• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@jacka tu som :slight_smile: ...som volala s manžom :slight_smile: ...mňa vytáča teraz Simi,ale až tak,že už som riadne naštartovaná :angry: ...idem ich radšej uložiť spať,lebo sa môže stať,že pôjde do postele s plačom
24. jan 2012 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj, to bol den...perný......ešte dostať dieťa do postele...... :slight_smile:
@aninka29 @jacka @leninka75.....ako ste to tipovali??????.....ktorá bosorka dostane titul????? drobček sa nemienil otočiť, len riťku stále vytrčal, ale aspon viem čo ma to stále udiera do žaludka....zadoček...... :grinning: hlavička dolu, presne ako som si myslela....a pani doktorka sa snažila a provokovala, kým nám neukázalo aké má velké ústa, ked zíva...asi sa nudilo....ale nakoniec predsa niečo ukázalo a vraj velmi pekne...... :grinning: na 99,9% chlapček :wink: :wink:
24. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
idem prečítať Deniskovi rozprávku.....prííídem :dizzy_face:
24. jan 2012 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@denisenko hurááááááááááá :slight_smile: ja mám titul naj bosorky :grinning: :grinning: :grinning: ..takže to bude Simonko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulejšn k ďalšiemu chalanovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......ty sa budeš mať pri svojich chlapoch ako v bavlnke :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
moje babule sú už v posteli.....tak som pssssst :wink:
24. jan 2012 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko tak gratulujem ku chlapovi!!!
Viki má na čele jeden púčik a na ruke jeden púčik...žeby kiahne???
24. jan 2012 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka môže byť :unamused: ale to je ťažké potvrdiť,ked to nevidíme....ale kontroluj ho...poriadne ho poprezeraj celého všade,aj za uškami....ked bude mať po telíčku také malinké červené bodočky,tak to budú kiahne :unamused:
24. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka može byť..ja som mala na ruke jeden a na spánku jeden...a za pol dna som ich mala všade....kukni mu chrbátik..... :angry:
24. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 blahoželám...len si daj pozor na bradavice...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Budem ho sledovať...
24. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 to poteší, ked nám tak detičky vychvália, cmuk pre Sabínku :wink:
si ty ale bosorečkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko a na mna si zabudla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved aj ja som tipovala, síce presne naopak, ale nevadíííííí :grinning: veľká gratulka ku Simonkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 prepááááááč...ja som zabudla že bosorky ovládli východ....... :grinning: čo, nevyšlo???? :grinning: ...a dakujeme :wink:
24. jan 2012 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, kto mi príde upratať????? tak nič...spracem po tom drobcovi, vyhodím mokré veci z plavárne do práčky, odmalujem sa a som tvrdá ako hašlerka......zajtra idem na normálne sono a do poradne.....si asi zas odčakám..... :angry: dobrú nocku.... :dizzy_face:
24. jan 2012 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte pozdrav z plavárne.... :dizzy_face:
24. jan 2012 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
ahojte....

@denisenko blahoželám........ja som ti sice priala dievčatko.....ale..som rada že si ma nesklamala a nenechala v tom samú.....
25. jan 2012 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 ak sa bude mať tak ako ja ...tak jej prajem pevné nervy........ :slight_smile:
25. jan 2012 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@utka tak ak sú to kiahne ....pošli :slight_smile:
25. jan 2012 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
baby my sme zaspali do škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak sme doma všetky tri...toooo dnes bude deň :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tak ako???
@denisenko šikuliatko je Nisko :slight_smile: nie je to moc vidieť,ale to už pláva sám bez pomoci? :slight_smile:
25. jan 2012 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 aj Maťko je doma :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ahááá,to on za sebou ťahá tú dosku,či ako sa to volá :slight_smile:
25. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka aj vy ste zaspali??? :grinning:
25. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 niééééééé :grinning: :grinning: ............

len Maťko vnoci buntošil .........tak ráno som ho nechcela budiť....aj nejaké spolíky má...dúfam že nebude chorý
25. jan 2012 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka snád nie ste chorí :confused:
25. jan 2012 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 .........dúfam že nie
25. jan 2012 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka noo,tak to ho pre istotu nechaj domka,aby v škôlke neochorel ešte viac...ved to nejako vydržíme so všetkými doma :grinning: ...ja už teraz vidím,že to bude masaker...a to je ešte len ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. jan 2012 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 tu už jea to Maťko vstával o 8h..........aj som ich vyhodila von.....neviem či to pomože :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2012 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 uvidím ako mu bude a zajtra tam pojde
25. jan 2012 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile: tak všetky deti sa ulievajú...len to moje išlo do školky???? :confused: Lilka chorá, Maťko štrajkuje, Simonka zaspala, Viktorko chorý, ešte nám zostala Vikinka.......nemám prehlad...... :grinning:
@jacka jasné, že ťa v tom nenechám...... :grinning:
@aninka29 Nisko pláva sám...ale s krídelkami....tú dosku mali na konci, ako za odmenu....ho na tom hojdala ta inštruktorka ako na lodi a potom to ťahali, a ešte dostali aj šmýkalu k okraju, nech sa zabavia..... :grinning:

jáj, bola som na poradni...takže asi všetko ok.....sono také predpotopné, ale čo sme chceli vidieť, videli sme...hlavička dolu, aj cikač bolo vidieť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a moje panvové kosti sú vraj zatial celkom v norme....teda uvidíme, aké velké bude pred porodom... :wink:
25. jan 2012 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte!
Neviem, či sú to kiahne. Na tváričke má ďalšie dva maličké pupáčiky. Doktorke som volala, vraj máme prísť až zajtra, aby si bola istá, ak sa mu ešte viac povyhadzujú...Na tele zatiaľ nemá nič, len ten jeden na rúčke...Horšie je ale to, že v škôlke je dnes a zajtra tá psychologička, tak ju nestihneme...
@denisenko to im na plávaní dovolia mať rukáviky? Či nie to mal?
25. jan 2012 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka .....podla mna o nič neprídeš.......u nás bola včera.... ........a ....neodporučila všetkých chlapcov ktorý sú narodený od apríla....vraj sú nezrelý a hravý......a nevedia si zapamätať nejaké kraviny čo od nich chcela....idu mi na nervy......asi nemaju prácu tak lozia po školkach.......zato väčšina dievčat bola prefektné.....ja viem že je rozdiel medzi chlapcom a dievčaťom.....ale zato mu dám teraz odklad????....
25. jan 2012 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok