebeha,nas sa uz tyzden pusta,zostane dstat asi tak minutu,dnes sa mu zadarili aj 3 kroky. a zo Slovenska si odkial??mas manzela odtial??aj sa planujete vratit

ninac
21. okt 2009

no pekne ked uz sa pusat tak chodit 😉 ako vidim nieje vas tu vela v tejto teme 😵 inak ja som z MI, v usa zijem uz 6 rokov, manzel uz 16 rokov.planejeme sa vratit asi tak aby maly nastupil do skolky uz na Sk.hovorime na neho zatial iba slovensky ale planujeme zacat aj anglicky, cim skor sa nauci tym lepsie..

zuzula25
21. okt 2009

ninac skukla som vase fotecky,maly je nadherny,ake ma krasne mihalnice,ked zabuval.
no veru vela nas tu nie je a preto to tu obcas stagnuje. ☹
a co darceky uz ste premyslali??aj na narodky??a druhe neplanujete??

manika77
21. okt 2009

ninac ahojcek vitame ta... 🙂
co vam ja poviem dnes mi maly vypadol z kociká 😢 nastastie bol obleceny 😅 a nic mu nieje...vypadol proste bol priputany a este aj zasipsovanu deku mal a aj tak vypadol nechapem 😠

zuzula25
21. okt 2009

mani sikula,tie deti co dokazu to kolkokrat ziram

manika77
21. okt 2009

noo kaskader 😎

ninac
21. okt 2009

pomaly zaciname premyslat nad oslavou ale darceky na narod. a vianoce to este neviem, to budem asi dlho vyberat ako sa poznam 🙂 druhe este neplanujeme, mam co robit s jednym drobcom 😝
ako casto vam deti piju mlieko? 3x do dna?? mne lekar povedal ze uz len 3x mu staci ze mam uz vynechat poobednajsie mlieko, ale este stale mu davam elbo chce..
inak ako casto za noc sa vam budia drobci?? Lukasko raz za noc na krmenie takze to nieje take zle, ale ma noci kedy sa nezobudi vobec a spi az do 7 rana. Davom ho spat vzdy o 7 vecer a vy?

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre