Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

sunny1112
11. aug 2009

no normalne to tu ozilo 🙂))))

zuzikmeduzik
11. aug 2009

jeej sunny, aj ja sa bojim, ze sa v postielke dotlcie....mame matrac uz v strednej polohe a hniezdo pride hned nad matrac takze vrchna cast je nechranena....
a vies co robi s dudlikom? vybera si ho naschval...pritom bez neho nezaspi...chce aby mu bol podany 🙂

manika77
11. aug 2009

noo nam ide druhy zubok...hlavne ze ked siel prvy ziadne znaky neboli 😒
dnes sme boli na krv aj kupat sa ked bude cas tak pridam fotky..lebo maly este stale nespi 😅

sunny1112
11. aug 2009

manika a preco ste boli na krv?

mne vyhadzuje drobec dudel rovno z postielky a ohromne sa na tom zabava 😉 dnes som akurat nasla dva nove zubky 🙂 teda take biele bodky... tak snad sa uz ten spanok upravi..neviem, na co ine sa budem vyhovarat potom... 😀

baby a kolko Vam vazia drobci?

manika77
11. aug 2009

sunny my chodime stale na krv..mame malo zeleza ☹ kazdy mesiac dufam ze to uz bude ok zajtra budeme mat vysledky...
noo a my vazime 8300 gramov 🙂

sunny1112
11. aug 2009

chudatko male...☹

my mame 9kg...takze ja uz mam ruky az po zem z toho nosenia 🙂

siwike25
11. aug 2009

Manika a na Ga a okolie ani nepachneš?????????hm??dobre???heheh 😀 😀

manika77
11. aug 2009

noo sunny to je pekne kolko ste mali pri narodeni??
siwi uz som aj tam

sunny1112
11. aug 2009

3590g...ale hned o dva a pol tyzdna sme mali 4300 🙂 to je taky papkacik 🙂

manika77
11. aug 2009

my sme mali 4300 pri narodeni 🙂

sunny1112
11. aug 2009

fiiiiha a rodila si normalne alebo sekciou? mne stacilo vytlacit 3.6kg 🙂

manika77
11. aug 2009

normalne ale nebolo to tak hrozne... 😒 len mne sa sistie rozpadlo to bolo horsie

sunny1112
11. aug 2009

to fakt? juuuj...tak to sa hrozne uz len cita....

zuzikmeduzik
11. aug 2009

my sme mali 26.6. 8,8 kg...najbližšia poradňa je 10.9.
áno, ale bicepsy mám riadne 🙂
veľa nosíš sunny? ja veru hej..ruky mi ani nevadia, ale chrbat sa mi riadne ohol....budem musieť ísť na nejakú rehabilitáciu 🙂

manika77
11. aug 2009

noo hej zajtra pokecame..lebo reve este viac tak idem ☹ bru noc

sunny1112
11. aug 2009

drzte sa...a dobru noc v ramci moznosti...
🙂

zuzikmeduzik
11. aug 2009

bru noc maminkam aj babatkam, aj ja idem do perin

manika77
12. aug 2009

baby a kde mate albumy???? 😠

manika77
12. aug 2009

noo ja som taka nastvana ze vam to musim napisat...tak maly ma malo zeleza od narodenia kazdy mesiac chodime na krvicku..uz mal take nizke ze nam nasadili maltofer kvapky brali sme ich sest tyzdnov dvakrat denne..vcera sme sli zase na krv ja som si myslela ze to bude ok ...ale volala som kvoli vysledkom a zeleza ma este menej ako pred kvapkami tak na ktoru rit sme ich brali zbytocne som to donho tlacila ..pritom papame sestkrat do tyzdna masko so zeleninou a raz zltok do tyzdna...tak ja uz neviem

marko ma dnes horucku od rana 38 ☹

zuzikmeduzik
12. aug 2009

manika, a co vam predpisali tentokrat? resp. co na to povedala dr?
horucku? aj nieco ine mu je? mozno je to len jednodnovka, my sme tiez tak boli, ked bol velmi rozruseny... a 38 ma v zadocku?
drzte sa...a nech teplotka rychlo prejde...

zuzikmeduzik
12. aug 2009

sunny, prizvi este ine mamicky, nech nas je viac - Tebe to tak ide 🙂

sunny1112
12. aug 2009

manika, tak to ma mrzi... ja som brala tiez zelezo pocas tehotenstva, a teda nejak dobre mi potom nebolo..ale v porovnanim s drobcom je to nic...

zuzik, co si pisala o tom chrbte a bolestiach..tak ja som mala problemy s chrbticou este pred tehu, takze teraz je to ovela ovela horsie..vsak nosit ich stale je brutus zataz...ozaj, Ty si Zuzka? tak dodatocne vsetko najlepsie k vcerajsim meninam...🙂))

dominka11
12. aug 2009

ahojte, sunny tak a som tu 🙂

sunny1112
12. aug 2009

ahoj dominka...🙂
no tak my sme po okupani a som zvedava, kedy zaspime 🙂 vy ste na tom ako so spanim?

zuzula25
12. aug 2009

ahojte.rada sa k vam pridam,zajtra sa budem snazit to docitat a napisat vam viac o vas.ma to potesili,ze sa to rozbehlo,to je super,aspon su to vrstovnici nasho Matka.

prajeme dobru noc. 🙂

manika77
12. aug 2009

ahojte noo v skratke maly ma horucky celucicky den aj na pohotovosti smeboli mal 39,6 po odcitani tak si to tu viete predstavit 😒 noo musim ppaa dufam ze zajtra budem mat cas 😉

zuzikmeduzik
12. aug 2009

dakujem sunny za prianie 🙂 odhalila si ma 🙂
a v nazve este chyba - decembrovky - 2008 - SK - maminy chlapčekov 🙂
všetky máme synčekov 🙂 môj je asi najstarší 🙂
držte sa maminy, dobre sa vyspite..

zuzikmeduzik
12. aug 2009

manika, teba čítam až teraz...uvidíš, zajtra bude lepšie a potom tiež stále už len lepšie

dominka11
13. aug 2009

sunny, my spinkáme celu noc už asi 3 mesiace, ale cez den nič moc 😠

zuzik - no celkovo tu okolo mna sa rodia samí chalani, iba 1 babena 🙂

zuzula25
13. aug 2009

ahojte

sunny dakujem za pozvanie

tak sa trosku predstavime 12.12 sa nam narodil Matej,pred mesiacom vazil 9100/75.je to nas baculko.stale sa kojime,stvornozkuje ostosest,vsetky sufliky a skrinky uz ma poobzerane,stavia sa na nozicky.

celu noc nemame este prespanu ani jednu ☹ v noci spi max 1-2 hodinky vkuse a stale sa budi,bohuzial dudku nechce a tak ma mna za dudku,tak zapisti,prsnik do pusinky a podudka a spinka dalej.je to nas vely nespachtos,cez den da max polhodinku vkuse a zas musim lezat pri nom.ale nestazujem si,som straasne rada ze ho mame

papat mu velmi chuti,spapa vsetko zeleninku,ovocie,obcas mu dam chlebik s maslom a vecer ryzovu kasu.viac este nie.vy co uz davate??

manika prajeme rychle uzdravenie,dufam ze uz drobec je OK a teploty su uz fuc

uz ste rozmyslali aj nad vacsimi autosedackami pre drobcov??pozerali ste uz nieco??ja uz budem musiet za chvilku kupovat,trosku mu uz trcia nozicky,ale hlavicka nie.nastastie autosedacka je az do 13kg,takze vahovo sa tam este zmesti

idem skusit uspat maleho,poobede mame plavanie babatiek,malemu sa tam strasne paci

prajeme krasny den aj ked troska uprsany

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre