Fungujú cviky, masáže a podprsenka na ovisnuté prsia?

princeznicka84
23. feb 2017

Ahojte,
momentálne kojím naše prvé bábo a úplne sa desím, že mi ovisnú prsia - manželovi na vzhľade dosť záleží. Dočítala som sa, že by mali pomôcť cviky, pevná podprsenka, masáž. Vraj aj sprcha stud. vodou, ale na to nemám odvahu.
Prosim Vas, máte niekto skúsenosť, že by tieto metody aj realne fungovali?Čo som sa pýtala kamarátok, všetky tvrdia, že sa s tým nič nedá robiť. Tak teda tie reči o masážoch, cvičení či podprsenke sú len reklama alebo to niekomu z Vás už aj zabralo???
Velka vdaka.

alzbetka83
23. feb 2017

@princeznicka84 keď manželovi na tom tak záleží tak nech ti dá potom na plastiku 😉 možno nejaké cviky pomôžu potom trochu spevniť,ale už to nebude ako predtým

maminuska
23. feb 2017

@princeznicka84 a ty ? Tebe na tom záleží kvôli sebe ?

reklamka
23. feb 2017

@princeznicka84 - mna tiez velmi zaujala ta veta... :-/ co ak nedajboze ochories a nebudes taka krasna ako predtym? to ta mihnuti oka necha, lebo jemu velmi zalezi na vzhlade?
a k teme, mne nepomohlo nic. ☹ bohuzial.

bluka2
23. feb 2017

A co on robi preto, aby mu neovisli semenniky? 😉

janinah
23. feb 2017

dosť ťa ľutujem,treba písať prečo?.....v živote sa stáva hocičo, robím prácu,kde sa stane,že človek príde o oko a sú aj horšie veci,ktoré menia vzhľad.....tvoj manžel zrejme naveky bude mladý a krásny🙂
ok,rob čo vieš,ale nečakaj to čo pred pôrodom

janickacrazy
23. feb 2017

@princeznicka84 Podľa mna je to veľmi individuálne, záleží aj na tom či máš veľké prsia či menšie. Ja mám menšie, kojila som 3 deti, mám 40 rokov a nič mi neovislo. Aspon jedna výhoda mať menšie prsia, hehe. Ale každopádne treba nosiť vhodnú podprsenku, najma ked kojíš, lebo vtedy sú prsia vačšie a ťažšie a nechci vidieť ako vyzerajú, ked niektorá podprdu vobec nenosí, mám takú kamošku a je to katastrofa. Ale určite sa tým netráp dopredu, sú aj horšie veci na svete a manžel ho hádam pochopí.

bodka2213
23. feb 2017

@janickacrazy presne tak , ja som bola pred pôrodom dosť štíhla a prsia som si niekedy musela hľadať 😉😅no teraz mám aj to kilečko , dcerku som kojila. Ja sa nemožem na nič sťažovať mne tehotenstvo veľmi prospelo čo sa týka tohto ;) prsia mám akurat ..... Ale u káždeho je to iné 🙂 no nemyslím si že to pomáha ...možno treba vyskušat

zapka21
23. feb 2017

prsia zeny su evolucne vytvorene pre dieta, nie pre muzove uspokojovanie 😉 cim skoro to tvoj muz pochopi, tym lepsie 🙂 krmis nimi vase dieta predsa. Ak je muz zatazeny na prsia svojej partnerky, tak ci sa to niekomu paci alebo nie, nebol v utlom veku dojceny dost dlho vlastnou matkou, preto lipne na prsiach inych zien (napr. africki muzi su dlho v detstve dojceni a v dospelosti ich pritahuju siroke boky a zadky, co chapu ako vacsiu plodnost zeny). Takze to je jeho problem, nie tvoj. Ty svoje prsia ries na zaklade svojich vnutornych pocitov.

evittam
23. feb 2017

@janickacrazy Presne ako pises. A ja mam po dvoch detoch vacsie a plnsie prsia a vacsiu velkost-z biednych A mam pekne B.😊😇
Ale pravda je,ze som ja ani moj muz nikdy taketo plytke veci neriesili. Ani to,ze mam sirsie boky,vacsi zadok......

deltaa
23. feb 2017

kamosky maju pravdu a prsia mozu narast ci ovisnut aj ked nie je zena tehotna

3009
23. feb 2017

@princeznicka84 po kojení si kúp dobrú podprsenku s výstužami a budeš mať po probléme. Ak to mužovi bude vadiť a aj tebe, tak potom len plastická operácia. Ale zamysli sa nad sebou, to sa budeš každý rok báť, že ti pribudnú roky a nebudeš taká krásna, štíhla ako keď ste sa spoznali?

nanulka24
23. feb 2017

Zohni ruky k vyske krku a tlac dlane k sebe. Je to na prsne svaly 🙏 i ked ja takymto srajdam moc neverim 😉

alzbetka83
24. feb 2017
dankolia
24. feb 2017

Do slaka toto je co za muza fuuj

majkakrellova
24. feb 2017

nechapem preco sa tu hned zacne moralizovat ked otazka znela uplne inac, co pomoze na ovisnute prsia a nie ponadavat aky je jej muz debil....

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz