Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2009

leni do jedneho vreca s nimi 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2009

my tu máme taku hnusnu hmlu 😠 😒 😖

leninka75
24. apr 2009

aj my, ale ráno som videla úžasnú vec na diaľnici - hmla a z nej sa ukazovalo slnko ako krásny oranžový kotúč a občas cez neho preplával chumáčik hmly, nádhera!!!! 🙂.......inak tu je hnusná kosa, 4 stupne!!!! 😖

jacka
24. apr 2009

no dufam že sa slniečko prederie a bude pekne.... 😉

to muselo byt super,vidiet niečo také 🙂

my sme mali predvčerom 3st 😠 dnes je až 5st 😠 😝

leninka75
24. apr 2009

no tak to ste na tom teda podstatne lepšie ako my 😀 😀 😀 ......tak si to uži!!!! 😉 😎 ........dúfam, že víkend bude lepší, lebo cestou do roboty sme si naplánovali na zajtra výlet na Lietavský hrad 🙂 .... a chcela by som kúpiť klobane, aby sme si tam aj opiekli, mnam už teraz sa teším....

mirrinka
24. apr 2009

ahojte 🙂 u nás nie je najkrajšie,ale nie je ani kosa,akurát som sa vrátila zo škôlky...včera to vyzeralo na dážd,ale nepršalo a dnes dúfam vykukne slniečko,lebo už sa tam vonku niečo črtá 😎 tak som zvedavá 😉

baby,ja vás nestíham normálne čítať,tak nech si naša referentka aninka plní úlohy poriadne a podáva správy o tom čo sa tu deje 😀 😀 😀 😀 ok? 😀

mirrinka
24. apr 2009

no pekne...ked prídem ja,tak všetky zdrhnú 😝 😀

mirrinka
24. apr 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. apr 2009

mirri čau 🙂

jacka
24. apr 2009

nám tu už vykuklo slniečko 😎 asi bude pekne....

aj leninke ide obsah pribehu dobre 😀 😀

leva
24. apr 2009

caves,tak debatujete o sto sest 😉 Jacka,aninka,uz sa vam to riadne krati.Moj tiez nechcel k porodu,no nakoniec ho sestricka zdrzala a kedze to bolo hrozne rychlo,tak ostal,no tiez som ho neprehovarala az neviem ako,len sem tam,ale nic na silu.No ked som rodila placentu mal chudak dost mi vravel 😀 Sesra na koniec vravi,videla som vasu vyplasenu tvar,preco??? A on ze ja som myslel ze tu bude vela kriku a krvi,sestra vravi vraj pozera vela filmov 😀 😀 vse v ramci srandy,bolo veselo,epi som mala aj pri tlaceni,tak som bola uplne happy a v pohode.Video nemame,netusili sme ze tam zostane,no myslim ze by nebol schopny tocit 😀Aj my tu mame dnes pekne,dufam ze bude aj poobede tak 😉

aninka29
24. apr 2009

Ahojte 🙂 ...............no u nás je ako vždy krásne slnečno 😝 😝 😝 ..trošku síce pofukuje vetrík,ale dá sa,ale slniečko celkom praží 😀 😀 😀

bubbka, opováž sa sem písať čo najmenej 😠 ...........to je dosť, že sem hodíš jeden príspevok denne 😠 ...........čo tu chceš kuk,raz do týždňa????????? 😠 😠 😠 ............žiadne takééééééééé,veď mi Ťa ľúúúúúúúúúúúúúúbime 🙂 🙂 🙂 ..................a to bandero fakt nemá chybu 😀 😀 😀 ............doma máte vtipne naladeného tatíka 😵 😵 😵

mirri nič také vážne sa tu nerozoberá 😉 ............akurát, že som TEHOTNÁ,keby náhodou bubbka nevedela 😀 😀 😀

už vidím ako tu bude cez víkend o ničom 😝 ............tak aby ste vedeli,aj my niekam pôjdeme 😝 😝 😝 .......len ešte neviem kam 😀 ............keby bolo pekne,tak by som chcela ísť do tých Bojníc 😒 ...............no veď uvidíme 😉

aninka29
24. apr 2009

manžel nakoniec na ukrajinu nešiel 😝 ,sa mu nechcelo 😒 ....teraz je znovu nezvestný 😠..........ale až dorazí, tak mu pôjdeme niečo pekné kupkať do mesta,chudáčikovi môjmu,lebo o chvíľu bude chodiť holý 😀 😀 😀

mirrinka
24. apr 2009

aninka,ty si tehotná? 😕 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. apr 2009

veru mirri som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2009

ajojte...už sme domka....

ani tebe sa dako často stráca maželík 🙂 len mu kup aby mu nebola zimka 😉 😉 😀 😀

jacka
24. apr 2009

možeš mi verit radšej by som bola cez vikend doma 😒 musim nahovorit drahého aby sme vypadli niekam na nákupy... 😀 radšej ako sa kukat na ten ksicht

aninka29
24. apr 2009

jacka verím Ti, že sa Ti tam nechce ísť 😒 ........tak povedz manžovi, že Ti tá atmosféra,ktorá tam teraz panuje nerobí dobre 😒 -.............možno to zaberie 😉

jacka
24. apr 2009

moja ja som skusila uplne všetko....ale nato už prišiel aj sám..nie je blbý...tak som mu to povedala narovinu...a on že aspon to už budeme mat za sebou ..asi sa tam nechce ani jemu 😅

fakt ho budem musiet prehovorit aby sme tam boli čo najmenej a v nedelu hura domov..... 😉

tebe ostal termín porodu zo sona?mne ho dali zas na 13.9 fakt neviem kedy budem rodit 😀 😀 mohla by som to stihnut v auguste 😀 😀 len ak bude taký lenivec ako mato tak vyjde na svet v oktobri 😠

aninka29
24. apr 2009

jacka,tak ten jeden deň nejako prežiješ 😉

termín mi ostal............ale furt trepú, že mám sklz ten jeden týždeň 😝 ..............ale aj pri Simonke som mala dokonca dva týždne,a porodila som presne v deň termínu 😉 .................aj tak sa to narodí kedy chce 😀 .............ja by som brala aj ten koniec júla 😉

aninka29
24. apr 2009

idem zmyť podlahy,fuuuuuuuuuuuj sa mi nechce,ale musím 😝
milovaný ešte nedošiel 😠 ............mám taký pocit, že sa mu vykašlem na tie nákupy 😝 .........sa nebudem trepať do mesta,keď budu obchody pomaly zatvárať 😝 .............volal že príde okolo tretej 😝

jacka
24. apr 2009

no buedem musiet 😝

veru narodi ked sa bude jemu chciet a nie mám 😀 😀

ja som si poriadila ráno a teraz ma bolia križe že sa ledva hýbem... 😖

jacka
24. apr 2009

nikto nikde????

aninka29
24. apr 2009

a je to 😝 😝 😝 😝 .............ešte vyberiem z práčky a môžem si vyložiť labky 😉

jacka
24. apr 2009

no aha šikulka 😉 😉 😉
matko mi spinká,len som zvedava dokedy 😅

aninka29
24. apr 2009

Simi nespinká............ale leží v kľude rozvalená na gauči pri rozprávke 😉 ..........takže klídek pohoda 🙂

aninka29
24. apr 2009

jacka berieš nejaké vitamínky teraz v tehu?

jacka
24. apr 2009

no mne trva večnost pokial zaspí..ale chcela som aby čo najdlhšie spával a asi tým pomali končíme ☹

si si všimla že sme tu len my dve?

aninka29
24. apr 2009

jacka ja mám pocit, že takto to bude celé leto 🙂 🙂 🙂 ...........krásavice si budú chodiť po dovolenkách a my pupkáčky budeme funieť doma za počítačom 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2009

no to budeme .... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre