• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
@aninka29 treba ich "vyvenčiť"von.....nech sa tam vybláznia :wink:
20. jan 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to áno,do spádovej oblasti....ale ja ju nechcem dať sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...škola sa mi vôbec nepáči....nemyslím výzorovo :grinning: ...ale celkovo...od učitelov,aktivity..a celkový prístup.....to ju môžem rovno učiť ja doma,ak by som ju mala dať sem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......len aby sme fakt neskončili tu :angry: :angry: :angry:
manža je v Holandsku
20. jan 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj Vikinka to má rovnaké ako maťko, tiež sa sťažuje, že ju nebaví tak dlho ležať :wink: málokedy vraj spí
dnes išli posledný den na plaváren, tak je z toho smutná, plavkyna moja :grinning:
20. jan 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja ju dávam do mesta na Staničnú...a ak ju nevezmú tam,tak na Požiarnickú...........školu na valale ee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved to...ani moj nejde do "svojej" školy......či tu alebo v BB.....ja ho ani omylom nedám do tejto školy čo patrí...to radšej pojde o rok
20. jan 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 už vie plávať?.......ved s nou možete chodiť vy,nie?cez víkend........ako velmi im vadí že musia ležkať...hned by som s nimi menila :dizzy_face:
20. jan 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 držím palčeky, nech vám tá prvá vyjde, nech ste spokojné :wink: :wink: :wink: máš dobré referencie na tú školu, že si sa tak rozhodla?
20. jan 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to asi urobím aj ja...ak to nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....sem ju nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem si baby očistiť auto od snehu......nepopíšte toho veľa :slight_smile:
20. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 neboj nič...ja pojdem zachvílu von...ale nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu je tak teplo že sneh aj sám spadne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem načo to nakydalo..... :angry: :angry:
20. jan 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vraj už pláve bez rukávnikov, tak už niečo vie, Moravcová :grinning: ...no môžeme, ale na plavárni v meste je vraj dosť studená voda, tak to nebudem riskovať a do tej, kde chodia teraz, tak je pre školy, nie pre verejnosť, tak počkáme, ked bude teplejšie
20. jan 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 áno velmi dobré :slight_smile: ...chodí tam dosť detí mojich známych...aj manža tam chodil....je to dobrá škola.....je v podstate zameraná na jazyky... dieťa tam bude mať v staršom ročníku veľa možností,prejsť do jazykovej triedy....nevravím,že pôjde aj Simi,jej možno jazyky nepôjdu...ale aj tak....myslím si...nie,som o tom presvedčená,že v tejto škole ju naučia a pripravia dobre do budúcnosti :slight_smile: ...aj čo sa týka strednej.........
20. jan 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
veru do studenej teraz nie........... :wink: :wink: ...............to je super že per školy je zvlášť plaváren :slight_smile:
20. jan 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem už ....zatial pa :wink:
20. jan 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no vidíš.....ja skor hladám školu aby tam varili bezlepkovo...a aby tam vzali aj Peťka......tá v BB je na to zameraná...tak preto tam chcem
20. jan 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 tak to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj tá naša je zameraná na jazyky, no uvidíme, dúfam, že bude všetko o.k., že budú detičky spokojné, to potom budeme aj my :dizzy_face:
@jacka veru, je to fajné :wink:
20. jan 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už som tu :slight_smile:
20. jan 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ty si aká šikovná :dizzy_face: :slight_smile: keby som muž, chcem ťa za ženu :wink: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: no neviem či by si ma chcela,keby si ma viac poznala :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 chcela chcela :slight_smile: :grinning:
20. jan 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem baby ukuchtiť ten granadír.........okolo obedu pôjdeme do mesta,zložíme sa u švagrinej,vypijeme kafčo a od nej potom pôjdeme do školy,býva blízko pri nej :slight_smile: ......dúfam,že Sabka tam bude chcieť ostať bez nás....o čom pochybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....lebo to je taká moja prísavka :grinning: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak to pekne všetko vybavte :wink:
môj matko je už hore, úsmev na tvári a môže pokračovať v šibalstvách :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: bola som zaniesť Deniska do školky, v banke a na nákupy....na to ľadové pole čo je tu miesto cesty a chodníkov som si mala radšej zobrať korčule...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prišla som bez ujmy na zdraví, žiaden pád sa nekonal...len mi to trvalo tak polhodku dlhšie..... :slight_smile:...dokonca ma aj jeden pán lutoval, že by teda nechcel byť na tom lade v mojom stave.....no, aspon niekto so mnou súcití :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 Vikinka je šikulka, že chodí plávať...ja som povodne chcela dať na kurz drobca, ale nejako to nevyšlo a teraz neviem, lebo to je v žiline, či to ešte stihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka a nebudeš mať potom problém dochádzať do BB? či bývate blízučko?....no veru, ťažké, ked človek musí vyberať tak, aby boli všetci spokojní....my tu máme len 2 základné školy, jedna cirkevná druhá štátna...tak nemám moc na výber..... :rolling_eyes:
20. jan 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jáj, baby ja už niekedy fakt nemožem......chodím malými krokmi a tak si to zas odniesli moje klby....a to je len ráno........sakráááááááá.......keby som si aspon mohla dačo šupnúť od bolesti.......... :angry:
20. jan 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nezávidím ti.....ale vydržíš :slight_smile: ....ja som také zažívala pri Simonke....jednu nohu som doslova ťahala za sebou....strašná bolesť :unamused:
20. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja už si pripadám niekedy ako auto do šrotu..... :cry: ale aspon som si kupila 2 nočné košele do nemocnice, tak som si urobila radosť :grinning: :grinning: a nám vyšlo slniečko....tak nech pekne svieti, aspon ten lad roztopí, lebo ked si predstavím,že ešte raz tam musím ísť a cez celé mesto až do školy...už len tá predstava ma desí..... :angry: aj vy idete dnes, však?
20. jan 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko počkaj porodíš a budeš si pripadať ako novučičké porsche :wink: :grinning: .....aké košielky si si kúpila,tie také kojo kojo s diduškami "vonku" :grinning: ...ja som jednu takú mala,ale hned som ju aj vyšmarila....zdala sa mi taká smiešna....
@denisenko veru aj my dnes ideme....tak si držme navzájom prsty :slight_smile:
20. jan 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa konečne objednala k zubárke.....brrrr.....pred sviatkami som bola na preventívke,bude som mnou robota,ako na kostole:grinning: sa už na mňa tetuška teší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 také....jedna je len taká klasika...tričko a vpredu má gombiky....druhá má rozopínanie po stranách a velký obrázok bociana s bábätkom a pod tým že.....prekvapenie......sú fajn, také A-čkové strihy, len tá velkosť...že M ...som síce tehuľa ale nie som slon.....ale za dva meskiace ešte možem byť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 zubárka? mi ani nehovor......ja pojdem, až ked ma zas bude niečo bolieť....dobrovolne ani keby sa čo dialo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa strááášne bojím..... :grinning: :grinning: ale hlavne, že Deniskovi vždy hovorím, že u zubára je super, len popozerá zúbky, kazíky dá preč a hurá, ide sa domov....keby vedel, aký zbabelec je jeho mama, tak by tam nikdy nevliezol...ani len do čakárne.... :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 držím, držím....ale to vyrozumenie, či nás zobrali sa posiela tuším do konca marca, že? alebo to nám povedia hned? :confused:
20. jan 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok