• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
sakra, im sa to povie...doneste si rodný list dieťaťa..ešte keby mi tak povedali, kam som ho schovala, aby sa nezapatrošil????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tú košielku s tým bocianom som mala aj ja...presne na tú som myslela :grinning: tie otvory po stranách.....ja som mala S...ale bola ako na mamuta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko ja neviem dokedy posielaju to vyrozumenie.....ja dúfam,že nám povedia hned......ach...nejak to už len bude
20. jan 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ked sa ti tak Peťulo pekne hrajká...nevezmeš si na dnes aspon Sabku?......aby si sa nenudila......hrozné čo tie dve stvárajú dnes......len sa bijú,trepú,vadia,kričia,revú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved tá dochádzka bude na figu......20km tam a 20 nazad........preto sa neviem rozhodnuť............a ráno som tam vyslala muža...aby zistil stav čo a ako...tak ho vezmu....bez problémov.... :wink:
20. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ozaj, a ten rodný list...to treba originál alebo stačí kopia????? :confused: ...verru, jak na mamuta...... :pensive: :pensive: :pensive:
20. jan 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nie dakujem.....pekne.... :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale vlastne.....ked len Sabku ...ved sú v jednom roku....tak kludne ...pohraju sa....... :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vy kedy idete?...dneska???
20. jan 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka 20 km???? to je dosť pre prváčika..... :pensive: :pensive: a ako ...budete ho voziť, či potom bude chodiť nejakým busom, alebo čo.....ved to potom bude musieť velmi skoro vstávať......a ja tu plačem, že aké je to ťažké, rozhodnúť sa....a to máme školu 15 minút pešo...a v taliansku 10 metrov od domu..... :grinning:
20. jan 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme prišli zas mokrý......to je na šlak..... :angry: :angry:
20. jan 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej dneska..už chystám papiere...a tak neviem, či originál alebo kopia.....blbá som, priznávam....... :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ja pre istotu beriem originál :unamused:
@jacka nooo neviem či by sa pekne pohrali....Sabka je dnes vo švungu....mláti všetko čo jej príde pod ruku :grinning: :grinning: .....s Peťkom by sa asi velmi nemaznala :grinning:
@jacka my to tiež budeme mať trošku od ruky....ale nie až tak ako vy..my len 10 kilákov tam a 10 späť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
20. jan 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dosť....ale ja mám v BB prácu.....a vraj ma tam vezmu.....a chcem aby tam chodil aj Peťko ...aby boli v jednej škole.....juj neviem čo mám robiť :frowning2: :frowning2: ..............tu vo zv neviem či mu budu variť..a celý den nemože byť len na pečive......
20. jan 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 je zvyknutý :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musím dať Peťkovi najesť......asi umiera hladom.....či čo :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zvyknutý od Maťka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......tak to je super......sa budú hrať na bojovníkov :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka to je super,že ti držia miesto v práci...budeš mať o problém postarané :slight_smile: ....mne končí RD v auguste,ale ten rok by som ešte chcela ostať doma.....prácu budem riešiť neskôr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte síce neviem akú...ale snád si niečo vyhovujúce nájdem :slight_smile: ...ovšem len v tom prípade,ked nevyhrám lotto :grinning:
20. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!...kukám, že zápisy sú v plnom prúde :slight_smile:

@denisenko..jej tak kočena aj na pôrodnom stole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......

@aninka29...som nevedela či sa mám smiať alebo plakať keď som čítala ako simku nechávaš doma aby pre zápisom zrelaxovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:........

@jacka .....človek až pri chorobe pochopí, že nie je dôležité či škola je jazyková alebo športová ale či tam dieťaťu dajú to čo potrebuje :frowning2: .......

@letty.....ale rýchlo ubehol ten týždeň..verím,že simke je smutno za plávaním :frowning2:
20. jan 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidíš...chcela som dobre...a aha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nmo to je super, že ťa vezmúú.......tak potom by ste tam chodili spolu..... :wink: :wink: :wink: :wink: len ten den keby mal viac hodín, že?
20. jan 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme sa žienky vychystať a pôjdeme..........zatím papa
20. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka inak sestra dávala malému do školy obed...do jedálne, takže vždy mal teplú stravu...u vás by to nešlo?
20. jan 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 len zrelaxuj a držme si palčeky.....nech tie naše výkvety nepovedia aj to, čo nevedia.... :grinning: :grinning:
20. jan 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86...som tvoju vikinku akosi prekrstila na simku..prepáč :wink:
20. jan 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....ak môžem poradiť ..popôrodné nohavičky sú celkom dobrá vec...
20. jan 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dakujem.....aj pri Niskovi som ich mala.....len pán primár na vizite ich nemohol vidieť......vraj zakázané..... :grinning: :grinning: :grinning: chystám sa budúci týžden do Ziliny, poinformovať sa v porodnici, že čo a ako, aby som vedela čo si mám doniesť....a som zistila, vraj tam nedávajú epidurál...no neviem...ešte aj tak neviem, ako dopadnem v poradni, asi bude najlepšie mojej doktorke vysvetliť celú situáciu a nechať to na rez..... :pensive:
20. jan 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....no do nemocky si asi budeš musieť zobrať dosť svojich vecí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........chcela by si epidurál?.....alebo cisarák?....spomínam si dobre, že ty si nemala najpríjemnejší pôrod?...
20. jan 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som si v Partizánskom, kde som rodila musela doniesť svoje všetko....totálne,,,,dali nám len perinku pre dieťa a inak nič....aj teplomer, aj príbor, aj sušené mlieko pre drobca...všetko nakomplet vlastné..... :angry: prvý som mala epidurál, ale mala som aj predoperačné vyšetrenia urobené....ale epidurálka to zachránila..... :wink: ibaže...vyzerá to zatial tak, že kosti sú zatial rovnako ako pri prvom a uvidíme podla sona....ale pri kontrole hmatom dokina usúdila, že to drobec asi nebude....tak neviem, Denisko mal 312Og a bol to problém.... :pensive: uvidím, čo uvidíme na sone....
20. jan 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ozaj a nepozerala si stránku žilinskej pôrodnice čo tam píšu?...
20. jan 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešteže si mi to pripomenula...idem kuknúť...... :dizzy_face:
20. jan 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no tak o moc mudrejšia nie som....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo som našla blbú stránku...... :cry:
20. jan 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok