Decembrovky 2008 SK

gabii83
19. mar 2009

😉

zuzula25
13. aug 2009

dominika mas krasne chlapceka 🙂 kde ste boli na dovolenke??to ste boli karavanom??ako to Jakubko zvladal??

zuzula25
13. aug 2009

manika aj ty mas kraaasneho chlapceka.aky vlasac to bol 🙂 a vy ste kede boli na dovolenke??a v tom odrazadle aky frajer z neho,fesak 🙂

zuzula25
13. aug 2009

ostatne nemate albumy?? 😕

zuzikmeduzik
13. aug 2009

ahojte tak ste ma trošku vyprovokovali, pár fotečiek som pridala, ale musím im upravovať rozmery, aby sa sem zmestili a hrozne dlho to trvá...
baby, máte krásnych chalanov...a to už ani nie je pravda, akí boli maličkí, však?
dominika, ja by som nezvládla s malým dovolku v karaváne...uf...

zuzula25
13. aug 2009

zuzik aj ty mas nadherneho chlapceka.tie deti su k sezrani.

my sme sa akurat vratili z plavania,maly buvka,ked sa napapa,babka ho vezme na prechadzku 🙂

sunny1112
13. aug 2009

ahoooj, nejak to tu dnes vecer viazne...🙂
vidim, ze uz tu mate vsetky albumy, my sa tiez polepsime a prihodime nejake fotky...

mam taky pocit, ze az na dominiku, vsetci chlapi nespavaju... 😉 tuto noc som bola hore kazdu hodinu, o pol piatej veselo pochodoval v postielke a o piatej sa snazil odmontovat baby monitor.. 😀 takze sama sranda...

zuzula, Filipko sa narodil den pred Vami...ja som mala termin 4.12, takze pre mna to uz bolo uplne vykupenie...ten posledny tyzden bol uz nekonecny... (a aj Teba vsetko naj k vcerajsim meninam 🙂)

baby, co davate drobcom papat? kolko dostavaju denne prikrmov? davate aj desiatu aj olovrant nieco ine ako mlieko?

zuzikmeduzik
13. aug 2009

sunny, som sa zasmiala, vraj sa snazil odmontovat baby monitor 🙂))) prepac, asi nic moc o piatej rano...
my sme ho museli zrusit asi pred mesiacom, tiez mu hrozil zasah 🙂
neviem si predstavit, co s nim tak musia robit rocne deticky

co davame papat? vsetky druhy zeleninky okrem petrzlenu, zeleru, papriky...myslim, ze naozaj uz jedol vsetko...ovocie papa jabka, hrusky, marhule, broskyne a banany...masko kuracie a hovadzie, vajecny zltok. to je vsetko...aha a ryzu...
od ukonceneho 9. mes. vraj moze rozteky, tak sa tesim, bude polhodinu pokoj 🙂

rano ma mliecko, na obed zeleninku+masko, na olovrant ovocie, na 1. veceru mliecko a ma aj 2. veceru tiez mliecko. kasu nedavam, nechcem ho obrat o tekutiny...

a u vas je to ako sunny?

zuzula: chlebik s maslom? to uz moze? sice ked sme my boli babatka, v polroku sme jedli vsetko co dospeli a dobre bolo 🙂

zuzula25
14. aug 2009

ahojte.

zuzik lepok sa u kojeneho dietata zavadza v 7.mesiaci,ze vtedy je este dobre chranene Materskym mlieckom protilatkami.celiakia je vrodenea choroba takze ci sa zavedie lepok v 7 alebo v 10 mesiaci ochoreniu sa nevyhneme ked je dedicne.davam mu aj trosku masielka nan,ale len rastlinne.klasicke nedavam nemame este zavedene mliecne vyrobky,ale tak o dva az tri tyzdne by som chcela zacat davat jogurtiky biele.

uz by sa mohli davat aj cestoviny bezvajecne ak uz mate zavedeny lepok

s papanim to mame tak podobne,rano niekedy davam ten chlebik alebo rozok,ak nedam pecivo,tak mu viem dat ovocie,ked sa vybuva dostane obed-masovozeleninovy prikrm(pred spanim nechce,vtedy je uz mrzuty ked chce buvat a potom spapa malo),okolo 17 mu davam ovocie.kasu mu robim tak raz za tyzden nemliecnu kedze je kojeny.a pocas dna kojim ked si zapyta,cajik ani vodicku nechce.a samozrejme v noci kojim stale

sunny dakujem za blahozelanie.
inac u vas to musi byt teda srandovne v noci aj ked vtedy asi do smiechu nie je.

frcim na gyndu pre tabletky.

prajeme krasny dnik

sunny1112
14. aug 2009

halo halo, kde ste sa vsetky stratili? 🙂 dospavate prebdene noci? 🙂 🙂 my mame tiez uspesne za sebou super noc...asi stokrat sme boli hore a uz nepomohlo absolutne nic, len kojenie...

co sa tyka jedenia, tak prikrmy mame tri / obed (zelenina a kazdy druhy den masko so zeleninou a k tomu zemiak alebo ryza...), potom olovrant - ovocie a nakoniec na veceru mavame kasu. a samozrejme kojim hore dole stale 😀 a najviac v noci 😀

zuzula a ako na plavani? paci sa Vam tam? my mame dva mesiace plavania za sebou a teraz v septembri by som opat chcela zacat chodit...

a ozaj baby, najdete si cas ja na seba, napr. na cvicenie? 🙂 😀

zuzula25
14. aug 2009

sunny a nemas dost cvicenia pri malom?? 😀 😝 pri nasom drobcovi teda cas na seba vobec nemam,spavat cez den musim vylucne s nim,lebo by bol do 5 minut hore,keby som nebola s nim.a zas keby som chcela si niekam ist posediet tiez sa to neda,on nevydrzi bez prsnika viac ako 3 hodinky a vecer vobec nie.zaspava len s prsnikom v ustach a v noci stale hore na cicickovanie,asi ako aj u vas

na plavani sa nam velmi paci.maly je vo vode strasne stastny.chodime dvakrat do tyzdna uz od maja a este budeme do septembra,ale potom asi uz koncime.

manika77
15. aug 2009

ahojte prepacte ze som sa neozvala ale boli sme v nemocnici od stredy od polnoci..maly mal styridsiatky horucky a hnacky a nevedeli sme mu ich uz ani zrazit ☹ tak dostal injekciu a potom sa to zlepsovalo a dnes nas pustili

sunny1112
15. aug 2009

ahoj manika...a co mu chudacikovi bolo? ☹

zuzula25
15. aug 2009

manika chudatko Marko,ale uz je dufam lepsie a uz bude fit.

manika77
15. aug 2009

noo sunny to sami nevedia robili mu vytery a rotavirus tam nastastie nebol...a ostatne budeme vediet az v stredu 😒 😒 😒
no a v krvicke ma nejaky zapal tak neviem co to mohlo byt 😖 ale bolo to strasnee ☹

sunny1112
16. aug 2009

nikde nikto?

manika, tak snad uz bude len lepsie a tie testy budu uz OK...drzim palce...

my uz standardne nespime...prestavam dufat, ze to raz prejde...ale na druhej strane do 15tich snad nebude hore stokrat za noc...🙂

zuzula25
16. aug 2009

suny ved drobec raz pojde na diskoteku a vtedy sa vyspis,ale musis mu dovolit byt az do rana,vtedy budes mat spanok celu noc,aj ja sa tak utisujem 😀

sunny1112
16. aug 2009

no to budem celu noc hore, lebo sa budem o neho bat 🙂

zuzula25
16. aug 2009

hmm to je zas pravda,do slaka by sa asi nikdy nevyspime 😀 a na dochodku sa nam uz nebude chciet

sunny1112
16. aug 2009

to zas nebudeme spat kvoli niecomu inemu....pomooooc....🙂

zuzula25
16. aug 2009

takze sa rozlucme so spankom,ved naco nam je 😀 k zivotu nepotrebny.akurat mi maly zaspal na prsniku na kolenach,idem ho skusit prelozit do postielky,

dobru noc,ja si vzdy hovorim,ze nech uz je rano,lebo sa aj tak nevyspim 😒

sunny1112
16. aug 2009

no tak si spomen na mna...som na tom rovnako...🙂 tak prajem len par krmeni v noci 🙂

manika77
16. aug 2009

noo cawte baby ...marko je uz lepsie este kakame ale neni to take hrozne 😉

zuzula25
17. aug 2009

dobre ranko.tak noc priemerna bol asi stokrat hore,stale len dudkal.prenos do postielky bol uspesny,ja som sa potesila a za 5 minut oci dokoran,rev tak sup k nam do postele a zaspal,ale nie zas na dlho.

manika super,ze uz je lepsie 😉

sunny1112
17. aug 2009

Ahojky, manika, super, ze sa to uz zlepsilo 🙂

dnes drobec vydrzal bez jedla 5 hodin...medzitym bol asi 100krat hore, ale nepapal..to sa nestalo ani nepamatam 🙂 a nakoniec aj tak skoncil u nas v posteli, takze moc som sa nevyspala, lebo on sa vzdy vystvera na moj vankus a spi krizom cez neho 🙂))

manika77
17. aug 2009

baby kojite este??

zuzula25
18. aug 2009

dobre ranko.takze dalsia hrozna noc za nami,v hlave mi tresti co ma boli od chrbtice.preco nemoze spat aspon hodinu vkuse?? 🙄 ☹

manika ja este kojim,akosi sa zadarili,zo zaciatku som nemala mliecka,tak som sa s tym aj rozlucila,ale troska sme zabojovali a vydrzalo to do dnes 🙂 ale keby som prisla teraz o mliecko tak uz by mi to tak nevadilo,hovorila som si ze aspon tych prvych 6 mesiacov vydrzat,uloha zvladnuta 🙂

manika77
18. aug 2009

ja som kojila len do troch mesiacov uz potom sa nedalo...a marko uz ani nechcel

zuzula25
18. aug 2009

a niekedy si hovorim ako je nekojacim mamickam lepsie(ale to ked mam slabu chvilku),a pritom to asi nie je pravda.
manika prespi ti Marko celu noc??je na teba stale naviazany,nemozes mu ani z oci zmiznut??u nas je to tak,kolkokrat mam problem ist na WC bez placu,ale teraz sa to troska zlepsilo,aby som sa len nestazovala.ked stvornozkuje tak sa uz aj sam zahra,nahana loptu a tak.ale stale mi je pod nohami ako taky havko 😀

gratulujeme Markovi k 8 mesiacikom 🙂 ale to leti,ze??len prednedavnom sme si ich priviezli z porodnice

manika77
18. aug 2009

vies co moj maly vobec neprespi celu noc, dokonca je viac hore ako kojene deticky 😠 a je nalepeny len namne, jeho dokonca musim tlacit len ja v kociku 😉 tak je to uplne jedno ci ho kojis alebo nie myslim v tomto lebo to je asi v povahe dietata
aa dakujeme noo tak to teda leti...ale je lepsie ked uz je takto starsi jak ked bol babo on totiz straasne vela plackaval

sunny1112
19. aug 2009

Ahojky, vcera som nejak nestihala net...
my sme dnes maly priiisernu noc, zasa raz tromfol tu doposial najhorsiu..🙂 asi ma nikdy neprestane prekvapovat... 😀 o 12.45 sa v noci zobudil a zacal chodit v postielke a rozhodol sa, ze uz spal dost 🙂 a ked o taku hodinu zaspal, tak sa budil kazdu hodinku zas a znovu a 5.45 sme boli definitivne hore...

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre