Diskusia pre úspešné ex-rizikovky

moni1412
8. júl 2008

Tak, odteraz sa ex rizikovky, teraz uz mamicky, budu stretavat tu. na podnet grazielky, ako spravne poznamenala - uz bola ta tema o niecom inom, tak nechame ju pre sucasne rizikovky a vy babenky, sup sem 🙂

malaskoricka
8. júl 2008

moni ahoj 🙂..dufam ze nam to pojde dobre dokonca a nakoniec sa stastne pridam aj ja medzi vas🙂

sue13
8. júl 2008

Aj ja sa uz tesim ako sa pridam medzi Vas 😉 Mirka je sranda ze mi sme tu skor ako tie pre ktore je tato tema urcena 😀 😀 😀
Ale viem ze Monike to vevadi 😵 😵

malaskoricka
8. júl 2008

ale raz tu isto budeme plnym pravom🙂 dufam 😔 😵

jankapo
8. júl 2008

Jeeeeeeeeee......aka pekna teeema 😵 😵 😵

jankapo
8. júl 2008

asi ste ani nemuseli dat ten rok, nech sa pridavaju vsetky exrizikovky...no napad za 100 bodov 😉

avanka
8. júl 2008

Moni, super, aj ja som dnes manzelikovi akurat hovorila, ze uz do rizikoviek moc nepisem, nie je ani tolko casu a vsetky tie, s ktorymi som zacinala, uz porodili 😀 a maju trosku ine starosti, o to vsak krajsie 😀

moni1412
autor
8. júl 2008

podakujte graziele - to bol jej napad, ale chodi sem menej ako ja, tak som sa do toho dala..... zakladam aj novy nick kvoli albumu nasich babätiek, aj ked admini rozmyslaju o zruseni takychto nickov, zatial len rozmyslaju, tak to vyuzijeme..... 😉 s tym rokom je to pravda - ale nevadi, uz to nechame tak 🙂

avanka
8. júl 2008

A napises nam ho potom do IP? Aby sme vedeli, kam vkladat foto 😀 😀

moni1412
autor
8. júl 2008

avanka, ja si fotky okopirujem od vas... 😉

sue13
8. júl 2008

Caute maminky 😵 Temička sa Vam pekne rozbieha 😉
Avanka kde si kupila tie tygrikove dupacky???? Su fantasticke 😵 😵 😵
Uz sa tesim ked nam v nich odfotis Lukaska 😵

moni1412
autor
8. júl 2008

sue jasne ze vas tu radi vidime 😉 😵 😵 no, pekne veru.... album je uz na svete, pripomienky, dotazy posielajte do IP na uspesne_rizikovky......

sue13
8. júl 2008

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej mate nadherný albumík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moni1412
autor
8. júl 2008

sue dik, este ho doplnim 😵

graziela
8. júl 2008

No ahojte krasky, rizikovky, aj ex-rizikovky 🙂 Som velmi rada, ze sa tato tema ujala a Monike dakujem, ze sa podujala moj napad zrealizovat, lebo ja tu v posl. dobe naozaj chodievam len sporadicky (aj kvoli tomu mojmu krizu s krizami ☹ )...
Este som nestihla kuknut albumik, musim to urobit co najskor...
Dufam, ze nas tu postupne bude pribudat coraz viac ex-rizikoviek, a vsetky budu stastne maminy so zdravymi babatkami, prajem to kazdej nast. mamine 🙂 A tym, ktr. zial patria este stale do skupiny rizikoviek, zelam vela, vela trpezlivosti a ked si budu niekedy zufat, nech zalistuju v starsich nasich prispevkoch v teme "rizikove teh." a urcite naberu novu silu a vieru, ze vsetko dobre dopadne - ved my sme toho zivym prikladom 🙂
Ozaj, babenky, Avanka, ty si raz spominala, ze budite drobceka vecer na kupkanie - kupkate kazdy den? Lebo my asi tak 2-3xtyzdenne a vzdy cakame, kym sa Jurko zobudi...zatial este stale nemame nejaky rezim, proste sa prisposobujeme Jurkovym potrebam, nenutim ho spinkat, papka a spinka, kedy on ma chut...Ale myslim, ze este mame cas, kym si na nejaky rezim drobci navyknu 🙂
Pekny vecer vam vsetkym prajem 🙂

malaskoricka
8. júl 2008

jeziiiiiiiin kraasne ste k tomu doplnili albumik 🙂

inak tn nazov temy mozno sa ten rok da vymazat treba poprosit adminky

sandrika
8. júl 2008

Ahojky ajja sa poctivo hlásim , supernapad založiť tútú tému teším sa na všetky mamičky čo tubudúprispievať.

jankapo
8. júl 2008

Ahojte, malicky dnes horsie zaspava, lebo vynimocne prespal cely den. 😉 Tak prebral manzel stafetu, no ma stastie ze ho to napadlo 😝 Som dnes grogy, akosi na mna dolieha take cosi psychicke, ani nie tak fyzicka unava, to sa da zvladnut, telo silne, ale psychicky mam pocit, ze som JAMATUS...nie JANKA... 😕 ked chapete, jednoducho asi tuzim po nemoznom a to vypnut denne na 20 min.viac by som nezvladla, ale asi tolko potrebujem na regeneraciu a normalne fungovanie- plne davanie sa. Joj, tazko mi vysvetlovat.

Graziela, ani mi nemame nejaky rezim okrem zaspavania okolo 9tej, ale to sa maly sam nastavil. Dnes je vynimocne stale hore... 😒 asi idem skusit dat cicik znova, mam pocit ze mliecka velmi malo, som proste unavena... 😢

Matusko dnes zacal brat na brusko ATB, srdce mi trha, bojim sa neziaducich ucinkov, ale snaad vsetci anjelici budu pri nas stat a vsetko krasne znesie.

Idem skusit este didku, tak sa nemozem rozpisovat. 😨 Pa, moje zatial.

jankapo
8. júl 2008

Zaspal akoby som ho kladivom prastila... 😀

jankapo
8. júl 2008

Fuj, chcela som napisat ze MY nemame rezim.... 😅 sorryyy...idem spat a obnovit mozgove bunky zodpovedne za gramatiku. 😀

moni1412
autor
9. júl 2008

grazi my kupkame tiez len kazdy druhy den, pretoze mame strasne tvrdu vodu a vysosovala mu pokozku. no a budit ho tiez nebudime na nic. on vie kedy co potrebuje 😉

sandrika
9. júl 2008

jani Lukáško vybral 9 ASTB z toho bral 4 naraz a zvládol to tak verím, že Matuško jedny zvládne super 😉
režim nemáme ani my

deina
9. júl 2008

Ahojte baby, tiez som bola rizikovka (aj ked nie leziaca). Mne sa to zda taaaaak davno! 😅

avanka
9. júl 2008

Grazi, malinky nam prespinka v podstate cele dni, je strasne dobrucky a kupeme ho kazdy den kvoli rezimu okolo pol az tristvrte na 8, dost ho to unavi, potom sa napapa a spinka az do polnoci....ja by som sa bala, ze keby sme ho neokupali, tak nezaspinka..a inak kupka sa rad, len nesmie byt velmi hladny, lebo nas sprevadza pac celym kupanim....
A ked nekupete kazdy den, ako drobcov umyvate? Zinkou?

Sue, tigrika som vydrazila na mimiaukciach, ale ked bude taketo leto, ani ich asi neoblecieme...stale fuka, takze Lukasko je ajj tak v kociku zakryty dekou....

Inak zajtra ideme na 1. ockovanie proti TBC a na sono noziciek, tak som zvedava, lebo v porodnici mi povedali, ze staci jednorazovka a 1 bavlnena plienka a detska lekarka mi nadavala, preco nedavam 2 bavlnene plienky, ako to riesite vy?

sandrika
9. júl 2008

ja musím kupkať ráno ja som mala opačnýproblém , mne po kupaní nazaspal , ale nie kôli tomu som to zmenila, ale kôli tomu, že on práve spinkal v čase kupania....A budiť ho každý deň to sami zdalo kruté a takto nam tovyhovuje obom
my ešťe očkovanie nemáme snáď budúci týždeň vo štvrtok budem vedioeť podľa vysledkov z imunológie a na sone sme boli v 4 tt vtedy sa ma chodiť pokiaľ viem no to je jedno
inak pekné meno si vybrala avanka

avanka
9. júl 2008

Sandri, ved ja to tvrdim od zaciatku, ze to je najkrajsie chlapcenske meno na svete 😀 😀 😀 😀

sandrika
9. júl 2008

avanka 😵
baby ,kde ste všetky?
Máme pekné nove fotokuknite albumík 😅

moni1412
autor
10. júl 2008

deina ked sa to mne zda uz taaak davno 😵 😀 a to som len 2,5 mesiaca od porodu...ty mas na taky pocit plne pravo 😅

dadulienka2404
10. júl 2008

ahojte exrizikovky super ste urobili temu tak dufam ze coskoro pribudnem aj ja sice uz niesom rizikovka ale este nie mamina. tak este tu na mna pekne pockajte 😉 😉 😉

deina
10. júl 2008

No veru, Moni, uz to bude pol roka v sobotu. 😀

elize
10. júl 2008

jeeej super tema 🙂 hlasim sa k uspesnym rizikovkam. Sice sme z roku 2007, ale povodne sme mali byt 2008. Nas anjelik sa narodil o 2 mesiace skor. Po nekonecne dlhom mesiaci od narodenia sme si ho konecne mohli vziat domov. A odvtedy neuveritelne rychlo priberal, rastol. Teraz by nikto nepovedal, ze sa narodil tak skoro. Aj napriek tazkemu zaciatku je Maxik uplne v poriadku 😉 a dokaze vsetko co dokazu dietatka v jeho veku narodene v termine. Mozete mi niekto napisat heslo do uspesnych_rizikoviek aby som mohla pridat nase foto? Juj a mala by som aktualizovat aj to moje 😅 ved uz ma Max viac ako 7 mesiacov, hups 😅