• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
tak je vonku fantastikuš :dizzy_face: ..7 st. slniečko svieti :sunglasses: ....a my kvasíme dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vyzerá to tak jarne...a cez víkend prídu mrazy, bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...u nás je tiež teplo.....a všade je samá voda......hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj tebe je lepšie?
24. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No takže Viki má mierne zvýšené zápalové hodnoty, mierne znížené IgG-imunita. Je to začínajúca laryngitída. A čo sa kolienka týka, tak tam nenašli nič. Ani na RTG, ani na USG. Má papať 3x denne Ibalgin, alebo Nurofen sirup 7-10 dní. Tak uvidíme. A ak to neprejde, tak nám odporučiti MRI.
24. jan 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ved tá sa väčšinou robí na vnutorné orgány......tak sa ide napapať liekov.... :frowning2:
24. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....mne?....no na dve veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka...trošku si si asi vydýchla, či ani nie?...
24. jan 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moje deti sú dnes nervné a ja z nich, bola tu babka a jeden pred druhým sa zlostili :angry: matko dnes odveci spal, tak to bude asi aj tym, už berie vikuske veci, tak sa potom ona zlostí, tak sa zlostíme všetci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@utka :frowning2: držte sa, nech je viktorko raz dva fit, aj neterke vela sil :pensive:

@leninka75 už sú kocky zdravucké?
24. jan 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ....také dni ako máš teraz neznášam :frowning2: :angry: :confounded: ..vtedy by som tie moje hádam aj predala :grinning: ..keby niekto chcel :grinning: ......ešte nie sú celkom fit, ale pomaličky toide k lepšiemu..zajtra ideme na kontrolu, tak uvidím čo povie dr......a Viki ako, lepšie?....Maťko sa drží?...
24. jan 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimli ste si ako fajne sa už predĺžil deň?.. :slight_smile:
24. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@utka :frowning2: :frowning2: :frowning2:to je strašné :frowning2:och prečo musia tie detičky tak trpieť :cry:.....držte sa :pensive: :frowning2: a Vikimu skoré uzdravenie

zubárka mi dnes prečistila kanáliky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozná bolesť ...som jej povedala,nech mi radšej vytrhá všetky zubiská :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a objednala ma na piatok,jeden zub musí ísť von...už teraz sa trasiem od strachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....od zubárky sme si ešte so Sabkou skočili do mesta,potom som doma vo velkom upratovala,do škôlky pre Simi a teraz vegetím pri kávičke :dizzy_face: trochen posedím a idem ešte dokončiť spálňu,to som už nestíhala
24. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem baby, ešte raz vám ďakujem...
24. jan 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ahoj, tak si si vytrpela :frowning2: dá sa ti pri Sabke tak fajne upratovať? závidím :wink:
@leninka75 Matko sa drží a vikinka tak po starom, akurát ten kašel už nie je dusivý, ale vlhký...aj také dni musia byť, aspon vieme, že máme detičky, taký intenzívny pocit :grinning:
24. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....šikovná!!..... :slight_smile: .............ty si mala aj pred dievčatami problémy so zubami?...
24. jan 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj ja by som potrebovala všetko upratať vo veľkom...
24. jan 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 Sabka mi dovolí v klude si upratať :slight_smile: ...väčšinou je zažratá do nejakej hry,občas ma príde skontrolovať a potom ide späť do izbičky :slight_smile:
@leninka75 no áno mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: stále som mala zápaly ďasien...ked som mala nejakých 15,tak mi ich aj rezali....tá bolesť je asi horšia ako sto pôrodov :stuck_out_tongue_closed_eyes: počas tehotenstiev sa mi zuby strašne pokazili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dúfam,že teraz ked už začnem chodiť,tak mi to dá všetko do poriadku a budem mať pokoj pár rokov :grinning: :grinning: :grinning:
@utka ja by som už najradšej robila také poriadné jarné,ale že jarné upratovanie... :wink: :slight_smile:
24. jan 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a ty naša pekná nezabudni podať info,ako ste dopadli na sone :slight_smile: už nás nenechávaj v napätí,nech vieme na isto,že to bude chlap :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
24. jan 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi jedna tetuška vychválila Sabku do nebies :slight_smile: ..som narástla :grinning: :dizzy_face: ....najprv vlásky :slight_smile: a vraj,že na svoj vek je veľmi múdra a šikovná..a Sabka jej za pochvalu zaspievala pieseň Rolničky,rolničky :grinning: ešte stále má vianočnú náladu :grinning: :grinning: a potom dala ešte jednu,prosím pekne vlastnú tvorbu s názvom Láska ,láska :grinning: :grinning: :grinning:
ide deťom nachystať večeru.....do Simonky ju natlačím aj nasilu :unamused: ...včera za celý deň mala v ústach jedno žĺtko z vajíčka.....desiata v škôlke bléé,obed - na polievku sa ani nepozrela,druhé jedlo mali prívarok s vajcom.....tak princezná si vybrala len to žltko a hmmmm mňam, už mala plné bruško :angry: :angry: pri olovrante sa jej dvíhal žalúdok....a večera doma...trikrát zahryzla do rohlíka :angry: :angry: :angry:
24. jan 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to tak zle Simonka papá? Ani Viki tomu veľmi neublíži, ale má aj dobré papacie dni...
24. jan 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka zase má potvorka malá to blbé obdobie ničnejedenia :frowning2:
24. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka má dobrú náladičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čakám manžu na skype....neviem kde sa túla :angry:
24. jan 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 juj ani....nie celkom....len sa chcem trošku odreagovať.... :wink:
24. jan 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka je ti veselo?
24. jan 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie....
24. jan 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty si už tiež vylož nožky a relaxuj :slight_smile: ...v kuse len makáš ako stroj
24. jan 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ťa potom vytočil muž....alebo deťúrence :slight_smile: že ti je z toho do smiechu :wink:
24. jan 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 nooo....detičky ako vždy.......a aj muž...ten detto :wink:
24. jan 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :dizzy_face: ....ty vieš tak pekne pochváliť :slight_smile:
24. jan 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kam ste zmizli???
24. jan 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok