• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Deti rok po roku, a k tomu chlapci! Ste na tom podobne?

24. októbra 2008 
Ma niekto deti ako ja?2-rocneho a 1 rocne dvojicky???Citim sa ako policajt, sudca , denne ich rozdelujem ked sa tahaju za vlasy,alebo natahuju o hracku, utisujem po skrabancoch, po padoch, starsi je zlaty, pomaha, ma ich rad,ale aj tak kazdy den im nieco vyvedie...kedy to skonci??ako na nich??Snazim sa vysvetlovat,ako to v tom programe Pestunka vravia,ale v tej telke to nejako tak lahsie vyzera ( urcite to najhorsie povystrihovali).
Niekedy mam pocit ze uz to dalej nezvladnem,a krmit ich, to je tiez o inom.Nemozu sa dockat, krmim z jednej lyzicky vsetkych troch.
Sialenstvo ich krmit naraz...Starsi je dost vyberavy,ak chcem aby vela zjedol tak ho krmim...inak vie uz sam jest...
Tak sem s radami vy ktore maju o rok starsie deti ako ja resp.v takom istom veku....
24. okt 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky, uz chodia dvojicky??urcite hej..no a kedy sa chystas dat do jasli starsieho?
24. okt 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodia, lietaju!!!...Ja mam prvu dceru a ta uz chodi do skolky. Zobrali mi ju na cely den, kedze uz je bez plienky nebol to problem. Inac viem o com hovoris.."pises"... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tebe uz chodia?
24. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac super dievcata su v teme "dvojickovo"...kedze mas dvojky tak pod tam...je nas tam viac, ktore mame tri deticky take male s dvojkami. :sunglasses:
24. okt 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie, este nie,ale starsia dvojicka uz trochu skusa...ale zato vylezie hocikde.....Ty mas jednovajecne dvojicky,vsak?Moj tiez uz bez plienky, ale na noc mu este dam,hoci je skoro sucha rano.
Sa mas ze mas dievcatko...fnuk :unamused:
24. okt 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A manzel ti pomaha?
24. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe...chlapci su dvojvajecni.. :grinning: A mala vie byt riadna certica....to chalani sa naucili, ze maju ist od nej na meter, lebo vzdy "schytaju". Ja uz neviem ako jej mam vysvetlit, ze bracekovia sa nebiju....no ked jej to konecne vysvetlim, tak ako naschval pride mladsia dvojka a strhne jej okuliare. :confounded: No... :frowning2:

A k mojmu manzelovi. Chodi na tyzdnovky. Myslim, ze to je dost vystizne :frowning2:
24. okt 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Hm..moj sice nechodi ale niekedy mam pocit ze chodi...Niekto tu uz pisal o tom ci pomahaju muzi ci nie...
Keby som mala porovnat mojho snubenca k tym co vobec nic doma nerobia tak to by som vychvalila toho mojho, ale ked ho porovnam z tymi, co pomahaju zenam nielen s detmi ale aj ine prace tak to moj je hrozny...
Neviem ci vymahat viacej ci nie, v podstate ani raz nevstal v noci k detom, raz sme sa dohodli, ale potom pol nedele dospaval, ja robim doma vsetko plus vybavujem vsetky veci...na urady chodim len ja,telefony ja vybavujem, lebo viem anglicky, a este jeho rodine vybavujem...plus som kucharka,mama,zena ( vecer),upratovacka....a ani von nemozem ist sama...strasne ziarli...
Ale vecer urobi mlieko a obcas nakupi, a mam pocit ze by som mala byt rada ze aspon to robi, lebo on chodi do prace a ja mam na starosti vsetko ostatne....boze ako vela je takych chlapov co si to myslia...
24. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...myslim, ze by zvladol pomoct aj viac. MM sice chodi na tyzdnovky, ale vikendy su "jeho": V noci spi aspon jednu noc na mojej strane, aby vstaval lahsie k detom, vysavanie je jeho a cez vikend aj vari a kazdu sobotu berie na nakupy aj malu. Co sa tyka prebalovania tiez nema problem, a bez problemov ostane aj s detmi sam. Zvladne to. (uz to mam odskusane :sunglasses: )
Nedaj sa! Musis si vediet oddychnut, inac to nezvladnes. A pokial chce tvoj manzel aj zenu doma, tak ti musi pomoct. :wink:
24. okt 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja naozaj nemam oddych,deti do postele ja davam,milionkrat beham k nim nez zaspia,ci cumlik ci utisit,prebalovanie len moja zalezitost a oddych si len on zasluzi lebo "pracuje" .Robi stahovaka,a robi aj soboty a v nedelu si chce oddychnut.Deti zoberie obcas von, do obchodu, on mi obcas pomoze i pradlo i riad ulozit ,ale skoda ze je to len obcas, mal by pravidelne pomahat, ved deti potrebuju stale nieco,ci jest,prebalit,napit,zabavit,utisit...Vsetci ma obdivuju ako to zvladam okrem mojho chlapa....este niekedy dostanem vynadane ze "mam" bordel doma ked dojde z prace ( to su hracky co sa hraju s nimi deti)...
Najlepsia prihoda je ked som bola na zakladani Dany (antikonc.) a musela som zobrat vsetkych,on si neberie volno ked musim lekarovi,ze nemoze ...no a ked mi vkladala Danu tak starsia dvojicka lezala pri mne a plakala,a dalsie 2 deti plakali v kociku...
24. okt 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne chodi obcas pomahat aj mama (hlavne, ked musim nieco vybavit) alebo sestra (ale ta studuje v cechcech), inac co sa tyka "poriadku" to neriesim. :sunglasses: Tiez kazde rano obliekam vsetkych troch aby som mohla malu zaviest do skolky a poobede to iste, ked idem pre nu...takze tiez mam o zabavu postarane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inac k tomu "bordelu" ved nech uprace....aj on ma ruky...Nedaj si to. Najlepsie ako to "pochopi" co vsetko musis doma spravit, je nechat ho s detmi sameho a ty vypadni aspon na pol dna. Neverim, ze by si s nimi neporadil a ver mu aj ty. Poradi si a hlavne, pochopi. Vela ststia.
24. okt 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok